ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

Şekillerine göre kaşların anlamları

 

Her kaş şeklinin ayrı bir anlamı olduğunu biliyor muydunuz? Örneğin, kalın kaşlara sahip olan kadınlar daha maskülen bir yapıya sahipken ince kaşlı kadınlar, nazik ve hassas oluyorlar.  Mynet Kadın olarak, şekillerine göre kaşların anlamlarını sizin için derledik. Bakalım, sizin kaş şekliniz ne anlama geliyor?

İşte kaş şeklinize göre kişilik analiziniz...

 

Kavisli kaşlar: Kavisli kaşlar, yaratıcı bir kişiliğinizin olduğunu gösterir.

 

Düz kaşlar: Dümdüz kaş şekli, kendine güvenen ve iddialı biri olduğunuzu gösterir. Düz kaşlar aynı zamanda kadınların maskülen bir yönünün olduğunu da vurgular.

 

Açılı (yukarı doğru kavisli) kaşlar: Bu kaşlara sahip olan kişiler genellikle hassas ve özel bir kişilik yapısına sahiptir. Yukarı doğru daha keskin kavisi olan kaşlara sahip kadınlar, inatçı kişikleriyle öne çıkarlar.

 

Gür kaşlar: Kalın ve gür kaşlar, maskülenliği simgeler ve erkeklik hormonunun vücudunuzda daha çok olduğunu gösterir. Kaşlarınız hem gür hem de parlaksa, cinsel enerjininizin yüksek olduğu anlamına da gelir.

 

İnce kaşlar: İnce yapılı kaşlar, feminenliği temsil eder ve nazik biri olduğunuzu gösterir.

 

 

Yukarıda duran kaşlar: Kaşlarınızın alnınıza doğru yukarıda olması hayalperest birisi olduğunuzu gösterir.

 

Düşük kaşlar: Göz kapağına doğru inen düşük yapılı kaşlar, her şeye çok fazla dikkat eden bir yapınız olduğunu gösterir.

 

Sağ ve sol kaşın farklı olması: İki kaşınızından herhangi birinin yüksek olması ilişkideki kontrolün kimde olduğunu simgeler. Kadınların sağ kaşı havadaysa, kontrol ondadır. Erkeklerin sol kaşı havadaysa, ilişkideki ipler onun elindedir.

 

Kaş tellerinin kalın ya da ince yapısı: Eğer kaşlarınız yumuşak ve parlaksa, cinsel enerjiniz çok yüksek demektir. Kaşlarınız donuk ve aşırı kalın yapılıysa, cinsel enerjiniz düşüktür.

 

 

Kaş şekliniz yüzünüzdeki ifadeyi belirliyor. Ancak yapılan bazı kaş alma hataları hem ifadenizi değiştiriyor hem de yüzünüzde kötü bi görüntü yaratıyor. Kaş alırken en sık yapılan hataları belirledik. Kaşlarınızı almadan önce mutlaka bu yazımıza göz gezdirin.

 

Kaynak : IVillage Türkiye

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

Bu yazı hakkında henüz yorum yapılmamış.
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları