ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

Saçlarda Atkuyruğu Modası


Sayısız atkuyruğu modelleri arasında kendinize en uygun olanı seçmek zormuş gibi görünse de, uzmanlar bu modelin her saç tipine kolaylıkla uygulanabileceğini söylüyor. Hayalinizdeki stili seçin ve hemen uygulamaya koyun.

Seksi ve Flörtöz

. Bu modeli, saçlarınızın diplerine hacim artırıcı bir ürün uygulayarak hem gece hem de gündüz rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu bağlama stili size romantik bir hava katacak.

. Bir santim kalınlığında saç maşası ile saç uçlarınızı dalgalandırın. Başınızı hafifçe arkaya doğru eğerek kulak hizasında, arkadan saçlarınızı toplayıp lastik toka ile tutturun.

. Saçlarınız zaten dalgalıysa saç toplama işlemine geçebilirsiniz. Son olarak parlaklık katacak bir saç spreyini saçlarınıza püskürtün.
Dağınık Güzel

Düzleştirici ürünleri boşverin! Bu saç modeli için kabarık saçlara ihtiyacınız var. Saçlarınızı hafifi nemliyken örün ve saç kurutma makinesi ile iyice kurutun. Örgüyü açtıktan sonra ince dişli bir tarak ile kulak hizasının altında kalan saçlarınızın aralarına krepe atarak akabartın. Son olarak bolca saç spreyi sıkarak, toka ile gelişi güzel tutturun. Ne kadar havalı durduklarına inanamayacaksınız.
Modern Stil

. Klasik Brigitte Bardot saç modelinin aşağıdan toplanmış versiyonu olan bu model için yalnızcadüzleştirici seruma ve saç spreyine ihtiyacınız olacak.

. Geniş saç fırçasıyla düzgünce kuruttuğunuzun saçlarınızın tepesine ince dişli bir tarakla krepe yapın. Sonra saç spreyi sıkın ve kulaklarınızın üst kısmını kapatacak şekilde saçlarınızı ensede toplayın.

Kaynak : Mynet Kadın

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

hemencecik yapıverdiğimiz bir model .

nıluferdonmez - 11-08-2011 04:21
bu saç modası herkese yakışıyor,hiç gündemden düşmediki


cenan - 18-07-2011 01:16
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları