ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

Tek Kişilik Evde DekorasyonTek kişiysen salonunun çok büyük olmasına gerek yoktur. Bu küçük alanı en iyi nasıl değerlendirebileceğin konusunda ise birkaç püf noktası edinebilirsin. Tek kişilik kanepen, tv üniten, sehpan, masan ve kitaplığın sana aittir. Evinin salonunu düşünürken alandan da tasarruf edebileceğin çözümler düşünmelisin. Bu nedenle kanepeni istediğinde yatak olarak kullanabilmen için ona uygun tercih etmekle işe başlayabilirsin. Kahve sehpası her evin olmazsa olmazı en önemli trendlerinden biri haline geldi.

Fonksiyonel bir sehpa ile hem dergilerini koyabilir hem aksesuarlarla süsleyebilir hem de ikram yapabilirsin. Bol raflı tv ünitesi ve kitaplık ile tüm dağınıklığını ortadan kaldırabilir dekoratif kutularla depolama yapabilirsin. Bu da küçük bir alan için önemli bir çözüm olacaktır.

Masan sadece yemek yediğin alan olmaktan çıktı. Orada saatlerce çalışıp, projeler yaratacaksın belki. Ya da hobilerini gerçekleştirdiğin alanın olacak. Bu nedenle masanın da fonksiyonelm olmasına özen göstermelisin. Küçük bir salon için oldukça kullanışlı bir dekorasyon yaratmanın yolu bu detaylardan geçiyor.

 

Kaynak : Mynet Kadın

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

her zaman kullanışlı eşyalar tercih etmeliyiz

nıluferdonmez - 08-10-2011 07:25
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları