ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

Sevgilime Ne Alacağım?


 

 

Sevgililer gününü son anda hatırlamış veya son anda bir sevgiliye sahip olmuş olabilirsiniz. Hazırlıksız yakalandığınızı düşünerek için üzülmek yerine sevgilize çok özel bir hediye hazırlayabilirsiniz. Uzun planlamalkarın aksine son dakikada hazırlanan hediyeler bazen çok daha fazla mana taşırlar.

Romantizmi yakalayın
Sevgililer gününde sevgilinize hangi hediyeyi verdiğinizden çok o hediyeyi nasıl sunduğunuzunda önemi vardır. Sade ama romantik bir akşam yemeği, hele sizin pişirdiğiniz bir yemekse,  pahalı bir hediyeden çok daha etkili olabilir. KişiselleştirinGidip bir mağazadan tonlarca para verip beğenebileceğini düşündüğünüz bir kazak almak yerine, ona ait olan birşeyi yenilemek veya onun sevdiği ve ilgilendiği konuları içeren bir hediye hazırlayabilirsiniz.

Parmak izinizi bırakın
Özellikle sevgililer gününde verilen hediyelerin en itici yanı alınmak zorunda olunduğu için alındığını hissettirmesidir.  Aldığınız veya hazırladığınız hediyenin içtenlikle düşünüldüğünü ve heyecanla hazırlandığını hissettirmeye özen gösterin. Ve asla sevgilinize vereceğiniz hediyeyi bir başkasına ısmarlamayın.

İhtiyaçları gözönünde bulundurun
Romantizmden hoşlanmıyorum diyenlerdenseniz, sevgiliniz için yararlı olacağını düşündüğünüz veya uzun zamandır yapmayı planladığı ama fırsat bulamadığı şeyler üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Örneğin; bir spor merkezine kayıt yaptırmak, otomobili ile ilgili yapılması gereken herhangi birşey, onun keyif aldığı bir geziyi planlamak gibi.

Zaman ayırın
Sevgililer günü sevgdiği kişiye buynu her zamankinden farklı bir şekilde hissettirmek anlamana gelir. Ona sizde görmeye hiç alışık olmadığı birşey yaparak bunu ifade edebilirsiniz. Normalde eve geldiğiniz gibi televizyon karşısına geçiyorsanız bunun yerine sevdiği bir müziği çalarak dans etmek gibi mesela. Şaşırtılmak sevgiliye verilen en eğlenceli hediyelerdendir. 

Yalın olun
Sadelik her zaman daha samimidir. Sevgilinize uzun zamandır söylemeyi planladığınız ama ertelediğiniz birşeyi söyleyebilir veya ilişkinizi biraz daha resmileştirecek bir adım atabilirsiniz. Tüm sorumlulukları, sıkıntıları, çocukları, aileleri bir tarafa bırakıp saatlerce yalnız kalabilmek için uygun ortamı hazırlamakta en güzel sevgililer günü hediyesidir.

Kaynak : Mynet Kadın

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

Bu yazı hakkında henüz yorum yapılmamış.
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları