ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

Şubat Ayı Burç Yorumları


 

ŞUBAT AYINA BAKIŞ-KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar,,,,Şubat ayının ilk bir haftası, enerjiniz bir hayli düşebilir. Oldukça duyarlı bazen tedirgin olabilirsiniz. Amacınızı veya kararlarınızı uygulamakta zorlanabilirsiniz. Dinlenme ihtiyacı her zamankinden daha fazla olabilir. Stresten özellikle kaçınmakta yarar var. Sizi sınırlayan, zorlayan problemlerinizi, kararsızlığa yol açan durumları, güven eksikliğini gidermenin bir yolu, dostlarınızla, dert yoldaşınız olan kişilerle konuşmak ve rahatlamaktır. Yorucu aktivitelerden ziyade enerji toplamanızda destekleyici olan müzik, yoga, meditasyon gibi tekniklere yönelmekte yarar var. Şubat ayının ikinci haftası, hem sosyal hayattaki ilişkileriniz güçlenir hem de yeni bir iş, girişim veya yenilik için start verebilirsiniz. Dostça paylaşımlara önem verirsiniz.

Arkadaşlarınızla birlikte olmak, beraber hareket etmek, onlardan destek görmek sizi çok mutlu edecektir. Gölgeli günler dahil olmak üzere 16 Şubat itibariyle etkili olmaya başlayacak Merkür geri hareketi, içinde bulunduğunuz durumu her yönüyle gözden geçirmenin, aceleci kararlar vermemeniz gerektiğini işaret ediyor. Ancak 26 Şubat tarihinde Venüs-Balık burcu seyri, aşkta şansınızı yükseltiyor. Gerçek bir aşkı bulmanız, onu yaşamanız ve derinlikli hissetmeniz mümkün. Sezgileriniz muhteşem. Ay sonuna doğru enerjiler yüreğinizdeki sıkıntıları azaltıcı ve sizi rahatlatıcıdır.

Daha Detaylı Yorum İçin Tıklayınız...

Bugünkü Burç Yorumları

ŞUBAT AYINA BAKIŞ-BOĞA BURCU

Şubat ayının ilk haftası hedeflerinizi gerçekleştirmek için önce kendinizi sınırlayan engelleri ve meseleleri temizlemek, ayıklamak gerekiyor. Çünkü bunlar devam ettiği sürece, yapmak istedikleriniz hayal olarak kalır. Oysaki siz gerçekçi bir insansınız. Odaklanma gücünüz gayet yüksektir. O zaman gücünüzü azaltan hiçbir şeye izin vermeyiniz.
Arkadaşlarınız size destek olacaklardır. Özellikle yaratıcılık gerektiren mesleklerde başarılı çıkışlarda bulunabilirsiniz. Duygusal meseleler, sizi yolunuzdan alıkoymasın. Buna dikkat ediniz. İş konularında Şubat ayının ikinci haftasında mesleki konularda yeni bir karar verebilirsiniz. Bu karar sizin için yeni bir yolun işaretçisidir. Bazılarınız grup liderliğine yükselebilir veya konumunuz değiştirilir. İş hayatında yeniliklere açık olmakta yarar var. Sorumluluklarınız artabilir. Gölgeli günler dahil olmak üzere 16 Şubat itibariyle etkili olmaya başlayacak Merkür geri hareketi nedeniyle ticari konularda dikkatli olacağız. Geçmişe dönük bir muhasebede bulunmakta yarar var. Dağılmamaya çalışalım. 26 Şubat sonrası güçlü ve olumlu enerjiler hayrınıza olan gelişmeleri müjdeliyor.

Daha Detaylı Yorum İçin Tıklayınız...

 Bugünkü Burç Yorumları

ŞUBAT AYINA BAKIŞ-İKİZLER BURCU

Şubat ayının özellikle ilk haftası, işlerinize odaklanmakta ve hızlı hareket etmekte zorlanmalar görülür. Bir işi sonuçlandırmak için bir hayli efor sarf etmeniz gerekir. Ancak enerjiniz pek de yüksek değildir. Sanatsal alanlardaki faaliyetlerde başarınız yüksektir. Sezgileriniz, yaratıcı kabiliyetiniz size yol gösterir. Ancak somut işlerde çok akıllı ve hedefinizin farkında olmanızda yarar var. Yoksa kolayca dağılırsınız. Şubat ayının ikinci haftasında toplumsal yaşamınız renklenmeye başlar, yeni arkadaşlıklar, yeni projeler içinde yer alabilirsiniz. Mesleki, eğitim veya günlük hayatta hızlı ve olumlu değişimler gündeme gelir.
Yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Özgür hareket edebilirsiniz. Sizi baskı altına alan bir iş veya durumdan kurtulabilirsiniz. Hiçbir nedenin sizi baskı altına almasına izin vermezsiniz. Gölgeli günler dahil olmak üzere 16 Şubat itibariyle etkili olmaya başlayacak Merkür geri hareketi, iş konularında dağılmamak, ani kararlar vermemek, iyice düşünmekte yarar var. 26 Şubat sonrası umutlarınızı arttırıcı gayet hoş gelişmeler var. Fedakarlıklarınızın sonuçlarını alabilirsiniz. Kurulan bağlantılar size ışık olabilir. Sorumluluklarınız azalır, kendinizi daha iyi hissedersiniz.

Daha Detaylı Yorum İçin Tıklayınız...

 Bugünkü Burç Yorumları

ŞUBAT AYINA BAKIŞ-YENGEÇ BURCU

Şubat ayının ilk haftası boyunca, bir miktar huzursuzluk hissedebilirsiniz. Ancak bu huzursuzluğun en önemli sebebi, değer verdiğiniz kişilere olan düşkünlüğünüzdür. Onlara bir zarar gelmesinden, yanlış bir şeyler olmasından çekinirsiniz. Hayal gücünüz diğer burçlar gibi bir hayli yüksektir. Bir işe, bir hedefe doğru yol alırken, enerjiniz duygularınızdan etkilenir. Eğer bu tarihte sizi hassaslaştıran bir etken söz konusu ise, çok fazla mücadeleci davranmazsınız. Yaratıcı hayal gücünüz, sakin ve huzurlu ortam arayışınız yüksektir.
Uzak akrabalarınızdan bir hayli destek görürsünüz. Şubat ayının ikinci haftasında başkalarından etkilenmeniz, etrafta olan biteninin etkisi altında kalmanız mümkündür. Özellikle arkadaşlık ilişkileri, cinsel hayatınız, maddi konular, ilişkilerde güven duygunuzu kendi içinizde sağlamalısınız. Hayatı biraz rahat bırakınız. Her şeyi denetleyemezsiniz. Akılcı davranmanızda yarar var. Yeniay, kendinizi gözden geçirerek eksiklerini saptamanızda, başkalarının hayatınızdaki önem veya önemsizliğini anlamanızda yardımcı olabilir. Gölgeli günler dahil olmak üzere 16 Şubat itibariyle etkili olmaya başlayacak Merkür geri hareketi, bazı meseleler üzerinde geriye dönük bir şekilde düşünebilirsiniz. Aceleci kararlar almayalım. 26 Şubat sonrası olumlu enerjiler sayesinde ummadık yerlerden iyilik ve güzellikler size doğru yönelir. İnancınız artar, huzurunuz yerine gelir.

Daha Detaylı Yorum İçin Tıklayınız...

Bugünkü Burç Yorumları

ŞUBAT AYINA BAKIŞ-ASLAN BURCU

Şubat ayının ilk haftasındaki enerjiler, hayata dair olan yaşam ve ölüm gibi konuları ayrıca gerek maddi gerek ilişki anlamındaki meseleleri, soyut bir bakış açısıyla ele almanıza neden olabilir. Attığınız bir adımdan tam anlamıyla emin olamamak, bazen her şeyi kendi haline bırakarak mücadeleden vazgeçmek mümkündür. Kimi zaman da bir hayli inançlı, tutkulu davranırsınız. Ancak enerjiniz genelde duygusal konularda yüksek fiziksel anlamda düşüktür. Kendinizi garantiye almanız gerektiğini bilirsiniz.
Cinsel hayatta, alışkanlıklarınıza bir hayli bağlısınızdır. Size karşı ılımlı yaklaşılmasını beklersiniz. Şubat ayının ikinci haftasında, odak noktanız eşiniz, sevgiliniz, başka insanlar. Yani sizin dışınızdaki insanların, düşünceleri, hayatınızdaki önemleri, onlarla sizin aranızdaki farklılıkları önemseyeceksiniz. Sizden ayrı bir bakış açısına sahip olmalarını kabullenerek onlarla daha sıkı ilişki kurabilirsiniz. Bu sayede arkadaşça paylaşımda bulunabilirsiniz. Bu şekilde hareket etmeniz devam eden ilişkinizi güçlendirir, ilişkiniz yoksa hayatınıza yeni birinin dahil olmasını sağlar. Gölgeli günler dahil olmak üzere 16 Şubat itibariyle etkili olmaya başlayacak Merkür geri hareketi uygulanacak yenilikler konusunda dikkatli olmamızı gerektiriyor. Özellikle borç alacak gibi meselelerde sağlam düşünelim. 26 Şubat sonrası maddi ve ilişki konularında sizi endişelerinizden kurtaracak olumlu gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Ektiklerinizi biçme vaktiniz.

Daha Detaylı Yorum İçin Tıklayınız...

Bugünkü Burç Yorumları

ŞUBAT AYINA BAKIŞ-BAŞAK BURCU

Şubat ayının ilk haftası boyunca, ilişkinizin niteliğine göre değişen davranışlar sergilenebilir. Sevgi alışverişi ılımlı ve şefkatli ise, bu dönemde sevdiğiniz kişinin duygusal iniş ve çıkışlarına karşı sabırlı olursunuz. Hayallerini destekleyerek amacını gerçekleştirmesi yolunda yardımcı olmayı tercih edersiniz. Ancak birlikte olduğunuz kişi, gerçeklerden kopuk, ilişkisine ve size karşı bilinçli davranmayan bir kişi ise, onun bu hallerine anlam vermekte zorlanırsınız. İlişkisi olmayanlar bu süreçte romantik duygulara sahip, hayatı apayrı bir pencereden ele alan, şairane bir kişiyle tanışabilirler. Bu devrede, enerjiniz düşebilir. İçinizden mücadele etmek gelmez.
Olanı olduğu haliyle kabul etmeye hazırsınızdır. Şubat ayının ikinci haftası, çalıştığınız ortamda, yer aldığınız arkadaş çevresinde paylaşımcı olmanın size büyük katkısı var. Eğer yeni bir iş arıyorsanız bu devredeki enerjiler yardımcınızdır. Her şeyin mükemmel olması gerekmiyor diye düşününüz. Çünkü akışta kalmak rahatlatıcıdır. Siz rahat olursanız bu devrede karşınıza sayısız fırsatlar çıkabilir. Size destek veren insanlarla karşılaşabilirsiniz. Gölgeli günler dahil olmak üzere 16 Şubat itibariyle etkili olmaya başlayacak Merkür geri hareketi ilişkinizle alakalı konularda zorlayıcı gibi dursa da, siz inancınızı güçlü tutarak güzellikler dileyiniz. Problemler bir şekilde yoluna girecektir. 26 Şubat sonrası evlenebilir, evlilik teklifi alabilirsiniz. Gayet olumlu bu tarihte, ilişki meselelerinde ilahi yardımlar görebilirsiniz.

Daha Detaylı Yorum İçin Tıklayınız...

Bugünkü Burç Yorumları

ŞUBAT AYINA BAKIŞ-TERAZİ BURCU

Şubat ayının ilk haftası, sağlık durumunuzla yakından alakalı muayene ve tetkiklerin yapılmasında yarar var. Sigara, alkol v.b bağımlılık verici alışkanlıklar eğer yaşamınızı, işinizi ve hayatınızı etkiliyorsa buna dur demek gerekir. Psikolojik açıdan bir hayli hassasiyet görülebilir. Çok fazla hırslı çalışmayabilirsiniz. Ancak hayal gücünüz ve yaratıcı kabiliyetleriniz mesleki alanda işinize yarayabilir. Tabii ki sanatsal veya mistik konularla alakalı bir işiniz varsa. Soyut işlerde ise mutlaka dikkatli olmalısınız.
İş hataları bu zamanda bir hayli yaşanabilir. Disiplinli çalışmakta zorlanırsınız. Dinlenme ihtiyacı çok yüksektir. Uzun zamandır şikayetçi olduğunuz rahatsızlığınız için alternatif yöntemlere baş vurabilirsiniz. Bu zamanda görülen hastalıkların çoğunda hassasiyet, içinize atma, kimseye belli etmeme, üzüntü baş sırayı alır. Kendinize lütfen özen gösteriniz. Şubat ayının ikinci haftası, özgürce düşünmek, arkadaşlıklar kurmak, paylaşımlarda bulunmak, rahat olmak, akışta kalmak, geleni ve olanı mantıklı bir şekilde gözden geçirmek size yepyeni kapılar açar. Aşk hızlıca yaşamınıza dahil olur, şansınız yükselebilir. Gölgeli günler dahil olmak üzere 16 Şubat itibariyle etkili olmaya başlayacak Merkür geri hareketi nedeniyle acil kararlar vermeyin. Durumunuz hangi açıdan zorlayıcı olursa olsun bekleyin. 26 Şubat sonrası her şey kendiliğinden yoluna girebilir, şifa gücünüz artar, sıkıntılarınız azalır ve ummadığınız bir mesele olumlu yönde sonuçlanır.

Daha Detaylı Yorum İçin Tıklayınız...

Bugünkü Burç Yorumları

ŞUBAT AYINA BAKIŞ-AKREP BURCU

Şubat ayının ilk haftası, aşk hayatınızla ilgili meseleler üzerinde duygusal düşünebilir, hayatın can sıkıcı yanlarını bilmek, görmek, bunlarla mücadele etmek bile istemeyebilirsiniz. Şöyle ılımlı, şefkatli ve huzur içinde paylaşımlarda bulunmak sizi mutlu eder. Sevgilinizin güzel bir sözü, hoş yaklaşımı, yaratıcı hayal gücü kendinizi mutlu hissetmenizi sağlar. Bu devre ilişkisi olmayan Bay ve Bayan Akreplerin genelde duygusal kişilere yöneldiğini söyleyebiliriz. Sanatsal aktiviteler için uygun bir zamandır.
Oyun yazmak, şiir ve sanatla uğraşmak gibi. Yaratıcı yeteneğiniz size başarılı ürünler ortaya koymanızda, sergilemenizde destektir. Sorunlu aşk ilişkinizde yelkenlerin suya indiği zamandır. Bilirsiniz birçok problem olduğunu, ancak bunlarla uğraşmak sizi bir hayli sinirlendireceği için, üstünü kapatırsınız. Şubat ayının ikinci haftasında, ailevi- arkadaşlık-duygusal anlamdaki her türlü paylaşım, sizin hayata bakış açınıza göre şekillenir. Duygusal kişiler zorlanabilir, hayatı akışa bırakan kişiler rahat eder. Bu devrede geçmişi sorgulamak, yargılamak yerine bundan sonra neler yapılmalı diye düşünmelisiniz. Ev değiştirebilir, yeni bir yere taşınabilirsiniz. Gölgeli günler dahil olmak üzere 16 Şubat itibariyle etkili olmaya başlayacak Merkür geri hareketi, ay sonuna doğru olumlu enerjilerin yükselmesiyle aşk hayatınız başta olmak üzere her alanda olumlu gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Şansınız fazlasıyla yüksek. Hayatınıza sizi gerçekten sevgiyle sarıp sarmalayacak biri girebilir. Devam eden ilişkinizdeki sorunlar düzelmeye başlar. Bebek sahibi olabilirsiniz.

Daha Detaylı Yorum İçin Tıklayınız...

Bugünkü Burç Yorumları

ŞUBAT AYINA BAKIŞ-YAY BURCU

Şubat ayının ilk haftası boyunca ev alanı içinde ve genel olarak, hassasiyet bir hayli fazla. Enerjiniz düşük olabileceğinden başta sağlığınıza özel önem vermenizde yarar var. Sevdiklerinize aşırı düşkünlük, kimi zaman artan duygusallığın yarattığı gelgitlere karşı bilinçli olmakta yarar var. Mücadele gücünüz dış dünyada pek etkili olmayabilir. Genelde kendi içinizde meseleleri ele almayı tercih edebilirsiniz. Eviniz sizin için dış dünyadan bir kaçış, kendinizle baş başa kalınan bir alan gibidir.
Sevdiklerinizle bir araya gelmeye, alıştığınız insanlarla temas etmeye çalışırsınız. Şubat ayının ikinci haftası gayet olumlu. Hem paylaşımcı, hem daha özgür hem de başkalarıyla iletişimde başarınız yüksek. Yeni girişimler için gayet uygun bir devredesiniz. Hayatı kucaklayıcı, sosyal anlamda geliştirici, mantıklı ve oldukça pratik şekilde hayatınızı düzenleyebilirsiniz. Gölgeli günler dahil olmak üzere 16 Şubat itibariyle etkili olmaya başlayacak Merkür geri hareketi nedeniyle acil kararlar almayın. Ancak yolun sonuna gelmiş gibi düşünmeyin. Dağılmayın beklemede kalın. 26 Şubat sonrası ummadığınız bir destek sayesinde ev, aile, ilişki, yerleşim konularında ilahi yardımlar alabilirsiniz.

Daha Detaylı Yorum İçin Tıklayınız...

Bugünkü Burç Yorumları

ŞUBAT AYINA BAKIŞ-OĞLAK BURCU

Şubat ayının ilk haftası, kısa süreli özellikle hafta sonlarında şöyle başınızı dinlemek ihtiyacı bir hayli etkilidir. Kış mevsiminde olduğumuz için, dağ ve göl kenarındaki tesisleri tercih edebiliriz. Sessizlik ve huzur sizin için bu devrede bir hayli önemlidir. Çok hırslı veya mücadeleci bir tutum sergilemezsiniz. Ancak hayallerinizin ne olduğunu ve bunları gerçekleştirmenin önemini çok iyi bilirsiniz. Sizi sınırlayana değil, sizi rahata erdirene yönelirsiniz. Çevrenizdeki gelişmeleri sert bir şekilde yorumlamaktansa, nabza göre şerbet vermeyi tercih edersiniz. Sanat, mistik, edebiyat, film, müzik, ritüellerle alakadar olmak sizi rahatlatır.
Şubat ayının ikinci haftasında, özgüven duygunuzu yükselten gelişmeler yaşanabilir. Maddi anlamda bir girişim başarıyla sonuçlanabilir. İş hayatında sizi destekleyici gelişmeler yaşanabilir. Siz de her zaman olduğu gibi uzun vadeli düşünmeyi tercih edersiniz. Parasal konularda ve arkadaşlık ilişkilerinde paylaşımcı ve destekleyici davranırsınız. Gölgeli günler dahil olmak üzere 16 Şubat itibariyle etkili olmaya başlayacak Merkür geri hareketi, bir çok mesele üzerinde düşünmek, acil kararlar vermemek lazım. Ancak içinde bulunduğunuz durum ne olursa olsun endişelenmeyin. 26 Şubat sonrası büyük bir kapının önünüzde açıldığına, hakikaten bir çok işinizin hayırla sonuçlandığına şahit olursunuz.

Daha Detaylı Yorum İçin Tıklayınız...

Bugünkü Burç Yorumları

ŞUBAT AYINA BAKIŞ-KOVA BURCU

Şubat ilk hafta boyunca, maddi konularda hayallerinize uygun bir iş arayışı ön plandadır. Huzurlu bir şekilde ekmeğinizi kazanmak, harcamak istersiniz. Sıkıntıya pek gelemezsiniz. Hele borç harç meseleleri, ilişkideki sorunlar veya genel olarak yorgunluk gibi tedirgin edici konulardan bir hayli uzak durmaya çalışırsınız. Bu arada yardıma ihtiyacı olan kişiler sizden destek isteyebilirler. Bu kişilerin size olan yakınlığı ve sizin hayatınızdaki önemine göre elinizden geleni yaparsınız veya duymazlıktan gelebilirsiniz. Risk altına bu devrede girmek yanlış olur. Paranıza sahip çıkmanızda yarar var. Mistik faaliyetler, ritüeller, ruhsal danışmanlık, psikiyatri alanındaki meslek sahipleri için gelir sağlayıcı bir dönemdir veya siz bu işlere yönelebilir, bütçenizde yer ayırabilirsiniz.
Sanatsal konular, yaratıcılık, hayale dayalı işler için uygun bir zamandır. Şubat ayının ikinci haftasında hem ilişki hem fiziki anlamda kendinizdeki yenilenmeyi, değişimi nasıl da sevinçle karşılayacaksınız kim bilir? Burcunuzdaki Yeniay sizi bir hayli tazeleyecek ve hayata umutla sarılmanızı, canlanmanızı sağlayacaktır. Girişim, arkadaşlık ilişkileri, özel hayatınızla ilgili konularda gayet olumlu bir hafta. Gölgeli günler dahil olmak üzere 16 Şubat itibariyle etkili olmaya başlayacak Merkür geri hareketinde mali konularda ve her anlamda şöyle bir sakin olmak, yavaşlamaları doğal saymak lazım. Ani kararlar vermeyiniz. 26 Şubat sonrası işleriniz başarıyla sonuçlanır. Elinize toplu bir para ulaşabilir ve işleriniz açılmaya başlar.

Daha Detaylı Yorum İçin Tıklayınız...

Bugünkü Burç Yorumları

ŞUBAT AYINA BAKIŞ-BALIK BURCU

Şubat ayının ilk haftası, burcunuz üzerinde ilerleyen Mars ve Merkür geçişleri sizler açısından olumludur. Sanat, mistik konular, yaratıcı faaliyetlerle uğraşmak, başarılı çalışmalarda bulunmak mümkündür. Sizi rahatlatan, kendinizi ferah hissetmenizi sağlayan her insanla bağlantınızı sürdürürsünüz. Hayallerinizi gerçekleştirme arzunuz yoğundur. İnsanlara destek olduğunuz gibi, onlar da size işlerinizde ve duygusal meselelerinizde yardımcı olurlar. Genelde gizli saklı kalmış bir çok meseleyi sezgileriniz yoluyla çözebilirsiniz. İlişkinizle ilgili konularda kararsızlık duymanıza en büyük etken, güven olgusudur.
Görünenlerin ardındaki gerçeklere ulaşma arzunuz bu dönemde yüksektir. İnsanlar sizin yeteneğiniz olan konulardaki çalışmalarınıza bir hayli önem verirler. Şubat ayının ikinci haftası, kendi içinizde sizi denetim altına alan durumları gözden geçirecek, belki de çok fazla meseleyi kafanıza taktığınız için kendi kendinizi baskıladığınızı kavrayacaksınız. Eh bu da iyiye işaret tabii ki. En azından üzerinizdeki yüklerden kurtulabilirsiniz. Gölgeli günler dahil olmak üzere 16 Şubat itibariyle etkili olmaya başlayacak Merkür geri hareketi sizi rahatsız etmesin. Siz sakin olun. Bir şeyler yavaşlasa da, hayrınıza sonuçlandığına şahit olursunuz. 26 Şubat sonrası hangi alanda sıkıntınız varsa, neyi istiyorsanız dilekte bulununuz. Çünkü hayırlı ve mücizevi, bereketli gelişmeler sizinle beraber.

Daha Detaylı Yorum İçin Tıklayınız...

Bugünkü Burç Yorumları

Kaynak : Mynet Kadın

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

Bu yazı hakkında henüz yorum yapılmamış.
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları