ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH

Yasal Uyarı

YUVA MAYA Web Sitesi Kullanım Koşulları

Yuva Maya Web Sitesi’ni ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bu web sitesi Özmaya Sanayi A.Ş. tarafından hazırlanmıştır. Siteyi kullanımız burada belirtilen koşullara göre belirlenmektedir. Siteyi kullanarak bu şartları kabul etmiş oluyorsunuz.

Eğer aşağıda belirtilen koşulları kabul etmiyorsanız siteden ayrılmanızı rica ederiz.

Yasal Bilgi

www.yuvamaya.com.tr sitesinde yer alan içerik Yuva Maya hakkında bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Özmaya Sanayi A.Ş’nin yazılı onayı olmaksızın sitedeki verilerin üzerinden ticari kullanım yapılamaz. Siteyi kullanımınız buradaki hüküm ve koşullara bağlıdır.

Genel Kullanım Şartları

Sitenin kontrol ve yönetimi Özmaya Sanayi A.Ş’nin İstanbul’da bulunan Perakende Ürünler Satış ve Pazarlama Departmanı tarafından yapılmaktadır. Özmaya Sanayi A.Ş, sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Bu tarz değişikliklerin sonuçları için sorumluluk kabul edilemez.

Fikri Mülkiyet Hakkı

Site ve site üzerinde her tür kullanım/tasarruf yetkisi Özmaya Sanayi A.Ş’ye aittir. Herhangi bir kismi veya tam değişiklik site sahibinin sorumluluğundadır.

Kopyalama

Bu siteye ait metin, resim, çizim, plan ve grafik çalışmaları fikri mülkiyet mevzuatı tarafından korunmaktadır. Ticari amaçlar için sitenin içeriğini kopyalamak, değiştirmek, yayınlamak kesinlikle yasaktır. Metin ve görsellerin indirilmesi ve basılması ticari olmayan kişisel kullanımlar için mümkündür. Diğer elektronik ve basılı yayınların içindeki çizim, imaj, video ,ses dosyaları ve metinlerin tekrar üretilmesi Özmaya ile yapılacak antlaşmaya tabidir. Ortaya çıkabilecek her tür ihtilaf fikri mülkiyet hakkı ihlaline girer.

Markalar

Sitede kullanılan marka ve logolar kayıtlı ve korumalıdır. Özmaya Sanayi A.Ş’nin onayı olmadan bu marka ve logoların çoğaltılması fikri mülkiyet hakkını ihlale girer.

Veribankası

Özmaya Sanayi A.Ş tarafından yaratılan bilgiler Türk kanunları tarafından korunmaktadır. Özmaya Sanayi A.Ş’nin yazılı onayı olmadan başka bir sitede kullanılması, çoğaltılması, sunulması ve çevirisi kesinlikle yasaktır.

İtiraz

Eğer bu site üzerinden çalışmalarınızın haksız olarak dağıtıldığını düşünüyorsanız lütfen bize yazınız.

Özmaya Sanayi A.Ş.
Eski Adana Yolu Üzeri PK 50 01960 Ceyhan/Adana

Özmaya Sanayi A.Ş İletişim

Web sitesi üzerinden bize gönderdiğiniz herhangi bir bilgi ve mesaj (kişisel bilgi, soru, cevap, yorum, öneri) gizli ve özel olmayan bir bilgi olarak değerlendirilecektir. Sunduğunuz ve çevrimiçi olan bilgiler Özmaya tarafından kullanılabilir ya da üçüncü kişilere lisanslı olarak tahsis edilebilir. Ayrıca Özmaya, web sitesine gönderdiğiniz mesajlarda bulunan herhangi bir teknik, fikir ve konsept içeriğini kullanmakta özgürdür.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

Sitede yayınlanan belgeler hata içerebilir. Sitenin kullanımı ve ziyareti kendi sorumluluğunuzdadır. Özmaya ne web site fonksiyonlarının kesintisiz ve hatasız olmayacağını ne de site ve servis sağlayıcısının virüs ve diğer tehlikeli işlemlere neden olmayacağı garanti edebilir. Özmaya haber vermeksizin herhangi bir zamanda web sitesinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Link

Özmaya, web sitesinde doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir link vermek zorunda değildir. Siteye köprü bağlantılar kurmak Özmaya ile yapılacak yazılı anlaşmaya bağlıdır ve istenilen zamanda Özmaya tarafından iptal edilebilir.Sonuç olarak bağlantı üzerinden giriş yaptığınız web siteleri kendi sorumluluğunuzdadır.

Yasal Yetki

Sitenin kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek her tür ihtilaf Türk kanunlarına tabidir.

A LESAFFRE BRAND Site Kullanım Koşulları