ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

Sizi Aldatana Annesini Hatırlatın!...


 

 

İzmir Karşıyaka CarrefourSA Alışveriş Merkezi'nde Dünya Kadınlar günü organizasyonları kapsamında, Banu Noyan Event Office tarafından gerçekleştirilen etkinliğin konuğu ünlü televizyon programcısı Yasemin Bozkurt oldu.

 

Gerçekleşen söyleşide Bozkurt; Kadınların mutlak kendi ayakları üzerinde durmaları gerektiğini, eşleri tarafından ezilmelerine müsaade etmemelerini belirterek "kadın annedir, saygı görmelidir. Sizi ezmeye çalışan bir erkeğe annesini hatırlatın" diyerek kadınları sessiz kalmamaları konusunda uyardı.

Alışveriş merkezini dolduran yüzlerce kadın misafir Bozkurt'la tanışıp sorunlarına destek için yardım talebinde bulundular.

Söyleşi sırasında Yasemin Bozkurt "aramızda kaç yıllık evli çiftler var?" diye sordu. 45 ve 65 yıldır birlikte olan konukları görünce "Örnek olsun herkese artık günümüzde birbirimize 1 yıl katlanamıyoruz" diyerek çiftleri sahneye yanına davet etti.

Bozkurt ayrıca misafirlere "evlenmek isteyip aradığı eşi bulamayan var mı?" diye sordu. Bir hanımın "ben evlenmek istiyorum ancak talibim çıkmıyor" demesi üzerine "aranızda talip olan var mı?" diye konuklara seslendi. Bir erkek misafirin "ben talibim" sözü üzerine iki misafiri tanıştırdı ve "evliliğe karar verirseniz bana ulaşın, sizi ben evlendireceğim" diyerek mutluluk dileklerini iletti.

Konuklarla interaktif soru cevap yaparak geçen söyleşide Yasemin Bozkurt konuklarla fotoğraf çektirip kendi fotoğrafının yer aldığı hatıra kartlarını dağıttı.

Kaynak : Mynet Kadın

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

çok güzel bir hareket evet annelerimiz atalarımız örnek gösterilecek kişiler..

cenan - 13-08-2013 11:31
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları