ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

Yenilenme Zamanı


1.Stresle baş etmenin en keyifli yolu güzelleşmek!
Hayatımızı kabusa çeviren stres, canlı, zinde, bakımlı görünümü de yok ediyor. Hayatımızdaki olumsuzlukları tamamen ortadan kaldırmak belki mümkün değil ama ihmal ettiğimiz bakımları yaparak, canlandırıcı etkisi olan yöntemleri uygulayarak zinde kalmak ve kendimizi daha iyi hissetmek elimizde.

Cilt bakımı yaptırın
•Profesyonel cilt bakım ürünleri ve son teknoloji ürünü cihazlarla yapılan bakımda cilt derinlemesine temizleniyor.
•Cilt tipine uygun jelle yapılan temizleme işleminin ardından buhar uygulaması ve peeling yapılıyor.
•Sıkılaştırıcı tonik uygulaması yapıldıktan sonra nem maskesi ve en son olarak da canlandırıcı maske uygulanıyor.
•Göz çevresi kremiyle besleyici ve nemlendirici kremler sürülerek işlem tamamlanıyor.
•Gözenekleri açık, siyah noktalı bir cilt ilk seansta pürüzsüz bir hale geliyor. İlk andan itibaren toparlanan, yenilenen ciltte canlılık ve parlaklık etkisi yaratan medikal bakımın asıl etkisi, 48 saat sonra görülüyor.
•Kür bakımları; akne, leke, gözenek sıkılaştırıcı, anti-aging ve genç ciltlere yönelik şeker kürü olarak yapılıyor.

2. Daha çok enerji!
Stres mi keyif mi? Düzen mi kaos mu? Asosyallik mi sıcak ilişkiler mi? Daha fazla enerji için kaynak yaratmanın yolları enerjinizi çalan detaylardan kaçmaktan geçiyor...

Alışkanlık, eneji veriyor
Trendleri göz ardı edin. Uzak Doğu yemekleri yeni bir damak lezzeti olabilir ya da yoga yürümekten daha “hip” olarak algılanabilir. Ama yıllardır vazgeçemediğimiz alışkanlıkların keyif dışında enerji verdiğini de yeniden hatırlatalım.

Çift ritüelleri. Evden çıkarken eşinizi öpmek, evlilik yıldönümlerinde özel bir gece organize etmek, sabah kahvenizi yatakta içmek... Bu tür sevgi dolu alışkanlıklar aşkınızı da güçlendirirken, bedeninize kattığı enerjinin gücünü siz düşünün artık.

Enerji emiciler
•Bitmeyen dırdırlar... Sıkıcı günlük yaşamdan, gergin ilişkilerden, kız arkadaşlardan şikayet ederiz. Ama değişen hiçbir şey olmaz. Bu durumda yapılabilecek tek bir şey vardır; kabullenmek, değiştirmek ya da terk etmek...
•Izdırap ritüelleri... Çalar saat her sabah sinir eder, acele davranmak bıkınlık verir. Kendinizi iyi hissedecek faktörler bulana dek yeni süreçler deneyin. Örneğin, çalar saatinizi uyanma vaktinizin 15 dakika öncesine kurun. Böylelikle kahvenizi keyifle yudumlayacak zaman kazanmış olursunuz.

 

Kaynak : Mynet Kadın

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

Bu yazı hakkında henüz yorum yapılmamış.
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları