ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

Yıkanabilir Kadın Pedi


 

NeoComfort ile Türkiye'de ilk kez satışa sunulan yıkanabilir kadın pedleri, organik pamuk içeren kumaş özelliğiyle kadınların en hassas dönemlerinde en büyük yardımcı! Yüzde 100 pamuk iç yüzeyi ile kadınlarda sık görülen alerji, tahriş vb. hastalıklar da meydana gelmiyor.

NeoComfort, kadınlar için geliştirdiği inovatif ürünleri ile doğal ve sağlıklı bir hayat vaad ediyor. Üretimi Türkiye'de gerçekleşen NeoComfort yıkanılabilir kadın pedlerinin iç kısmı yüzde 100 organik pamuktan üretiliyor. Dış yüzeyinde kullanılan kumaş ise sıvı geçirmeyip nefes alabilme özelliğine sahip. Hava geçirgen özelliği ile tahriş ve alerji oluşumunu engelleyen NeoComfort, kullan-at pedlere oranla çok daha sağlıklı bir kullanım sunuyor. Ekonomik olarak da bütçenizi yormadan, onlarca kez yıkanarak kullanılabilen doğal pedler, kadınların özel günlerini en rahat biçimde geçirmelerine yardımcı oluyor.

 

NeoComfort ile Yıkanabilir Kadın Pedlerine Dönüş Yaşanıyor

NeoComfort, kadınların sağlığını düşünerek ürettiği yıkanabilir kadın pedleriyle kadınları en özel günlerinde yalnız bırakmıyor. NeoComfort, içerdiği organik pamuk kumaş sayesinde hem kadın sağlığını koruyor hem de uzun dönemli kullanılmasıyla bütçeyi sarsmıyor. NeoComfort, diğer pedlere göre daha yumuşak ve pamuklu yapısıyla sizi rahatsız etmediği gibi özellikle lohusalık döneminde de sağlıklı bir kullanım sunuyor.

 

NeoComfort kadın pedleri klorla beyazlatma işlemine tabi tutulmadığı için kanser, endometriosis ve bağışıklık sistemi üzerinde etkisi ile bağlantılı madde olan dioksin oluşumuna yol açmıyor. Yumuşak dokusuyla iç çamaşırınıza sabitlenerek sizi rahatsız etmiyor. NeoComfort yıkanılabilir kadın pedleri; günlük, normal ve gece pedi olmak üzere üç boyuttan oluşuyor.

Kaynak : Mynet Kadın

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

Bu yazı hakkında henüz yorum yapılmamış.
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları