ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

Şimdi Twilight Partisi Zamanı!

Dünyaca ünlü Twilight serisinin beklenen filmi vizyona girdi. Siz de serinin her sayfasını bir nefeste okudunuz ve bayıldınız. Şimdi sıra filmini izlemede!

Misafirlerinizi baştan çıkarın
Alacakanalık temalı partinize çağıracağınız arkadaşlarınıza, kitaptaki 'baştan çıkarıcı' ve 'susatan' özlü sözlerin yer aldığı bir davetiye gönderin. Hatta davetiyeyi kitaba uygun yazı karakterinde hazırlayabilirsiniz. Daha etkileyici diğer bir yol ise yeni film Eclipse'in e-kartlarını bile maille iletebilirsiniz.

Bir Cullen dekoru yaratın
Evinizi Stephenie Meyer'ın kitabında tanımladığı Cullen'ların evi gibi romantik, sade ve şık olarak dekore edin. Evinizi mumlar, eski tabolalar, klasik kitapların kopyaları ve ilk filmdeki sountrack piyano sesiyle doldurun. Salonun bir yerine siyah beyaz klasik bir satranç takımı yerleştirebilirsiniz. Vampir ve Kurtadam takımına özgü ufak tefek hediyeliklerin ve fotoğrafların yer aldığı bir köşe hazırlayabilirsiniz.

Alacakanlık masası hazırlayın
Vampir ve Kurtadam takımına özgü, siyah üzerine kırmızı tabakların yerleştirildiği, kırmızı ağırlıklı yiyeceklerin yer aldığı bir yemek masası hazırlayın. Herkesin oturacağı yere bir kırmızı elma koyun ve önüne oturacak kişinin isim kartını yerleştirin. İsim kartlarına kırmızı mürekkep sıçratarak kan effecti yapabilirsiniz. Peçete halkalarını kırmızı saten kurdelalarla süsleyebilirsiniz.Filmden esinlendiğiniz menüyü hazırlayın
Edward kan ile beslenirken siz de lezzetli yemeklerle beslenmek zorundasınız. Örneğin Edward ile Bella'nın ilk randevusunda yediği domates soslu İtalyan usulü mantar menünüz için uygun olabilir. Süper Garlik Permesan Ekmek dilimi, domatesli marul salatası da hafif bir yemek için ideal. Gerçek Twilight hayranlarının da bildiği gibi Cullen'lar gibi bizim menümüzde yer alan yiyecekler de vejetaryen olmalı. tatlı olarak da kırmızı 'cupcake'ler hazırlayabilirsiniz.

Suzuluklarını tatmin edin
Misafirlerinizin susuzluğunu muhtemelen Edward'ın da tercihi olacak kırmızı şarap, alkol kullanmıyorsanız kırmızı üzüm suyu ile giderin.

Hayranlarını mutlu edin
Eclipse sinemalarda gösterilirken partiden 4 saat önce filmi izlemeye gidin ve daha sonra partiye başlayın. Eğer evde kalmak istiyorsanız Twilight ya da New Moon filmlerinden birini kiralatın ve parti sırasında gösterin. Son filmden sonra iyi bir hatırlama ve tartışlma seansı yaratabilirsiniz.

Kaynak : Mynet Kadın

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

izlemedim yorumsuz

emineburak - 27-08-2010 02:33
çok izlenen bir film ama açıkcası pek ilgi çekici değil

dimple1905 - 16-08-2010 11:50
güzel film değil


saniyekaradag - 11-08-2010 12:31
bu tarz filmleri sevmiyorum

naime - 06-07-2010 06:51
tarzım değil,pekte ilgimi çekmedi

cenan - 01-07-2010 01:07
gitmeyi düşünmüyorum

mehtap - 01-07-2010 12:54
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları