ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

Puantiye Aşkı Evde!Puantiyeli her aksesuar, eşya, mobilya içimizde küçük mutluluklara, neşelenmeye yardımcı oluyor sanki. Bu desenin özellikle çocuk ruhlulara hitap ettiğini düşünür müsünüz siz de? Puantiyeli ürünlerden abajurlarla başlıyoruz işe. Levi Home'un rengarenk, desenli, çiçekli abajurlarının hepsi birbirinden güzel ama puantiyeli modellerin kalbimizdeki yeri başka!
İçimizdeki puantiye aşkına karşılık bulduklarımızdan biri de Hamarat Diva'nın hand made kumaş sepetleri! Bu el yapımı sepetleri evin her yerinde kullanabiliyoruz. Renkleri de bir o kadar güzel. Kırmızı, yeşil, pembe, turuncu ve mavinin en canlı hallerini görebilirsiniz.

Saksılar da artık sıradanlıktan çıkıp çeşit çeşit, renk renk ve eğlenceli hale geldi. Bu durum evdeki harika görüntüye yardımcı oluyor. Hem çiçeklerin güzelliği hem saksının güzelliği bir bütün oluyor. Bu fincandan ilhamla tasarlanmış saksı da bunlardan biri! Hem de puantiye aşkımıza da uygun!

Hem Betty Boop hem puantiye severim diyorsan işte alternatifin! Bu puantiyeli çalar saat sabahları çaldığı için kırmak istemeyeceğiniz nadir saatlerden olabilir! :)

Fonksiyonel tepsiler etrafımızı sardı! Hem laptop masası hem de tepsi olarak kullanabiliyoruz artık. Bu fonksiyonelliği o kadar sevdik ki etrafımız laptop tepsileriyle doldu. Puantiye aşığı olarak da gözümüze ilk takılanlar puantiyeliler oldu. T-Tray'ın tepsileri işte bu nedenle favorilerimiz arasındaki yerini aldı.

 

Kaynak : Mynet Kadın

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

ya çok güzel yeni yılda puantiye hayatımıza girmeli

nıluferdonmez - 30-12-2011 07:42
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları