ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

Yıldız isimlerin gizli düğün adresleri

Hollywood yıldızları, şarkıcılar, jet-set isimler... Ünlü isimler, düğünleri için tercih ettikleri mekanları sır gibi saklasalar da, biz onları yine de buluyoruz! Gözlerden uzak, rüya gibi bir düğünle evlenen ünlü çiflerin, seçtikleri düğün mekanından tören detaylarına kadar pek çok gizli bilgiyi sizin için bir araya getirdik.

İşte yıldız isimlerin gizli düğün adresleri...

 

Justin Timberlake ve Jessica Biel, Borgo Egnazia

2012 yılında Justin Timberlake ve Jessica Biel, İtalya'nın Puglia kentinin küçük bir kasabası olan Fasano'da üç gün süreyle devam eden bir kutlama eşliğinde evlendiler. Nikah törenini Borgo Egnazia adlı görkemli mekanda gerçekleştiren ünlü çift, tüm mekanın beyaz çiçeklerle dekore edilmesini istemişti.

 

Behati Prinsloo ve Adam Levine, Flora Farms

Behati Prinsloo ve Adam Levine, Mexico kentinde Los Caobs'da Flora Farms adlı mekanı tercih ettiler 'evet' demek için. Modeller ve rock yıldızlardan oluşan davetlilere organik yemekler, mojito içkiler ve mükemmel gösteriler eşlik etti.Akşam yemeğinin hemen ardından başlayan kumsal partisi El Dorado Golf & Beach Club'da düzenlendi. Çift, balayı için Güney Afrika'ya uçmaya karar verdi.

 

Poppy Delevingne ve James Cook, Beldi Country Club

Poppy Delevingne ve James Cook düğün törenlerinin ikinci bölümünü gerçekleştirmek için (ilki Londra'da düzenlenen bir kutlamaydı) bir batı Afrika ülkesi Fas'ın Marakeş kentini tercih ettiler. Davetliler ünlü La Mamounia otelinde konakladılar, nikah töreni ise efsanev, Beldi Country Club'da düzenlendi.

 

Ben Affleck ve Jennifer Garner, Parrot Cay Resort

Ben Affleck ve Jennifer Garner'ın düğün törenleri Turk ve Caicos adalarında oldukça küçük bir davetli topluluğu eşliğinde gerçekleşti. Doğal güzelliklerle çevrelenmiş Parrot Cay Resort'da gerçekleşen düğün için basın neredeyse köşe-kapmaca oynadı. Üstelik bu masalsı mekanda 'evet' sözü veren Garner, o sırada dört aylık hamileydi.

 

Kate Bosworth ve Michael Polish, The Ranch at Rock Creek

Kate Bosworth ve Michael Polish, Philipsburg, Montana'da The Ranch at Rock Creek'de evlendiler. Düğün organizasyonu Martha Stewart Weddings tarafından gerçekleştirildi. Gelin Kate Bosworth, düğün sırasında iki farklı gelinlik giydi.

 

Blake Lively ve Ryan Reynolds, Boone Hall Plantation

Aktris Blake Lively ve Ryan Reynolds, 2012 yılında gizlice gerçekleştirdikleri nikah töreni için South Carolina, Mount Pleasant'da Boone Hall Plantation'ın Cotton Buck adlı mekanını tercih ettiler. Florence Welch ve Bette Midler müthiş bir performans sergilerken, yakın arkadaşları Martha Stewart, Lively'nin düğün seçimlerinde yardımcı oldu.

 

John Legend ve Chrissy Teigen, Villa Pizzo

John Legend ve Chrissy Teigen, romantik bir bölgede İtalya'daki Como gölü çevresindeki Villa Pizzo'da evlenmeyi tercih ettiler. Martha Stewart Weddings tarafından hazırlanan düğün töreni, bu organizasyon aracılığıyla özel karelerle internette yer aldı. Çiftin birbirlerine aşık oldukları bu bölgede evlenmeye karar vermesi çok romantik bir seçim olarak karşılandı. Teigen, tam üç farklı Vera Wang imzalı gelinlik giyerken Legend, düğün sırasında eşi için yazdığı hit parçası "All of Me"yi seslendirdi.

Kaynak: Bride's

Kaynak : IVillage Türkiye

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

Bu yazı hakkında henüz yorum yapılmamış.
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları