ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

Salon Tipleri

Fit bir görünüm sağlamak için, yolunuz spor salonlarına daha sık düşecek. Peki, buralarda ne tip insanlarla karşılaşabileceğinizi biliyor musunuz? Biz kısaca anlatalım ki, şaşırmayın!

BAYAN MAKYAJ:
Yapılı saçlar ve ağır bir makyajla spora gelen ‘süslü’ kadınlardır.
Terlediklerinde, makyajlarının akacağından endişelendikleri için, asla koşu bandına yönelmezler. Ara verdikleri anlarda da, iPhone’larından Facebook hesaplarını kontrol ederler.

BAY GÜÇ: Genellikle, profesyonel olarak sporla ilgilenen erkek tipidir.
Sürekli rekor kırmak, yeni bir şeyler denemek, birilerini geçmek arzusunda olduğu için; saatlerini, spor salonunda geçirebilir.

TERLİ ADAM: 10 dakika koştuğunda bile terden sırılsıklam olan, pek hoş olmayan kokusu nedeniyle yanına yaklaşmak istemediğiniz adamlardır. Omuzlarına astıkları havlularıyla durmadan terlerini silmelerine rağmen yeniden terlerler.

SÜPER KADIN: Bu kadınlar, bulundukları her ortamda dikkat çeker.
Kaslı ve sıkı hatları nedeniyle oldukça erkeksi bir görünüm çizen bu kadınlar, ağırlıklarla erkeklerden fazla ilgileniyor. Şüphesiz ki bu kadınlar, sağlıklı olma işini biraz abartıyor.

ANTRENÖR: Genellikle daracık bir tişört ve eşofmanla dolaşan bu tipler, spor hocası olarak da bilinirler.
Neredeyse tüm müşterilerle arkadaştır. Onlar, izin günlerini bile salonda geçirebilir; zira tüm hayatları burada geçtiği için, sosyal çevreleri de salon dışında sona ermektedir 

ZİYARETÇİ: Sosyal baskılar ya da doktor tavsiyesi nedeniyle spora merak salan bu tiplerin en belirgin özellikleri, fazla kilolarıdır. İlk birkaç gün motivasyonu yüksek olan bu tipler, işi sonra tembelliğe vurur ve akıllarına geldikçe, bir ziyaretçi gibi gelip giderler.

Kaynak : Mynet Kadın

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

çok güzel bir yazı

sıla - 14-12-2011 08:31
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları