ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

Sevdiğiniz renk karakteriniz hakkında ne söylüyor?

 

Sevdiğiniz rengin kişiliğinizi ele verdiğini biliyor muydunuz? Pembe, mavi, kırmızı, yeşil, turuncu... Her bir rengin ayrı bir anlamı var. İşte sevdiğiniz renge göre kişilik özellikleriniz...

 

Kırmızı

Kırmızı rengi sevenler, heyecanlı ve tutkulu bireylerdir. Risk almayı severler ve hayatı eğlenceli bir parti gibi görürler. Spontane yaşamayı severler ve eğlenceli bir kişilik yapıları vardır. Bu tutku dolu renk, aynı zamanda kendinize güvenmeyi de işaret eder.

 

Mor

Mor; cesareti ve maneviyatı temsil eden renktir. Mor rengi sevenler genellikle sezgileri güçlü, empati yapabilen, güçlü ve yaratıcı hayal gücüne sahip kişilerdir.

 

Mavi

Mavi; bağlılık, barış, huzur, güven ve dinginliğin rengidir. Bu rengi seven kişiler genellikle arabulucu ve ılımlı bir kişilik yapısına sahiptirler. Mavi renk tutkunu kişiler genellikle nazik ve hassas yapılarıyla dikkat çekerler. Bu rengi giymek, kişiye sakinlik ve rahatlık katar.

 

Turuncu

Turuncu; yaratıcılık, neşelilik ve samimiyeti temsil eder. Turuncu rengi seven kişiler genellikle optimist ve neşe dolu kişilikleriyle öne çıkarlar. Turuncu renk severler aynı zamanda sosyallikleriyle de tanınırlar. Zor ve gergin zamanlarda bu sıcak rengi giymek, kişiye cesaret ve güç verir.

 

Pembe

Pembe, koşulsuz sevgiyi temsil eder. Bu rengi seven kişiler genellikle romantik, nazik, aşk dolu ve şefkat dolu kişilik yapılarıyla öne çıkarlar. Pembe aynı zamanda umudu da semboller.

 

Yeşil

Yeşil renk; sağlığı, enerjiyi ve canlılığı temsil eder. Yeşil rengi seven kişiler, etrafındakilere yardım etmeyi seven, arabulucu ve naif kişilik yapılarıyla dikkat çekerler. Yeşil aynı zamanda doğanın rengidir ve bu rengin tutkunları doğada vakit geçirmeye bayılırlar.

 

Sarı

Güneşin rengi sarı, enerjiyi ve neşeyi semboller. Sarı renk seven kişiler çevrelerine pozitif enerji yayarlar ve cazibeleriyle dikkat çekerler.

Kaynak : IVillage Türkiye

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

Bu yazı hakkında henüz yorum yapılmamış.
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları