ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

Sağlıklı Ekmekler, Sağlıklı Sofralar

24 Kasım 2012 Cumartesi  günü  Ankara’da, BESVAK (Prof. Ayşe Baysal Beslenme Eğitimi Ve Araştırmaları Vakfı) yararına  “Popüler Diyette Ekmeğin Yeri”  konulu bir seminer gerçekleşti. Yuva markası olarak bu güzel etkinlikte diyetisyenlerle birlikteydik.

Ekranlardan tanıdığınız başarılı diyetisyen Elvan Odabaşı Kanar tarafından organize edilen seminerde ünlü diyetisyenler Dilara Koçak ve Selahattin Dönmez  popüler diyette ekmeğin önemi konulu sunum yaptılar. Değerli hocalarımızdan Prof. Dr. Gülden Köksal; çölyak ve glutensiz beslenme, Prof. Dr. Türkan Kutluay Merdof ise ekmeğin tarihçesi konulu anlatımları ile katılımcılara faydalı bilgiler verdiler. Şirketimizin mutfak uzmanı  Fatma Altay ise programın son kısmında  Yuva Yüksek Lifli Diyet Ekmek Karışımını kullanarak  evde kolaylıkla nasıl ekmek yapılacağını gösterdi.
 
Yuva markası olarak sağlıklı beslenme konusunda tüketicilerimizin beğenisine sunduğumuz  Yuva Yüksek Lifli Diyet Ekmek Karışımı ile yaptığımız ekmekler ve galetalar katılımcılar tarafından çok beğenildi ve afiyetle yendi.
 
Sizde sofralarınızdan sağlıklı ekmekleri eksik etmeyin. Hem elde hemde ekmek yapma makinesinde kullanabileceğiniz Yuva Yüksek Lifli Diyet Ekmek Karışımı ile  evinizde kolaylıkla yapabileceğiniz mis kokulu ekmeklerle kendinizi ve sevdiklerinizi şımartın...
 
 
PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

ben yuva yüksek lifli diyet ekmek karışımını sizden kazandığım ekmek yapma makinesiyle yaptım çok beğendim teşekkürler

nıluferdonmez - 29-11-2012 10:09
HABERLER
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları