ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

Geleneksel Yuva Maya'lı Tarifler yarışmamız başladı!

Sevgili üyelerimiz, her yıl düzenleyerek geleneksel hale getirdiğimiz "Yuva Maya'lı Tarifler" yarışmamız için hazırlanmaya başlamanızın zamanı geldi. Şimdi hünerlerinizi göstermenin tam zamanı. şöyle bir düşünün bu kez hangi tarifi göndereceğinize ve kolları sıvayıp denemelere başlayın. Biliyorsunuz tariflerinizin orijinalliğinin yanı sıra lezzeti de çok önemli. Mutfaktaki lezzet sırdaşınız Yuva Maya; tüm lezzet ustalarını mutfaktaki en marifetli sırlarını paylaşmaya davet ediyor. Birbirinden güzel, özgün tariflerle Yuva Maya'lı Tarifler Yarışması’na katılın çok çeşitli hediyeler kazanma şansını yakalayın.

 

Yarışmada dereceye girenler;

 

 

1. Toshiba LCD TV

2. Tefal Actifry Fritöz

3. Moulinex HBB ve Pide Ekmek Yapma Makinesi

4. Beko Su Sebili

5. Rowenta Elit Sac Duzleştirici kazanırken;

 

Ayrıca ilk 10 kişi arasına girecek diğer yarışmacılar da Tefal'den Ekmek Kızartma Makinesi kazanacaktır.

 

Yarışmaya Katılabilmek için:

Herhangi bir Yuva Maya ürünü kullanarak hazırlanan tariflerinizi en geç 31 Temmuz 2009 tarihine kadar, 4 adet herhangi bir Yuva Maya boş ambalajını, satış fişi ile birlikte; Eski Adana Yolu Üzeri, PK 50, 01960 Ceyhan/ADANA adresine göndermeniz gerekiyor.

 

Tariflerinizi gönderirken;

 

AD-SOYAD – DOĞUM TARİHİ ve YERİ – ADRES – TELEFON, GSM, FAKS veya E-MAİL ADRESİ – TARİFİN ÖZGÜN ADI, KULLANILAN MALZEMELER (Mutlaka mayalı olmalı) – YAPILIŞINI eklemeyi unutmayın.

 

Uzman jürimiz tarafından yapılacak detaylı değerlendirmeler sonucunda kazananlar belirlenecek ve kendilerine posta ya da telefon yoluyla ulaşılacaktır.

 

Dereceye girenlerin hediyeleri jüri başkanı tarafından bizzat verilecektir. Biliyoruz hepinizin tarifi birbirinden güzel, Kabarık Usta da tarifinizi tatmak için sabırsızlanıyor. Haydi lezzet ustaları, gösterin kendinizi......

 

 

 

PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

Bu yazı hakkında henüz yorum yapılmamış.
HABERLER
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları