ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

Tecavüze Dur De!


Kadına yönelik şiddet olaylarının artması üzerine harekete geçen kadın derneklerine Fatmagül'ün Suçu Ne dizisinden destek geldi

'Fatmagül'ün Suçu Ne?' dizisinin önceki gün yapılan adliye çekimlerine, Beren Saat'in geçen temmuz ayında Beyoğlu'ndaki 'Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu' yürüyüşüne katıldığı Emep ve çeşitli sivil örgüt üyelerine bağlı kadınlar katıldı.

Fatmagül'ün başlattığı hukuk mücadelesine destek vermek için dizide rol alan kadınlar, pankart açıp, slogan attı. Kadına karşı şiddeti protesto eden grubun senaryo gereği, adliyenin merdivenlerinden yukarı çıkıp içeriye girmeye çalıştıkları da görüldü. Polis engeline takılan kadınlar, en büyük tepkiyi yuhaladıkları Mustafa karakterini oynayan Fırat Çelik'e gösterdi.
Beren Saat, Engin Akyürek, Esra Dermancıoğlu, Sumru Yavrucuk, Civan Canova'nın adliyeye geliş ve eylemciler eşliğinde yürüdükleri sahne birkaç kez tekrarlandı. Zeytinburnu Belediyesi'nin bahçesinde yapılan çekimlerde Saat, bir ara yanına gelen küçük hayranını sevdi.

Kaynak : Mynet Kadın

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

Bu yazı hakkında henüz yorum yapılmamış.
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları