ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

Skandal Aileler

Dünyada en çok konuşulan skandal aileler ve olaylar..2 yaşında sigara içen çocuk

Jessica Gamble'ın iki yaşındaki çocuğunun sigara içerken görüntülenmesi ülkeyi ayağa kaldırdı. Şimdilerde Gamble, çocuk haklarına aykırı bir anne olduğu için 11 yıl hapis cezasıyla yargılanıyor.

Pon pon kız hayali!


“2! 4! 6! 8! Kimin yerine geçebilirim? Kızımın!” Wendy Brown, 15 yaşındaki kızının kimliğini kullanarak uzun süredir istediği pon pon kız olma hayalini gerçekleştirmeye çalıştı. Şehir dışında büyük annesiyle yaşayan kızının sosyal güvenlik kartı ile yerek yüksek okula kayıt oldu. Çalışmalara katıldı ve kendi dolabı bile oldu. Sonrasında yakalanan ve tutuklanan kadın hakkında, en azından futbol oyuncuları ile yakalanmadığı için şanslı olduğu söylendi.
Balkonda yüzü kapalı çocuk

Michael Jackson'un 2002 yılında 9 aylık oğlu Prens Michael'ı balkondan sarkıtarak basına göstermesi de olay olmuş ve eleştirilmişti.
Anne karnında reklam!

Florida'da yaşayan Amber Rainey, hamileliğinin 6. ayında karnına reklam aldı. Çoğu insanın eleştirdiği bu fikri ona 4050 dolar kazandırdı.
Düşüncesiz küçük domuz!

Aktör Alec Baldwin, eski eşi Kim Basinger ile çocukları konusunda oldukça sorun yaşamıştı. Kızını arayan Alec Baldwin, kızının telefona gelmemesi üzerine ona "kaba, düşüncesiz küçük domuz" diye seslenmişti. Ses kaydı ortaya çıkınca kızından ve Kim Basinger'dan özür dileyen Baldwin, onu kendi kendine söylediğini dile getirmişti.
Bebek kimden?

Ünlü model Gisele, o zamanlar sevgilisi şimdi eşi Tom Brady'in eski sevgilisi Bridget Moynahan  yüzünden sıkıntılı bir dönem geçirmişti. Bridget Moynahan, Tom Brady'den ayrıldıktan sonra hamile olduğunu açıkladı. Tom Brady çocuğu önce kabul etmese de sonrasında babası olduğu ortaya çıktı. Gisele, çocuğu sevdiğini ancak kendi çocuğu gibi sevmediğini açıklamıştı. Buna karşılık Bridget tarafından gelen cevap ise şöyle oldu; "Gisele Bridget'in çocuğunu seviyorsa yüzde yüz kendi iyiliği içindir."
Helyum balonundaki çocuk

Richard ve Mayumi Heene çiftinin kendi yaptıkları helyum balonu kayboldu. Çift 6 yaşındaki küçük oğullarının balonun içinde olduğunu söylerek yardım istedi. Uzun çabalardan sonra balon yere indi ancak içinde çocuk yoktu. Kısa süre sonra çocuğun evde saklandığı anlaşıldı. Çocuğa neden ortaya çıkmadığı sorulduğunda, çocuk ailesine baktı ve 'bunu şov için yapıyoruz demiştiniz' dedi.
Miley'in çıplak pozu

Çocukların hayranı olduğu Miley Cyrus, 13 yaşında Vanity Fair'in 2008 Mayıs ayı için verdiği yarı çıplak pozuyla tartışma konusu olmuştu. O sıralar Miley, artistik poz vermek istediğini ama bu tepkiyi beklemediğini söylemişti.
Aile babasının iç yüzü

TV şovundan tanınan ve 8 çocukları olan Kate ve Jon Gosselin çifti oldukça konuşulmuştu. 8 çocuk babası John Gosselin, 22 yaşında genç bir kızla yakalanmış ve '8 çocuklu adam çocuklarla çıkıyor' gibi ağır eleştirilere maruz kalmıştı.
Britney Spears'ın kucağında oğlu var

Britney Spears'ın kucağında 5 aylık oğlu Sean Preston ile araba kullanması olarak gösteriliyor. Bu konu dünya medyasında uzun zaman tartışılmıştı.
Tüp bebekle 14 çocuğu oldu

Dünyanın en büyük aile skandalına imza atan 33 yaşındaki Nadya Suleman'ın ilk olarak 6 çocuğu vardı. 2009 Şubat ayında tüp bebek tedavisi ile 8 çocuk daha dünyaya getiren genç kadın, çocuklara bakmakta zorlanınca yardım kampanyaları başlatıldı. Şu günlerde yine maddi sıkıntıya düşen kadını annesi bile anlayamıyor.

Kaynak : Mynet Kadın

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

anne baba olmak çok daha fazla sorumluluk ister

nıluferdonmez - 03-09-2011 03:26
çok para böyle yapar adamı...

GÜLHAN - 04-01-2011 01:45
hidayete ererler inşallah..

gülüm42 - 29-12-2010 09:36
allah akıl versin çok şaşırdım

naime - 22-09-2010 11:21
ilginç olaylar

mehtap - 22-09-2010 11:17
böyle şeylere yorum yapmaya bile değmez,allah ıslah etsin

cenan - 22-09-2010 06:40
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları