ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

Yetenekli Çocuklar Aranıyor!


Yarışmanın talihlisi bir şanslı çocuk ilerki bölümlerden birinde rol alma fırsatına kavuşacak.
Disney Türkiye ülke çapında ilk yerel yapımı olan okul komedisi Zil Çalınca’da rol alacak yetenekli bir çocuk arıyor. Yakın zamanda Türk çocuklarına ve ailelerine sunulan dizi daha şimdiden Disney Channel’da favoriler arasına girdi. Zil Çalınca kısa rol yarışması dizinin bir hayranının kadroya katılıp binlerce kişi tarafından izlenmesini sağlayacak.

Çocukların 21 Mayıs’a dek  www.disneyturkiye.com.tr adresinden bir senaryo indirmeleri, rollerine çalışmaları ve yıldız performanslarını yüklemeleri gerekecek. Disney Channel jürisinin seçeceği çocuk, Temmuz ayı içinde özel konuk oyuncu olarak rol almak üzere sete gidecek.

The Walt Disney Company Türkiye, Yunanistan ve Kıbrıs Ülke Müdürü Sinan Ceylan şöyle diyor: “İlk yerli yapımımız Zil Çalınca’nın lansmanı büyük heyecanla bekleniyordu. Şimdi bir çocuğa, dizide rol almak üzere hayatta bir kez ele geçecek bir fırsat sunmaktan büyük sevinç duyuyoruz.”

Zil Çalınca dersler arasında, koridorda sosyalleşmekle geçen o beş dakikada olanları anlatıyor. Her bölüm koridor penceresinin önünde geçiyor ve zilin çalmasıyla başlayıp sona eriyor. Dostlukla, flörtle, komik esprilerle, bolca içtenlik ve ergenlik sorunlarıyla dolu olan dizi dersler, kahkaha ve ergenliğin gizemlerini çözme arayışının bir araya getirdiği 10 arkadaş çevresinde odaklanıyor.
 


Yönetmenliğini Kerem Çakıroğlu üstlendiği Zil Çalınca Disney Channel Türkiye’de haftaiçi her gün, günde yedi kez yayınlanıyor.

Oyuncular

Miray Daner - Duygu

Cihan Şimşek - Metehan

Aylin Uskaya - Aslı

Berkay Mercan - Tanıl

Yağmur Yılmaz - Nisan

Fıratcan Aydın - Sarp

Merve Hazer - Ada

Emir Çalıkkocaoğlu - Korcan

Ceren Balıkçı - Merve

Lorin Merhart - Acar

Kaynak : Mynet Kadın

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

Bu yazı hakkında henüz yorum yapılmamış.
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları