ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

Tatlıses İyileşemedi mi?


Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'i getiren 'TC İbo' isimli özel uçak, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Genel Havacılık Terminali'ne indi. Uçağın, kameraların görüntü almaması için pistin uzak bir noktasına gitmesi dikkati çekti. İbrahim Tatlıses, havaalanında oğulları İdo ve Ahmet Tatlı tarafından karşılandı. Uçaktan ambulansa alınan Tatlıses, tedavisinin süreceği Maltepe'deki Daruşşafaka Rehabilitasyon Merkezine götürüldü. Tatlıses, 14 Mart'ta, Şişli'deki Nurol Plaza'da bulunan stüdyoda çekimleri yapılan İbo Show programının çıkışı sırasında uğradığı silahlı saldırı sonucunda başından yaralanmıştı. Tatlıses, bir süre Acıbadem Maslak Hastanesi'nde tedavi gördükten sonra, Almanya'nın Münih kenti yakınlarındaki Murnau Kliniğine gitmişti.

Gazetecilerden kaçırıldı

Almanya'daki tedavisinin sona ermesinin ardından Türkiye'ye dönen İbrahim Tatlıses, Maltepe'deki Daruşşafaka Rehabilitasyon Merkezine getirildi. Tatlıses'i taşıyan ambulans, hastanenin giriş kapısına kadar yaklaştırıldı. Gazetecilerin görüntü almaması için ambulansın arka kapısıyla hastane girişi arasına muayenelerde kullanılan beyaz perdelerden çekildi. Ambulanstan indirilen Tatlıses, sedye ile hastanenin içine alındı. Gazeteciler ise, görüntü alabilmek için çevredeki binaların çatılarına çıktı.

Morali iyi

Sanatçının buradaki tedavisini Prof. Dr. Tunç Alp Kalyon yönetimindeki ekip sürdürecek. Hastanenin önünde bir açıklama yapan Prof. Dr. Kalyon, Tatlıses'in tedavisinin ilk muayene ve değerlendirmelerin ardından belirlenecek olan kapsamlı fizik tedavi ve rehabilitasyon programı çerçevesinde yapılacağını belirterek, "Bu program içinde rehabilitasyon egzersizlerinin yanı sıra hidroterapi ve robot teknolojisini içeren yürüme eğitimleri de yer almaktadır" dedi. Gazetecilerin İbrahim Tatlıses'in moralinin nasıl olduğunu sorması üzerine Prof. Dr. Kalyon, "Çok iyi" yanıtını verdi. Ayrıca İbrahim Tatlıses'e tıbbi ve sosyal gereksinimleri göz önüne alınıp bir suit daire tahsis edildiği öğrenildi.İbrahim Tatlıses hayranları sanatçıyı hastanede de yalnız bırakmadı. Sanatçının hayranları, hastane önünde 'Kurşuna gerek yok, sözlerin var ya' yazılı büyük poster açıp "İboya uzanan eller kırılsın" sloganları attı.

Kaynak : Mynet Kadın

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

Bu yazı hakkında henüz yorum yapılmamış.
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları