ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

Yeni Ay Oğlak Burcunda


 

 

Koç

Sevgili Koçlar, 11 Ocak saat 21:44 itibariyle Oğlak burcunda meydana gelen Yeniay, iş hayatınızla ilgili konulardaki sorumlulukların olumlu yönde artışı, karşınıza çıkabilecek yeni fırsatların işaretidir. Hani bazen bir şeyi çok istersiniz ancak önünüzde kuvvetli bir engel vardır. Fakat öyle bir şey olur ki, bu engel bir şekilde ortadan kalkar. Sözgelimi size teklif edilen işi bir başkası yapmaktan vazgeçmiştir veya kadroda yer açılır. Söz gelimi biri evlenir, işten ayrılır, iş önünüze gelir. Daha önce hayır yanıtıyla karşılaştığınız bir başvuru kabul edilebilir. Baktığınızda iş oldukça zorlayıcı gelebilir. Kariyerinizi ilgilendiren konularda enine boyuna düşünebilir. Pozisyonunuzla ilgili bir değişim gündeme gelir.

 

Bu sizin açınızdan zorlayıcı gibi görünebilir. Ancak sabırlı olunursa geleceğiniz açısından gayet olumludur. Hatta yıllar sonra geri dönüp baktığınızda iyi ki kabul etmişim, sabretmişim veya iyi ki inat etmemişim diyebileceğiniz cinsten bir iş teklifidir bu. Sorun olarak görülenler çözüme kavuşturulur. Yaşamınızda yeni bir sayfa açılır, yeni bir başlangıç yapılır. Eğer doğum haritanızdaki işaretler elveriyorsa Yeniay, mesleki açıdan bir milat olarak kabul edilebilir. Umarım tüm Koçlar, doğum haritalarındaki etkiler nispetinde bu gelişmelerle karşılaşsınlar. Hayrınıza olsun herşey.

Gereksinim duyduğunuz, sizi gerçekten mutlu edecek her ne isteğiniz varsa en kısa süre içinde gerçekleşmesi dileğimle,

Boğa

Sevgili Boğalar, 11 Ocak saat 21:44 itibariyle Oğlak burcunda meydana gelecek Yeniay, mesleki uzmanlığınızla alakalı mevzulardaki yeniliklerin simgesidir. Bu yenilikler için bir sınav veya testten geçebilirsiniz. Bilginizi, tecrübenizi gösterebileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Uzmanlık alanınızı seçebilirsiniz. Kendi alanınızda ihtisas yapabilirsiniz. Yabancı ülke veya şirketlerle irtibata geçebilirsiniz. İşinizle alakalı yolculuk veya görüşmelerde bulunabilirsiniz. Rehberlik hizmeti verebilirsiniz. Yayıncılık, medya faaliyetlerinde bulunabilirsiniz. Öğretim üyeliği, terfi, tayin, atama gibi konularda yeni adımlar atabilirsiniz.

 

Belli bir zümre içinde kendinizi ispat etmek için otoritelerle bir araya gelebilirsiniz. İşinizi büyütebilir veya bulunduğunuz alanda iyi bir konuma yükseltilebilirsiniz. Hangi alanda olursa olsun yoğunluğunuz iki misli artabilir. Ancak sabırlı olmanız halinde ilerisi adına son derece önemli bir adımı atmış olursunuz. Yani burada günlük kaygılarınızı bir yana koyarak geleceğiniz adına düşünmeniz önemlidir. Kimileri yarım kalan yüksek okuluna devam kararı alabilir, bazıları birkaç ay sürecek yeni bir eğitimden geçebilir. Bütün bunların gelişiminiz, büyümeniz adına önemli olduğunu düşünerek lütfen sakin olunuz. Bir bakarsınız ummadığınız insanlardan mucizevi yardımlar görebilirsiniz. Ayrıca ilerisi adına yaşamınızla ilgili önemli bir karar alabilirsiniz.

Gereksinim duyduğunuz, sizi gerçekten mutlu edecek her ne isteğiniz varsa en kısa süre içinde gerçekleşmesi dileğimle,

İkizler

Sevgili İkizler, 11 Ocak saat 21:44 itibariyle Oğlak burcunda gerçekleşecek Yeniay ortak paylaşımlar konusunda yani maddi ve manevi anlamda sadece kendiniz adına değil, birlikte olduğunuz kişilerin de çıkarları adına hareket edebilmenin göstergesidir. İş ortaklarınızla bir araya gelerek, işinize ait konularda kararlar alabileceğiniz bu enerji, Oğlak burcunda oluştuğundan öncelikle sorumluluk duygusu içinde hareket etmeniz gerektiğini göstermektedir. Duygusal ve ruhsal güvenliğinizle alakalı konularda da etkili olacak bu enerji, istikrarlı davranmanın önemini göstermektedir. Duygusal konularda kıskançlık, nefret ve öfke gibi kavramlardan uzak durmanızı sağlayan bu enerji ilişkinizle alakalı konularda oluşan sorunları sakin, mantıklı ve sadakat duygusu içinde ele almanızı, birbirinize karşı daha adil davranmanızı sağlayabilir.

 

Güç ve kontrol elde etme konusunda da etkili olan bu enerji özellikle iş yaşamınızla alakalı konuları aydınlatıcı olacağından disiplinli, özverili çalışmanın ne kadar önemli olduğunun bir kez daha anlaşılmasını sağlayabilir. Yeniay, parasal veya ilişkinizle alakalı her türlü paylaşımda ciddiyet içinde hareket etmenizi, sorumluluklarınızın farkında olmanızı, yüzeysel düşünmekten ziyade daha ciddi hareket etmenizi teşvik edici olması açısından gayet yararlıdır. Eş, aile veya iş ortaklarınız kanalıyla elde ettiğiniz gelirlerin işareti olabilir. Maddi anlamda kurulacak bağlantıları gösterebilir. Söz gelimi uzun süredir uğraştığınız bir nafaka davası sonuçlanabilir. Ortaklaşa kullanılan her türlü para, gayrimenkul veya gelir getirici her ne varsa bunlarla ilgili olan yeni gelişmeleri işaret edebilir. Eğer bugüne dek vergileriniz konusunda ihmalkar davrandıysanız bunları ödemeniz gerekebilir. Yalnız bu ödeme belli miktarlarda taksitlendirme şeklinde gerçekleşebilir.

Gereksinim duyduğunuz, sizi gerçekten mutlu edecek her ne isteğiniz varsa en kısa süre içinde gerçekleşmesi dileğimle,

Yengeç

Sevgili Yengeçler, 11 Ocak saat 21:44 itibariyle karşıt burcunuz Oğlak üzerinde meydana gelecek Yeniay, ilişkinizle alakalı konularda birbirinize karşı olan sorumluluklarınızı daha iyi idrak etmenizi, beraberliğiniz için ciddi bir yön belirlemenizi, hayatın güçlüklerine birlikte göğüs germenizi ve mücadele etmenizi, birbirinizle çatışmak yerine enerjinizi daha güzel yarınlar adına kullanmanızı sağlayıcıdır.

 

İlişkisi olmayanlar açısından bu enerjinin anlamı, beraberlik konusunda olumsuz ve karamsar düşüncelerden sıyrılmanız, geçmişte yaşananları bir yana koyarak daha umutlu hareket etmeniz halinde karşınıza çıkabilecek güçlü, güvenilir ve sadık bir insanın varlığını göstermektedir. Yani güzellikler dileyin, güzellikler sizi bulsun. Beni bulmaz demek yerine, ben her şeyin en iyisine layığım demek size bu enerjinin olumlu şekilde tesir etmesini sağlayıcıdır. Haritanızdaki etkiler nispetinde bu Yeniay bazı Yengeçlerin evliliğe karar vermeleri anlamında da etkilidir.

Gereksinim duyduğunuz, sizi gerçekten mutlu edecek her ne isteğiniz varsa en kısa süre içinde gerçekleşmesi dileğimle,

Aslan

Sevgili Aslanlar, 11 Ocak saat 21:44 itibariyle Oğlak burcunda meydana gelecek Yeniay, sizlere hedefe yönelik, sistemli ve yöntemli çalışma şevki vererek başarılı olmanızı sağlayıcıdır. Bu gücü, çalışma hayatınızla alakalı her konuda kullanabilir, yapılandırmada bulunabilir, sorunlarınızı sabırlı ve mantıklı bir şekilde çözebilirsiniz. Bu enerji size kendi hayatınızın otoritesi olabilmeniz adına destek vericidir.

Umutsuzluk ve hayal kırıklığına uğramadan korkularınızla baş edebilmenizi sağlar. Adım atmayı düşündüğünüz konularda karşınıza çıkabilecek zorlukları size gösterir ve sizin yılmadan mücadelenizi sürdürmenizde yanınızda olur. Temkinli, sorumluluk sahibi ve azimli bir şekilde ilerlemeye gönüllü olduğunuzda sizi arkanızdan itekler ve size başarılı olmanız adına zaman kazandırır.

Gereksinim duyduğunuz, sizi gerçekten mutlu edecek her ne isteğiniz varsa en kısa süre içinde gerçekleşmesi dileğimle,

Başak

Sevgili Başaklar, 11 Ocak saat 21:44 itibariyle Oğlak burcunda meydana gelecek Yeniay tüm burçlar için farklı yaşam alanında oluşsa da, tazelenme, canlanma ve yapılanma anlamında şans demektir. Yeniay Oğlak burcunda ve aşk evinizde gerçekleşeceğinden sizler açısından ilişki konusundaki sorunların mantıklı bir şekilde çözümü, eski olayların tatlıya bağlanması ve uzun süreli bir ilişkinin başlangıcı anlamına gelebileceği gibi, sizin daha tutarlı, sorumluluk sahibi ve mantıklı bir şekilde seçimde bulunmanız adına da destekleyicidir.

 

Bu enerjinin güçlü ışığı altında kendinizi, beraberliğinizi ve partnerinizi gözden geçirebilir net kararlar verebilirsiniz. Ayrıca kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmenizi sağlayacak yeni hedefler belirleyebilir ve bu hedefler üzerinde çalışmalara başlayabilirsiniz. Sakin bir şekilde düşününüz ve mantıklı bir şekilde hareket etmeye çalışınız.

Gereksinim duyduğunuz, sizi gerçekten mutlu edecek her ne isteğiniz varsa en kısa süre içinde gerçekleşmesi dileğimle,

Terazi

Sevgili Teraziler, 11 Ocak saat 21:44 itibariyle Oğlak burcunda oluşacak Yeniay, sizler açısından tazelik, ferahlık anlamında olup, yaşadığınız ortam, ailevi ilişkileriniz ve güvencenizle alakalı konularda birçok şeyin yapılandırılması, eski konuların gözden geçirilerek düzenlenmesi anlamına gelebilir. Duygu ve düşüncelerinizin aynı paralelde olacağı bu etkiler altında aileniz veya kendi geleceğiniz adına hedef belirlemeli, hayatınızın otoritesini ele alarak bu hedefe doğru yol almalısınız.

Siz Teraziler hava grubunun öncü kişileri olarak, kimsenin etkisi altında kalmadan kararlar alabilme gücüne sahipsiniz. Tek sorununuz başkalarıyla uyum içinde yaşayabilmek adına kendi isteklerinizden vazgeçmeniz yüzünden oluşmaktadır. İşte şimdi yeniay enerjisi bir yıl sonra size duygusal hayatınız ve geleceğinizi yapılandırmak adına destek sunmaktadır. Neden bundan yararlanmayasınız ki?

Gereksinim duyduğunuz, sizi gerçekten mutlu edecek her ne isteğiniz varsa en kısa süre içinde gerçekleşmesi dileğimle,

Akrep

Sevgili Akrepler, 11 Ocak saat 21:44 itibariyle Oğlak burcunda meydana gelecek Yeniay, yakın çevrenizle olan her türlü ilişkinizde, kardeşleriniz, sosyal yaşamınız, eğitim hayatınızla ilgili her konuda, duygu ve düşüncelerinizin aynı paralelde olması nedeniyle kendinizle çelişmeden, çatışmadan gününüzü geçirmeniz adına destekleyicidir. Bu etki altında başarma tutkunuz oldukça yükselebilir. Kendinizi her alanda güçlü bir şekilde ifade etmenizi sağlayabilir. Gündelik temaslarda bilgi alış verişi, paylaşma ve fikirlerinizi ifade edebilme gücünüz yavaş yavaş toparlanmaya başlayabilir. Eğitim hayatı içinde olanlar açısından etkisi çok daha olumludur.

 

Söz gelimi öğretmenlerin sıkıntı ve sorunları devlet tarafından veya kendi bulundukları ortamdaki otoriteler tarafından ciddiyetle dinlenebilir hatta yeni bir sorumluluk almanız istenebilir. Elde ettiğiniz olanakları değerlendirme ve geleceğinizi daha farklı şekilde gözden geçirme olanağına kavuşabilirsiniz. Zihinsel yönden rahatlayabilir, kafanızın içinde problem yaratan konuları çözümlemeye başlayabilirsiniz. Bugüne dek yaptığınız çalışmaların farkedilmesi mümkün olabilir.

Gereksinim duyduğunuz, sizi gerçekten mutlu edecek her ne isteğiniz varsa en kısa süre içinde gerçekleşmesi dileğimle,

Yay

Sevgili Yaylar, 11 Ocak saat 21:44 Oğlak burcunda meydana gelecek Yeniay etkisi altında duygularınız ve düşünceleriniz aynı doğrultuda olacağından, özellikle parasal kazanımlarınızla alakalı konularda kendinizi güçlü bir şekilde ifade etme arzunuz yoğunlaşabilir. Bu enerji gelirinizle alakalı konularda sabırlı, mantıklı ve çıkarlarınızın farkında olarak hareket etmeniz gerektiğinin göstergesidir.

Yeniay enerjisi her zaman için tazelik ve canlılıktır. Oğlak burcunda oluşması, gelirinizle ilgili mevzularda sizi ciddi düşünmeye sevkedici ve parasal konularda sağlamlaştırma anlamında destekleyicidir. Özellikle 30 Ocak itibariyle yöneticiniz Jüpiterin geri hareketinin bitimiyle ilişki meselelerinde değişim, hızlanma görülür. Ancak ben derim ki, Haziran ayına kadar beraberliğinizle ilgili sorunlarınızı, kararlarınızı bir daha gözden geçiriniz. Yeni başlayacak ilişkilerde, karşınızdaki kişiyi tanımaya çalışınız.

Gereksinim duyduğunuz, sizi gerçekten mutlu edecek her ne isteğiniz varsa en kısa süre içinde gerçekleşmesi dileğimle,

Oğlak

Sevgili Oğlaklar, 11 Ocak saat 21:44 itibariyle burcunuz üzerinde meydana gelecek Yeniay, siz Oğlakların hedefleriniz adına harekete geçme vaktinizin geldiğini işaret ediyor. Yeniay enerjisi canlılık ve adı üstünde yenilenme demektir. Burcunuzda oluşması ise, sizler açısından yeni bir adım, yeni bir girişim ve kararlılık içinde hareket etmek, amaçlarınız adına güç elde etmek anlamındadır. Bu gücün en fazla yoğunlaşacağı alan ise, mesleki kariyerinizdir. İşsiz olanlar için umut, sorunu olanlar için çözüm, sıkıntısı olanlar için yol gösterici bu enerjinin sizler açısından gayet olumlu olacağını söyleyebiliriz. Kimliğinizi dış dünyada ifade edebilmeniz, gerçekçi bir biçimde kendini gözden geçirebilmeniz, isteklerinizi keşfetmeniz ve bunları net bir şekilde ortaya koyabilmeniz açısından değerlidir.

 

Bir yandan toplum içindeki konumunuzu sağlamlaştırmaya çalışırken, diğer yandan yuvanız sınırları içinde kalıcı değişimlerde bulunabilirsiniz. Sorumluluklar bir Oğlak için yaşam boyu ön plandadır. Şimdi bir yandan yeni görevler üstlenmeye hazır olacaksınız diğer yandan kendinizle gurur duymayı öğreneceksiniz. Ancak bu sayede ilişkilerinizde yeni bir sayfanın açılması mümkün. Karşınıza çıkacak yeni fırsatları görmezden gelmeyiniz. Bunlar sizin gerçeğinizdir. Geriye değil önünüzdeki gerçeğe kitlenin dostlarım. Böylece yeniayın enerjisini doğru manada değerlendirmiş olursunuz.

Gereksinim duyduğunuz, sizi gerçekten mutlu edecek her ne isteğiniz varsa en kısa süre içinde gerçekleşmesi dileğimle,

Kova

Sevgili Kovalar, 11 Ocak saat 21:44 itibariyle Oğlak burcunda meydana gelecek Yeniay, duygu ve düşüncelerinizi, özellikle iş hayatınız ve toplumsal aktivitelerinizde başarılı olmak adına odaklamanız halinde hem dayanma gücü hem de başarılı olma hırsı vericidir. Bu gücü arkanıza alarak eksiklerinizi tamamlayabilir, geçmişin üzerinizde bıraktığı her türlü izden kendinizi kurtarabilirsiniz. Kendinizi yeniden keşif yani farkındalığınız yükselişi anlamında da etkisi görülebilir. Bu keşfediş sayesinde hayatınızda oluşan çıkmazları veya sorunları daha iyi algılamanız yönünde sizi destekler. Ancak hasıraltı edilmiş problemler veya görmezden gelinen bazı durumlar kendini hatırlatabilir. Bu hatırlatmalar aslında düzeltilmesi için size evrenin gönderdiği uyarılardır.

Daha dikkatli hareket etmenizi ve daha bilinçli davranmanızı sağlar. Bu uyarılar sayesinde kendinize çeki düzen vermeniz kolaylaşır. İş sorunlarınız varsa, daha düzenli ve disiplinli çalışmaya, ilişkinizde sıkıntılar varsa bunları bilinçli bir şekilde gözden geçirmeye, mali problemleriniz için yeni iş olanakları yaratmaya, daha uygun seçimlerde bulunarak hayatınızı düzene koymaya başlarsınız. Umursamadığınız ne görmezden geldiğiniz ne varsa şimdi bunları daha ciddi manada ele almaya başlarsınız. Sağlığınıza daha fazla özen gösterebilirsiniz. İşlemeyen, sağlam olmayan her şeyin ciddiyetle gözden geçirilmesinde fayda görüyorum.

Gereksinim duyduğunuz, sizi gerçekten mutlu edecek her ne isteğiniz varsa en kısa süre içinde gerçekleşmesi dileğimle,

Balık

Sevgili Balıklar, 11 Ocak saat 21:44 itibariyle Oğlak burcunda oluşacak Yeniay, sizler açısından yenilikte bulunabilmeniz ve hedeflerinizi gerçekleştirebilmeniz adına gayet güçlü bir yansıma anlamına gelir. Yeniay, kimlerle veya kiminle ortak aynı hedefe yol almaktasınız sorularını net olarak görebilmeniz açısından yararlıdır. Sevgiliniz mi? arkadaşlarınız mı? Yoksa aileniz mi? hangi seçenek olursa olsun bu kişilerle işbirliğinde bulunabilmeniz açısından Yeniayın sizden yana olduğunu biliniz. Destek görebilir, organize hareket edebilir, mantıklı düşünmeyi başarabilirsiniz.

 

Hangi yola girdiğinizi, hangi amaçla ve kimle yürüdüğünüzü, sizin için gerçekten doğru kişi olup olmadığını gayet net, gerçeğin ışığı altında tespit edebilirsiniz. Yeniay sadece ilişki anlamında değil, yaşamınızla ilgili konularda etkileyici olduğunu biliniz. Çevre ağınızın genişlemesi, sosyal gruplar içinde yükleneceğiniz işler size yeni sorumluluklar getirebilir. Ancak bütün bunların hayatınızla ilgili yeni değişimlerin ilk işaretleri olduğunu bilirseniz, karşınıza çıkabilecek zorlukları normal karşılar, bu benim geleceğim açısından önemli diyerek yeni düzeninize adapte olabilirsiniz. Buradaki asıl sır, yaşamınızı düzene koymanız gerektiğini bilmenizde yatıyor. Bunu kabul ettiğinizde karşınıza türlü olanaklar çıktığını farkedebilirsiniz.

Gereksinim duyduğunuz, sizi gerçekten mutlu edecek her ne isteğiniz varsa en kısa süre içinde gerçekleşmesi dileğimle,

Kaynak : Mynet Kadın

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

Bu yazı hakkında henüz yorum yapılmamış.
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları