ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

Terazi Burcunda Yeniay


 

 

Sevgili Dostlarım,

15 Ekim saat 15:03 Terazi burcunda Yeniay ve burçlar üzerindeki yansımalarını arzu edenler, aşağıdaki linkler aracılığıyla gözden geçirebilirler.

 

Küçücük sandığımız şeyler, büyük farklar yaratabilir hayatımızda. Sözgelimi bir kahve molasında, İyi günler dilemek bir dosta ve gülümsemek hayata umutla...

 

KOÇ

Sevgili Koçlar bugün astro gündemimiz bir hayli yoğun. Terazi burcunda oluşacak Yeniay ve diğer etkileri sırasıyla gözden geçirelim. Saat 04:44 Ay-Jüpiter olumlu görünümü, ilişkimizle alakalı konularda son dört haftada yaşanılanların bir gözden geçirilmesi yönünde olumludur. Belki bir araya gelerek konuşabilir, problemlerinizi nasıl halletmeniz gerektiğini düşünebilirsiniz. Ancak tamam veya devam gibi nihai bir karar vermeyiniz.

Saat 13:33 Mars-Uranüs olumlu görünümü, Yeniayın oluştuğu bugüne denk geliyor. Yenilikte bulunmak istediğimiz konularda özgürce karar vermemizi sağlıyor. Bir hayli hevesliyiz. Bir şeyler ortaya koymak ve artık yolumuzda yürümekten yanayız. Eğer şu sıralar üstümüzde bir ağırlık ve bir çekingenlik varsa, bu görünüm cesaretimizi yükselterek, her şeyin mutlaka halledileceğini inanmamızı sağlıyor. Yolculuklar, din, hukuk, eğitim, ticari, eş ve yakın akrabalar, hayallerimizi gerçekleştirme anlamında yeni adımlar atmamıza vesile oluyor. Ancak ufak bir uyarım var. Lütfen bu konularda çok aceleci kararlar vermeyiniz. Yine de önünüze ardınıza bir bakınız dostlarım.

Saat 15:03 itibariyle Terazi burcunda oluşacak Yeniayın ardından Ay-boşluk etkisi başlayacak. Bu önemli. Demek oluyor ki, hem iş hem evlilik hem ailevi ilişkiler, hukuk davaları, anlaşmalar ve işbirliği gerektiren konularda dikkatli olmayı bilmek lazım. Tabii ki Yeniay etkisi her zaman olumludur. Bir tohumun toprağa ekilmesi gibidir. Ancak bu tohumun zamana ihtiyacı var. Biraz önce bahsettiğim konularda işler hemen yerine oturmayabilir, yenilikleri uygulamak kolay olmayabilir. Ayrılmaya karar verdiyseniz, evlilik düşünüyorsanız, yeni bir iş sözleşmesi, anlaşma imzalayacaksanız önümüzdeki birkaç gün iyice bir düşünün. Gerekirse beklemede kalın. Eğer boşluk etkisi olmasaydı, daha çabuk yol alabilirdik. Ancak şimdi sakin ve sabırlı bir şekilde duruma bakacağız. Pazartesi saat 15:03-16 Ekim Salı 03:06 olana dek Ay boşluk etkisi altındayız.

Küçücük sandığımız şeyler, büyük farklar yaratabilir hayatımızda. Sözgelimi bir kahve molasında, İyi günler dilemek bir dosta ve gülümsemek hayata umutla...

Sevgiyi kalbimizde bir çiçek gibi büyütmemiz dileğimle,

BOĞA

Sevgili Boğalar yeni haftamız önemli görünümlerin etkisi altında başlıyor. Bir yandan Terazi burcunda oluşacak Yeniay ve ardından diğer enerjileri göz önüne alırsak gündem epey yoğun diyebiliriz. Gelin birlikte hepsini gözden geçirelim dostlarım.

Saat 04:44 Ay-Jüpiter olumlu görünümü işiniz, sağlığınız, başkalarına verilen her türlü hizmet ve maddi durumunuzun gözden geçirilmesinde yarar var. Son dört hafta boyunca neler yaptınız, neler yaşandı, karşınıza ne gibi fırsatlar çıktı ve siz bugünlerde ne yapmak niyetindesiniz. Bütün bunları sakince bir ele alınız.

Saat 13:33 Mars-Uranüs olumlu görünümü başkalarından(aile-arkadaş-eş v.b) elde edilen gelirler veya başkaları vasıtasıyla yapılacak işlerle ilgili aceleci kararlar verilmemesi, biraz zamana yayılarak düşünülmesi gerektiğini gösteriyor. Bu işler olmayacak demiyorum. Sadece hem düşünün hem de sabırlı olun diye minik uyarıda bulunmak istiyorum. Bu görünüm, güvenilir kişilerle yola çıkmanın ve ancak onlara itimat etmenin iyi olacağını gösteriyor.

Saat 15:03 itibariyle Terazi burcunda oluşacak Yeniayın hemen ardından boşluk etkisi başlayacak. İşimiz, sağlığımız, evcil hayvanımız, iş yerindeki durumumuz, işe girme veya önümüze çıkan fırsatları değerlendirme anlamında önce iyice düşüneceğiz, birkaç gün sabırlı olacağız ondan sonra uygulayacağız. Eğer boşluk etkisi olmasaydı, bugün yenilik anlamında kararlar alabilirdik. Oysaki şimdi biraz bekleyip duruma bakacağız. Rutin işlerimizi sürdüreceğiz. Yeni gelişmeleri gözden geçireceğiz. Diyetimizde değişikliğe gitmeyeceğiz, ani ameliyat kararı vermeyeceğiz. Pazartesi saat 15:03-16 Ekim Salı 03:06 olana dek Ay boşluk etkisi altındayız.

Küçücük sandığımız şeyler, büyük farklar yaratabilir hayatımızda. Sözgelimi bir kahve molasında, İyi günler dilemek bir dosta ve gülümsemek hayata umutla...

Sevgiyi kalbimizde bir çiçek gibi büyütmemiz dileğimle,

İKİZLER

Sevgili İkizler bir yandan Terazi burcunda oluşacak Yeniay diğer yandan günün etkili enerjileri derken yoğun görünümlerin etkisi altında yeni haftamız başlıyor. Şimdi bunları sırasıyla gözden geçirelim.

Saat 04:44 Ay-Jüpiter olumlu görünümü, aşk hayatımız, boş vakitlerimizi değerlendirme, sanatsal etkinlikler, çocuklarımız ve kısaca sosyal ilişkilerimiz anlamında son haftalarda yaşanmış durumların ve şu andaki mevcut halin tekrar gözden geçirilmesi yönünde etkilidir. Eğer yeni bir karar vereceksek mutlaka üzerinde düşünmekte yarar vardır.

Saat 13:33 Mars-Uranüs olumlu görünümü ilişkimiz, iş hayatımız, işimizden elde ettiğimiz kazancımız, hedefimizi gerçekleştirme, organizasyon ve arkadaşlarımızla birebir ilgili konular üzerinde bizi bir hayli hevesli kılıyor. Yeniliklerde bulunmak, uygulamaktan yanayız. Çabucak karar vermekten yanayız. Sabırlı davranmamız pek mümkün değil. Ancak Yeniay boşluk etkisi altında gerçekleşeceği için ben derim ki, bu konularda birkaç gün düşününüz. hevesiniz kaçsın diye söylemiyorum bunları. Sadece önünüze ardınıza iyice bakmanızı istiyorum dostlarım.

Saat 15:03 itibariyle Terazi burcunda oluşacak Yeniayın hemen ardından Ay boşluk etkisi başlayacak. Bu demek oluyor ki, yeni bir aşk karşımıza çıksa bile önümüzdeki birkaç gün boyunca karşımızdaki kişiyi iyice bir tanımaya çalışalım. Hemen arkadaşlık kabul etmeyelim. Diyelim ki, ilişkimizde sorun var. Yeniayın etkisi altında bu sorunu es geçmeyelim veya bu ilişkiden bana hayır gelmez deyip bitirmeyelim. Hobilerimiz anlamında Yeniay gayet olumlu. Boşluk etkisi bu anlamda bir sorun çıkarmaz. Çocuk sahibi olmak istiyorsak veya çocuklarımızla ilgili bir yeni karar vereceksek birkaç gün daha düşünelim. Pazartesi saat 15:03-16 Ekim Salı 03:06 olana dek Ay boşluk etkisi altındayız.

Küçücük sandığımız şeyler, büyük farklar yaratabilir hayatımızda. Sözgelimi bir kahve molasında, İyi günler dilemek bir dosta ve gülümsemek hayata umutla...

Sevgiyi kalbimizde bir çiçek gibi büyütmemiz dileğimle,

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler yeni haftamız etkin enerjiler altında başlıyor. Terazi burcunda oluşacak Yeniay ve diğer görünümleri göz önüne alarak ne gibi gelişmeler yaşanabilir, birlikte gözden geçirelim.

Saat 04:44 Ay-Jüpiter olumlu görünümü evimiz ve ailemizle ilgili ve özel hayatımızı alakadar eden konular üzerinde fazlaca abartılı düşünmenin, gereksiz yere heyecan yapmanın, sıkıntıları büyütmenin yanlış olacağını göstermektedir. Ne yenilik anlamında çok hızlı düşünelim ne de mevcut duruma endişelenelim. Son dört hafta boyunca yaşananları mercek altına alalım.

Saat 13:33 Mars-Uranüs olumlu görünümü iş hayatı ve kariyer yaşamınızı ilgilendiren konularda çabucak karar verilmesini sağlayan itekleyici bir enerji. Ancak verilen kararın doğru ve yanlış olabilecek sonuçlarını iyi tartmak lazım. Mars Yay burcunda ilerlediği için yenilikleri uygulamaya dökme veya gelişmeleri çocukça bir telaşlılıkla değerlendirme yönünde bir hayli etkilidir. Uranüs ise Koç burcunda, sabırsız davranmaya yol açabilir. Her iki gezegen arasındaki görünüm hoş gibi dursa da, ben aceleyle alınabilecek kararların, söylenecek sözlerin, verilen vaatlerin üzerinde düşünülmesi taraftarıyım.

Saat 15:03 itibariyle Terazi burcunda oluşacak Yeniayın hemen ardından Ay-boşluk etkisi altındayız. Bu durumda tabii ki, ilişkimiz, ailevi konular, yerleşim anlamındaki kararların mutlaka birkaç daha beklenerek verilmesinde yarar var. Boşluk etkisi bize diyor ki, evet sen yeni bir şeyler yapmak istiyorsunuz. Ancak bunun için şöyle etraflıca bir düşün bakalım. Bu Yeniay, ev ve emlak gibi mülklerin satın alınması, kiralanması anlamında önümüzdeki birkaç gün boyunca bilinçli hareket edilmesini gerektiriyor. Bir araştıralım ondan sonra kararımızı verelim. Ev içinde yapılacak değişimlerin de, bir daha gözden geçirilmesinde fayda görüyorum. Pazartesi saat 15:03-16 Ekim Salı 03:06 olana dek Ay boşluk etkisi altındayız.

Küçücük sandığımız şeyler, büyük farklar yaratabilir hayatımızda. Sözgelimi bir kahve molasında, İyi günler dilemek bir dosta ve gülümsemek hayata umutla...

Sevgiyi kalbimizde bir çiçek gibi büyütmemiz dileğimle,

ASLAN

Sevgili Aslanlar yeni haftamız hem Terazi burcunda oluşacak Yeniay hem de etkili diğer görünümlere ev sahipliği yapıyor. Şimdi bunları sırasıyla gözden geçirelim.

Saat 04:44 Ay-Jüpiter olumlu görünümü aslına bakarsak gayet hoş gibi duruyor. Ancak Jüpiter geri hareketi nedeniyle gözümüzü açık tutmanın önemine işaret ediyor. Son dört haftadır yaşanılan gelişmeleri bir mercek altına alalım. Yakın çevremizde bulunan kişiler sözgelimi kardeşlerimizle olan ilişkimiz, arkadaşlarımızla alakalı konular, seyahatler, eğitim ve iş anlamındaki girişimlerle ilgili aceleci davranmayalım.

Saat 13:33 Mars-Uranüs olumlu görünümü Yeniay ile örtüşüyor. Aşk hayatımızı canlandırıyor ve bizi hayatın güzelliklerini yaşama hususunda hevesli kılıyor. İnsan böyle bir enerjinin etkisi altında şöyle gönlünce hareket etmek, aktif bir şekilde kararlar vererek tazelenmekten yana. Karşımıza biri çıktığında hemen ilişkiye başlayabiliriz. Canımız sıkılıyorsa şöyle bir yolculuğa çıkıp kısa süreli de olsa rahatlayabiliriz. Eğitimden, ticarete kadar geniş bir alanda harekete geçebiliriz. Ben bunları yapmayın demiyorum. Ancak size tavsiyem, lütfen biraz üstünde düşünün. Bir adım atmadan önce doğru mu yanlış mı olur, ne kazandırır ne kaybettirir, eksiğim var mı diye mercek altına almayı ihmal etmeyelim.

Saat 15:03 itibariyle Terazi burcunda oluşacak Yeniayın hemen ardından Ay-boşluk etkisi başlıyor. Bu demektir ki, birkaç gün boyunca sabırlı olacağız. Hangi konularda? Sözgelimi çevremizde bulunan kişilerle olan her türlü bağlantımızda, ılımlı ve adil düşünmeye çalışacağız. Bir seyahate çıkmak, yeni biriyle tanışmak, bir başka yere taşınmak, bir anlaşmaya varmak, iş ortaklığımızla alakalı mevzularda önümüze ardımıza dikkat edeceğiz. Oturup şöyle bir mercek altına almadan, tamamdır diye karar vermeyeceğiz. Beklediğimiz bir haber gelmediğinde, bir iş olmadığında umutsuz düşünmeyeceğiz. Vardır elbet bir nedeni diyerek birkaç gün bekleyeceğiz. Karşımıza yeni bir fırsat çıkarsa, bize bunun ne gibi yararı olur diye bakacağız. Pazartesi saat 15:03-16 Ekim Salı 03:06 olana dek Ay boşluk etkisi altındayız.

Küçücük sandığımız şeyler, büyük farklar yaratabilir hayatımızda. Sözgelimi bir kahve molasında, İyi günler dilemek bir dosta ve gülümsemek hayata umutla...

Sevgiyi kalbimizde bir çiçek gibi büyütmemiz dileğimle,

BAŞAK

Sevgili Başaklar yeni haftanın ilk günü Terazi burcunda oluşacak Yeniay ve diğer önemli görünümlerin etkisi altında başlıyor. Gündemimiz bir hayli yoğun. Şimdi sırasıyla enerjilerimizi gözden geçirelim.

Saat 04:44 Ay-Jüpiter olumlu görünümü parasal anlamda önem teşkil eden ilişkilerimizi, iş birliklerimizi ve de işimizle alakalı konuları kapsıyor. Şimdi biz bu olumlu görünümün etkisi altında doğaldır ki, hevesliyiz. Doğru adımlar atıp, bir an önce başarılı sonuç almaktan yanayız. Birileriyle görüşebiliriz. Hayatımızı garanti altına alacak girişimlerde bulunabiliriz. Ancak ben derim ki şu son dört haftada yaşanılanları bir gözden geçirelim. Geldiğimiz noktaya bir bakalım. İş anlamında durumumuz nedir, elimizdeki para yeterli midir, yapmak istediklerimiz için piyasa ve ortam şartları uygun mudur? Kontrol etmemizden yanayım.

Saat 13:33 Mars-Uranüs olumlu görünümü bizi ailevi, iş, yerleşim, ilişkiler anlamında çabucak hareket edip, kısa zamanda sonuç almaya doğru heveslendiriyor. Belki bir kredi başvurusunda bulunup, ne zamandır istediğimiz evi satın almak istiyoruz veyahut evimizle alakalı bir değişimde bulunmak için birilerinden destek bekliyoruz. Tabii ki hepimiz aynı durumlar içinde değiliz. Belki bazılarınız bu görünümün etkisi altında, aile ocağından başka bir yere eğitim veya iş amaçlı gitmek istiyorsunuz. Paraya ihtiyacınız var. Örnekler çoğaltılabilir. Benim burada üzerinde durduğum nokta, sizin adım attığınız meselelerde sabırlı olmanız, adım atmayı düşündüklerinizi de gözden geçirmenizdir. Acele ile karar verip sonra pişman olmayalım. Birkaç gün bir bekleyelim olur mu?

Saat 15:03 itibariyle Terazi burcunda oluşacak Yeniayın ardından Ay-boşluk etkisi başlayacağı için, maddiyat, ailevi ilişkiler, yatırım ve düzenlemeler, yenilikler konusunda adım atmadan ve yeni bir karar vermeden önce, düşünmenizden yanayım. Bu demek değil ki, olumsuz gelişmeler söz konusu. Hayır, tabii ki değil. Ne de olsa Yeniay, yeni bir karar için uygun zamandır. Fakat birkaç gün beklememiz gerekiyor. Paramızı elden çıkarmayalım, satın alımlarda dikkat edelim. Elden borç vermeyelim. Parayla alakalı konular birileriyle el sıkışmayalım. Karşımıza fırsatlar çıksa da veya biz bir yatırım düşünsek bile, piyasanın durumuna bir bakalım olur mu? Pazartesi saat 15:03-16 Ekim Salı 03:06 olana dek Ay boşluk etkisi altındayız.

Küçücük sandığımız şeyler, büyük farklar yaratabilir hayatımızda. Sözgelimi bir kahve molasında, İyi günler dilemek bir dosta ve gülümsemek hayata umutla...

Sevgiyi kalbimizde bir çiçek gibi büyütmemiz dileğimle,

TERAZİ

Sevgili Teraziler yeni haftamız, burcunuz üzerinde oluşacak Yeniay etkisi altında başlıyor. Gündemimiz astrolojik açıdan bir hayli yoğun. O zaman gelin beraberce günün enerjilerine sırasıyla bir bakalım.

saat 04:44 Ay-Jüpiter olumlu görünümü, ilişkiniz, işbirliğinde bulunacağınız kişilerle alakalı her türlü konu, yeni girişimler, yolculuk ve her türlü görüşmede biraz daha sabırlı olmanız, dikkatlice gözden geçirmelerde bulunmanız anlamında önem taşıyor. Evet, hoş bir yansıma gibi dursa da, en azından son dört haftada yaşanılanlara bir bakmanızı istiyorum.

Saat 13:33 Mars-Uranüs olumlu görünümü sizi, ilişki konularında ve genel olarak yenilikleri uygulama anlamında hevesli kılıyor. Bu heveslilik o denli yüksek ki, belki de birçok noktayı gözden kaçırmaktayız. Çünkü düşünmekten yorulmuş olabilirsiniz. –aman artık ne olacaksa olsun diyerek evet veya hayır diye bir meseleyi sonuçlandırmak isteriz. Ancak ben derim ki, gelin bir daha duruma bakın. Hayati bir karar verecekseniz aman gözünüzü seveyim aceleye getirmeyin dostlarım. Olasılıkları göz ardı etmeyin.

Saat 15:03 itibariyle Terazi burcunda oluşacak Yeniayın hemen ardından Ay-Boşluk etkisi başlayacak. Bu demek oluyor ki, kişisel anlamda verilecek yeni kararların mutlaka gözden geçirilmesinde yarar var. İlişki, sağlık, iş birliğinde bulunma, yeni bir anlaşma imzalama, sözleşme yenilenmeleri, görüşmelerle ilgili olarak sabırsız davranmayalım. Birkaç gün daha bekleyelim. Yeniay, toprağa ekilen yeni bir tohumdur. Umut vericidir. Ben demiyorum ki, aman işler kötüye gidiyor. Hayır, sadece biraz sabırlı olun diyorum dostlarım. Pazartesi saat 15:03-16 Ekim Salı 03:06 olana dek Ay boşluk etkisi altındayız.

Küçücük sandığımız şeyler, büyük farklar yaratabilir hayatımızda. Sözgelimi bir kahve molasında, İyi günler dilemek bir dosta ve gülümsemek hayata umutla...

Sevgiyi kalbimizde bir çiçek gibi büyütmemiz dileğimle,

AKREP

Sevgili Akrepler yeni haftamız astrolojik açıdan yoğun enerjilerin etkisi altında başlıyor. Terazi burcunda oluşacak Yeniay ve diğer görünümleri birlikte gözden geçirelim.

Saat 04:44 Ay-Jüpiter olumlu görünümü parasal, ruhsal ve fiziksel anlamda abartılı hareket etmeye neden olabilir. Sözgelimi acil girişimlerde bulunmamak, ilişki konularında sabırlı ve sağlığımızı ilgilendiren konularda dikkatli olmakta yarar vardır. Dört hafta içinde yaşanan gelişmelere, içinde bulunan duruma şöyle bir bakmamız yerinde olur.

Saat 13:33 Mars-Uranüs olumlu görünümü, sağlığımız, iş hayatımız, maddi konular üzerinde düşünmek gerektiğini gösteriyor. Evet, bu gayet hoş bir görünüm gibi dursa da, dispozitör Jüpiter geri hareketini sürdürüyor. Dikkatli olmak, gözden geçirmelerde bulunmadan acil kararlar vermemek iyi olacaktır. Zamanı lütfen önemseyin. Karşınıza bir fırsat çıkıyorsa veya siz yenilik anlamında bir girişimde bulunuyorsanız, bunun artı ve eksilerini iyice hesap ediniz lütfen.

Saat 15:03 itibariyle Terazi burcunda oluşacak Yeniayın ardından Ay-boşluk etkisi başlıyor. Bu demektir ki, bilip bilmediğiniz konularda yeni bir karar vermeden önce birkaç gün iyice düşünün. Eğer bir adım atacaksanız yine birkaç gün boyunca sabırlı olun. Bir işin pişmesi, bir durumun neticelenmesi, bir eylemin sonuçlanması için zaman olgusunu hesaba katın. Özellikle ilişki anlamında oldubittilere gelmeyin. Belki eski aşkınıza dönmeyi veya yeni bir ilişkiye başlamayı düşünüyorsunuz. Aman biraz daha bekleyin olur mu? Pazartesi saat 15:03-16 Ekim Salı 03:06 olana dek Ay boşluk etkisi altındayız.

Küçücük sandığımız şeyler, büyük farklar yaratabilir hayatımızda. Sözgelimi bir kahve molasında, İyi günler dilemek bir dosta ve gülümsemek hayata umutla...

Sevgiyi kalbimizde bir çiçek gibi büyütmemiz dileğimle,

YAY

Sevgili Yaylar yeni haftamız yoğun enerjilerin etkisi altında başlıyor. Terazi burcunda oluşacak Yeniay ve günün önemli görünümlerini birlikte gözden geçirelim.

Saat 04:44 Ay-Jüpiter olumlu görünümü tabii ki gayet heveslendirici bir enerji. Bir yandan ilişki anlamında bizi coşkulu kılmakta diğer taraftan karşı cins üzerindeki etkimizi bir hayli kuvvetli kılmakta. Ancak ben şu son dört haftada yaşanılanlar üzerinde durup şöyle bilinçli bir şekilde gözden geçirmenizi istiyorum. Gerçekten doğru bir iş veya ilişki yaşıyor musunuz, sizce söylenenler veya yaşanılanlar ileriye dönük olarak umut veriyor mu? Yoksa kafanızın içinde henüz yerli yerine oturmamış noktalar var mı? bir bakalım olur mu dostlarım.

Saat 13:33 Mars-Uranüs olumlu görünümü hiç düşünmeksizin aşka balıklama dalmaya, sorgulamadan, yargılamadan hatta hiç düşünmeden bir ilişkiye evet demenize yol açabilir. Yorulan beden, canlanmak isteyen ruh, aşka kapılarını öylesine hızla açar ki, o kapıdan giren kişinin aklına hiçbir şey gelmez. Ben demiyorum ki, aman girmeyin, sonuç olumsuz. Hayır, hevesinizi kıracak değilim. Ancak biraz temkinli olmanızı istiyorum sadece.

Saat 15:03 itibariyle Terazi burcunda oluşacak Yeniayın hemen ardından Ay-boşluk etkisi başlayacak. Bu nedenle, yenilik içeren ve start verilen konular üzerinde birkaç gün boyunca sabırlı olunuz. Kafanızda herhangi bir soru işareti uyandırıyorsa, dönüp duruma bakınız. Yeni bir girişim düşünüyorsanız veya yeniayın etkisi altında karşınıza bir fırsat çıkarsa, hemen olur yanıtı vermeden önce bunun size ne gibi yararı olur iyice düşünün. Çok değil, birkaç gün bekleyin diyorum. Yeniay, arkadaşlık veya özel anlamdaki her türlü paylaşım, işbirliği ve organize işlerde de birkaç gün boyunca bilinçli hareket etmenin, işleri aceleye getirmemenin iyi olacağını gösteriyor. Pazartesi saat 15:03-16 Ekim Salı 03:06 olana dek Ay boşluk etkisi altındayız.

Küçücük sandığımız şeyler, büyük farklar yaratabilir hayatımızda. Sözgelimi bir kahve molasında, İyi günler dilemek bir dosta ve gülümsemek hayata umutla...

Sevgiyi kalbimizde bir çiçek gibi büyütmemiz dileğimle,

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar yeni haftamız Terazi burcunda oluşacak Yeniay ve diğer önemli görünümlerin etkisi altında başlıyor. Şimdi bunları sırasıyla gözden geçirelim istiyorum.

Saat 04:44 Ay-Jüpiter olumlu görünümü, başkalarıyla iş birliğinizi mutlaka önemsemeniz gerektiğini bir kez daha hatırlatıyor. Eğer siz, bir işte başarılı olmak, kendinizi kabul ettirmek istiyorsanız, neden bir başkasına uymak ve ılımlı olmak zorundayım diye düşünmeyin. En azından Jüpiterin geri hareketi bitene kadar(Ocak ayı sonu) sabır gösterelim. Aceleci davranmayalım. Hangi iş üzerinde ilerleyeceksek o işle alakalı kendimizi geliştirelim. Son bir ay içinde yaşadıklarımızı bir daha gözden geçirelim.

Saat 13:33 Mars-Uranüs olumlu görünümü hemen sonuç almak hemen yürürlüğe koymak yönünde bizi çocuksu bir telaşın içine sokuyor. Sözgelimi yeni bir sayfa açmak, bir girişimde bulunmak, bir problemi çözümlemekte zorlanınca hemen öfkeleniyoruz. Psikolojik açıdan bütün meseleleri hararetli hatta bazen sabırsızca ele alıyoruz. Oysaki yeniye yer açmak bazen zaman ister. Zamanı iyi kollamayı gerektirir. Bu hırs veya bu gerginlik bizi hasta eder. Onun için lütfen acele etmeyiniz. Bunlar zamanla yerine oturacaktır.

Saat 15:03 itibariyle Terazi burcunda oluşacak Yeniayın hemen ardından Ay-boşluk etkisi başlayacak. İş hayatınızla ilgili konularda eğer bir start verecekseniz ben derim ki, birkaç gün daha bekleyin ve durumunuzu gözden geçirin. Yeniay, yenilik anlamındaki gelişmeler için tabii ki olumludur. Karşınıza fırsatlar çıkarır, umutlandırır, harekete geçirir. Ancak bu Yeniay karar vermeden önce iyi düşün diyor. ilişkilerin önemini, ortaklaşa hareket etmenin gerektiğini işaret ediyor ve bizim sabırlı olmamızı, saman olgusunu önemsememizi söylüyor. Pazartesi saat 15:03-16 Ekim Salı 03:06 olana dek Ay boşluk etkisi altındayız.

Küçücük sandığımız şeyler, büyük farklar yaratabilir hayatımızda. Sözgelimi bir kahve molasında, İyi günler dilemek bir dosta ve gülümsemek hayata umutla...

Sevgiyi kalbimizde bir çiçek gibi büyütmemiz dileğimle,

KOVA

Sevgili Kovalar yeni haftamız Terazi burcunda oluşacak Yeniay ve günün etkili görünümleri altında başlıyor. Şimdi bu enerjileri birlikte ele alalım.

Saat 04:44 Ay-Jüpiter olumlu görünümü şu aralar karar verilen yenilik anlamındaki işlerin ancak birkaç ay içinde meyve vereceğini düşünmekteyim. Çünkü Jüpiter, geri hareketini hala sürdürüyor. İstediğiniz gibi ilerlemeyen, bir türlü yerli yerine oturmayan meseleleri zamana bırakınız. Eskiye ait konularda ise bugünlerde iyice düşününüz. Özellikle son dört hafta içinde yaşanan gelişmeleri bir daha gözden geçiriniz.

Saat 13:33 Mars-Uranüs olumlu görünümü heveslendirici ve bir an önce sonuç almaya istekli kılıyor bizi. Heyecan veriyor, risk olgusunu hesaba bile katmadan hatta hiç önemsemeden bir durumun içine balıklama dalmamızı sağlıyor. İnsan böyle bir etki altında, başarılı olur muyum olamaz mıyım diye düşünmeyebilir. Öyle hızlı hareket edilir ki, bir bakmışız farklı bir yerdeyiz, farklı bir eylemin içindeyiz. Tabii ki ben olumsuz konuşmak istemiyorum. Sadece yaptığınız, karar verdiğiniz, yürürlüğe koyduğunuz veya koyacağınız meseleleri akıllıca gözden geçirmenizi öneriyorum.

Saat 15:03 itibariyle Terazi burcunda oluşacak Yeniayın ardından Ay-boşluk etkisi başlıyor. Bu durum, ilişki başta olmak üzere, iş birliği gerektiren konular üzerinde birkaç gün düşünmemizi gerektiriyor. Yeniay her zaman yeni bir oluşum için start anlamına gelir. Kişi hevesledir ve karşısına çıkan fırsatları değerlendirmekten yanadır. Bir karar verir iki hafta içinde sonucunu alır. Ancak biz, bu kararı bugün değil, birkaç gün inceleyip alırsak çok daha yararlı olur. Pazartesi saat 15:03-16 Ekim Salı 03:06 olana dek Ay boşluk etkisi altındayız.

Küçücük sandığımız şeyler, büyük farklar yaratabilir hayatımızda. Sözgelimi bir kahve molasında, İyi günler dilemek bir dosta ve gülümsemek hayata umutla...

Sevgiyi kalbimizde bir çiçek gibi büyütmemiz dileğimle,

BALIK

Sevgili Balıklar yeni haftamız gayet etkili enerjilerle başlıyor. Terazi burcunda oluşacak Yeniay ve diğer görünümlerin sizler açısından ne gibi gelişmelere işaret olduğunu sırasıyla gözden geçirelim.

Saat 04:44 Ay-Jüpiter olumlu görünümü Ocak ayı sonuna kadar birkaç daha tekrarlanacak. Başkalarıyla olan her türlü bağlantının(iş-finans-para) özellikle dikkatlice gözden geçirilmesini gerektirecektir. Şimdi diyeceksiniz ki, bu zaten kısa süreli bir etki neden bu kadar önemli. Nedeni, Jüpiter geri hareketidir. Son dört hafta önce yaşananları önümüze getirirse artık karar verme zamanı gelmiş demektir. Yeni bir fırsat karşımıza çıkarsa beklemede kalınmalıdır.

Saat 13:33 Mars-Uranüs olumlu görünümü aceleyle bir işe başlamanın, parasal konularda çabucak sonuca ulaşmanın bizim için çok önemli olduğunu gösteriyor. Bu görünüm böyle düşünmeye neden oluyor diyelim. Artık daha fazla beklemekten usandığımız için hemen harekete geçmeye istekliyiz. Peki, geçtik diyelim. Ancak sonuç umduğumuz gibi gitmedi veya beklememiz gerekti. Sabırlı olacak mısınız? Evet, olurum derseniz buyurun uygulayın. Ancak olamam diyorsanız lütfen sakin olun ve karar vermeden önce bir daha duruma bakın.

Saat 15:03 itibariyle Terazi burcunda oluşacak Yeniayın ardından Ay-boşluk etkisi devreye girecek. Boşlukta oluşan Yeniay, beklememiz sabırlı olmamız anlamındadır. Eğer siz bir işi yapmak, parasal bir meseleyi halletmek, bir ilişkiyi yerli yerine oturtmak, huzur bulmak istiyorsanız ben derim ki, durumunuzla ilgili konularda birkaç gün bekleyiniz. Çok değil sadece bir iki gün. Bu süre geçsin o zaman karar veriniz. Eğer bir işbirliğinde bulunmanız gerekiyorsa, bir para veya alacak işiniz varsa, birinin yardımına ihtiyaç duyuyorsanız, mahkeme veya sözleşme anlamında başvuracaksanız demin de belirttiğim gibi bir iki gün bekleyelim. Pazartesi saat 15:03-16 Ekim Salı 03:06 olana dek Ay boşluk etkisi altındayız.

Küçücük sandığımız şeyler, büyük farklar yaratabilir hayatımızda. Sözgelimi bir kahve molasında, İyi günler dilemek bir dosta ve gülümsemek hayata umutla...

Sevgiyi kalbimizde bir çiçek gibi büyütmemiz dileğimle,

Kaynak : Mynet Kadın

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

Bu yazı hakkında henüz yorum yapılmamış.
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları