ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

Zıt Kutupların Aşkı


Erkek ve kadının her zaman aynı fikirde olması mümkün değil. İşte farklı düşünsenizde anlaşmanın püf noktaları...

Sen düzenlisin, o dağınık

Düzenli birini sevgilisinin dağınık olması rahatsız eder. Bu durumda anlaşmak için senin için düzenli olması gereken 3 yeri belirle ve buraları düzenli tutmasını rica et. Gerekirse haftada bir temizlikçi çağır. Senin isteklerini umursamıyor gibi görünüyorsa tatlı dille onu ikna et.

Magazin seviyorsun o ise entel

Bu durumda bilgili taraf kendini yalnız, diğer taraf ise kendini yargılanıyormuş gibi hisseder. Aslında birlikte olduklarına göre bilgi olarak birbirlerinden çok büyük farkları yoktur. Farklı şeyler okuyup aynı şeylere dikkat ediyor olabilirsiniz. Konuşurken sorularını onun ilgisi dahilinde sorabilirsin.

Politik görüşleriniz farklı

İnsanlar politika konusunda fazla heyecanlı olabilir. Farklı partileri destekleyen çiftler fazla tartışabilir. Birbirinize yargılayıcı değil yapıcı sorular sorun. Fikirler rahat dile getirilirse insanlar tartışmak zorunda hissetmez ancak konuşmalarınız bağrışmalarla sonlanıyorsa politika konuşmayın.

Çocuk sayısı

Çiftlerin çocuk sayısı istekleri farklı olabilir. Bunun nedenlerini ona sorun. Korkularını yatıştırmaya çalışın.

Evcimensin, o sosyal

Sen evde vakit geçirmek isterken o dışarı çıkıp eğlenmek isteyebilir. Sakinlikle dışa döünüşlüğü birleştirebilirsin. Bir kaç arkadaşını eve davet edin. Böylece ev rahatlığında sosyalleşebilirsiniz. İkinizin de mutlu olması için haftada bir günü dışarıda geçirin. Bazı geceler siz evde kalıp dinlenirken, o arkadaşlarıyla eğlenebilir.

Harcamayı seviyorsun, o biriktiriyor

İlişkide biriktirmek isteyen kişi tüm yükü üzerine alıyormuş gibi, harcamayı seven kişi de başkasına bağımlıymış gibi hisseder. Birşey alacağınızda hesaplı ve istediğiniz şey olmasına özen gösterin. Ayrı banka hesapları edinerek sen giysileri, yolculukları ve akşam yemeklerini karşılarsın o da fatura ve yatırımlara bakar.

 

Kaynak : Mynet Kadın

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

Bu yazı hakkında henüz yorum yapılmamış.
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları