ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

Sadece Çocuklarını Hatırlamıyor


İngiltere'de yaşayan 34 yaşındaki Karan Waller'a 2009 yılının Haziran ayında beyninde tümör olduğu söylendi. Waller tümörü aldırmak için girdiği ameliyathaneden çıktığında yakınlarını kötü bir sürpriz bekliyordu. Çünkü Waller herkesi tanıyor fakat iki çocuğunu hatırlamıyordu.

Waller'ın beyninde çocukluğundan beri büyümekte olan tümörün bir limon boyutuna ulaştığını söyleyen doktorlar ameliyattan önce hafıza kaybı riski olduğunu ve tümörün hepsinin temizlenememe ihtimali olduğunu belirtti.

Ameliyatın ardından kocasının elini tutan Waller eşinin "Çocuklar annemde. Merak etme!" sözü üzerine şaşkına döndü. Waller kafasının karıştığını ve eşinin kimden bahsettiğini anlayamadığını söyledi.

Büyük kızı Charly, hastaneye gelip kendisine gülümsediğinde kendisini korkunç bir anne gibi hissettiğini söyleyen Waller yüzlerce fotoğrafa bakmasına, her şeyi hatırlamaya çalışmasına rağmen çabaları sonuç vermedi.

Charly ile ilgili bir kaç anıyı hatırlamayı başaran genç kadın küçük kızıyla ilgili hiçbir şey hatırlamayı başaramayınca uğraşmak yerine şimdi çocuklarıyla bol bol vakit geçirmeye çalışıyor.

Kaynak : Mynet Kadın

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

hem anne hem çocuklar için çok zor bir durum

nıluferdonmez - 13-08-2011 01:06
allahım onu çocuklarına bağışlamış.

cenan - 22-06-2011 09:39
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları