Yuva Maya

HAKKIMIZDA

Mayanın Ustasından, Mutfağın Ustalarına

Kim mutfağında 165 yılı aşkın tecrübeye sahip bir maya ustasının deneyimini yaşamak istemez ki?

Bugün, dünyada üretilen her üç ekmekten biri güvenilir Lesaffre mayaları ile üretiliyor. Lesaffre uzmanlığı, üstün kalitesi ve zengin ürün yelpazesi sayesinde sevgiyle pişirilen her tarifi leziz kılıyor.

Lesaffre, “Gezegeni daha iyi beslemek ve korumak için birlikte çalışmak.” misyonu ile bir aile şirketi olarak 1853 yılında Fransa’da kuruldu. Bugün yenilikçi ve çok uluslu yapısıyla Yuva Maya gibi farklı alt markaları ve ürün çeşitleriyle hizmet veriyor. Lesaffre uzmanlığı; geniş bir üretim, satış ve Ar&Ge ağı ile 5 kıtada, 185’in üzerinde ülkede, 69 üretim tesisi ve 10 binden fazla çalışana sahip.

Maya ustası Lesaffre, 165 yılı aşkın bilgi birikimi sayesinde maya endüstrisinde lider bir referans. 1992 yılından bu yana uluslararası tecrübesini Türk fırıncılarıyla ve evlerdeki ustalarla da paylaşıyor. Dünyanın dört bir yanında edindiği bilgi birikimini müşterilerine sunuyor.

Lesaffre, Türkiye'de Ceyhan, Amasya ve Lüleburgaz fabrikalarında üretim faaliyetlerini sürdürüyor. Fabrikalarında 600'den fazla çalışanı bulunan Lesaffre kaliteli, güvenilir maya ve ekmekçilik ürünlerinin üretimini sağlıyor. Lesaffre; endüstriyel ürünlerinin dağıtım sürecinde fırıncılara göstermiş olduğu özenli ve dikkatli hizmet anlayışını, Yuva Maya ürünleri ile evlerin ustalarına da gösteriyor. Yaş maya (pres maya), kuru maya, sıvı maya, instant maya, ekşi maya ve un karışımları ile evde yapılan ekmek ve hamur işlerine uzmanlığını katıyor!

Kalite, Lesaffre kimliğinin olmazsa olmaz bir parçası! Üstün kalitede ürünler üretmenin temeli, sürekli gözlemlenen ve denetlenen bir kalite sürecinden geçiyor. Lesaffre, hammadde seçiminden son ürüne kadar devam eden sıkı denetimi sayesinde yüksek kaliteli ürünler üretiyor.

Lesaffre'nin kalite ve ciddiyeti aşağıdaki belgeler ile tescilleniyor;

-ISO 9000 Kalite Yönetim Sistemi
-FSSC 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi

Ayrıca Lesaffre, maya üretiminde FSSC 22000 belgesini uygulamaya alan ilk şirket olarak, sektördeki öncülüğünü sürdürüyor.

Lesaffre hakkında daha detaylı bilgi almak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. www.lesaffre.com.tr

Websitemizin işlemesini ve daha kullanışlı olmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Oturum ve pazarlama çerezlerimiz ile Gizlilik Politikamız hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.