ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

Yeni Kişilerle Tanışmanın Pratik Tüyoları


Yeni Kişilerle Tanışmanın Pratik Tüyoları

Şehirde her gün onlarca yüz görüyoruz; kafede, yolda, vapurda, asansörde... Kimileri tarz olarak tam bizim tipimizdir ama tanımadığımız için iki-üç saniye göz temasından ileri gidemeyiz. Peki bu tam tipimiz insanlarla, yollarımız nasıl kesişir, kesişim kümeleri nasıl çoğalır?

Günübirlik Turlar: İğneada, Kıyıköy, Abant, Kartepe, Sapanca gibi günübirlik trekking turları da diğer bir alternatif. Açık havada yürürken katılımcılarla sohbet etmek için bolca vaktiniz oluyor. Doğa ile baş başa, dikkat dağıtan diğer unsurların olmadığı, stressiz bir ortam...

İş Çıkışı Partileri: Kurumsalda çalışan bekarların yeni gözdesi iş çıkışı partileri. Biten günün değerlendirmesini yapmak, civar çalışanlarıyla kaynaşmak için ideal bir tercih. Dj eşliğinde içeceğinizi yudumlarken, asansörde karşılaştığınız o kişiye standınızda rastlayabilirsiniz. Ne de olsa iş dünyası küçük!

İçki Tadımları: Yeme-içmeye meraklıysanız, şarap&viski tadımları tam size göre. Butik şarapevlerinde 10 kişilik masalarda, şarap üzerine hem keyifli bir sohbet dönüyor hem de yeni insanlarla tanışma fırsatı buluyorsunuz.

Çalışma Kafeleri: Dünyaca ünlü kahve zincirlerinin kafeleri neden hep dolu dersiniz? Kahvesi, interneti bir yana, özellikle ortak çalışma masalarında hummalı bir muhabbet mevcut. Bir yandan çalışalım, bir yandan tanışalım, kaynaşalım.

Corporate Games: Çalışanların takım olarak eğlendiği bu turnuvaların avantajı, benzer kariyer çizgisindeki insanların iş dışında birşeyler paylaşabilmesi. Tenis, karting gibi bireysel aktivitelerdense bowling, voleybol, yelken gibi takım oyunlarında yer almak sosyalleşme şansınızı artırır.

Interaktif Söyleşiler: Film öngösterimi kokteylleri, mezunlar günü sohbetleri, sergi açılışları ve workshop'lar interaktif bir ortam yakalayabileceğiniz alanlar. İlgi alanınıza göre bu tarz davetlere katılmanızda fayda var.

Köpeğimle Yürüyüş: Köpek beslemek zor zanaat, zorluklarına katlandığınıza göre yan faydalarından da beslemenizde bir sakınca yok. Sahilde köpeğinizle yürüyüşe çıktığınızda yeni birileri ile tanışma potansiyeliniz otomatik olarak artar. İsteseniz de istemesiniz de ilgi merkezi olma durumunuz var.

Arkadaş Kutlamaları: Doğum günleri, yılbaşı, özel gün kutlamaları iyi ki hayatımızda var. En iyi arkadaşlarınızınkilerdense, özellikle ikinci çemberden tanıdığınız arkadaşlarınızın partilerini önemseyin. Tanıdık simalarla ilgilenmeyi bırakıp, çevreden haberdar olmak için iyi bir fırsat.

Dans, yemek, çikolata yapım kursları bu amaç için potansiyeli düşük aktiviteler. Hem X hem Y kromozomuna hitap eden aktiviteleri tercih edin.

Ciddi İlişki ve Evlilik Sitesi
Etkinlikleri Görmek İçin Tıklayın

Kaynak : Mynet Kadın

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

Bu yazı hakkında henüz yorum yapılmamış.
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları