ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

Paris Şıklığı, Balkan Deliliği


Geri dönüştürülmüş malzemelerden tasarlanıp üretilen yaratıcı ve gülümseten mobilya ve aydınlatmalar, çevre dostu dekorasyon ürünlerine iyi birer örnek.
Arnavut kökenli tasarım grubu PO!, geri dönüştürülmüş malzemelerden (araba parçaları, çelik variller, inşaat atıkları vs..) tasarlayIp ürettikleri ev tekstil ürünleri, kilim ve halIlar, sandalyeler, aydInlatmalar, sofraüstü aksesuarlarI, seramik ürünler ile mekanlara fark katıyor. 20. yüzyılın simgelerinden esinlenilerek tasarlanan ürünlerin hepsi, Arnavutluk'ta üretiliyor.

HAREKETLİ VE ÇOK AMAÇLI
Genelde içinde su ya da atık görmeye alıştığımız çelik varilleri, salonunuzun ortasında hayal edebilir misiniz? Üstelik hem delopama, hem sergileme amaçlı bir sehpa olarak...

AYDINLANIN!
Su, soda, meyve suyu, kola gibi içeceklerin metal kutularından (metal ofset levhaları) neler yapılabileceğine dair fikriniz var mı? PO!’nun var: rengarenk PO! ışıklandırmaları... Bu içeceklerin kutularını atmayıp, istediğin şekillerde kesebilir, metal delici ile delebilir ve minik metal halkalar ile birbirine ekleyebilirsiniz. Geriye elektrik aksamı kalıyor. Onu da elektrikçinizden hazır alabilirsiniz.
 

Kaynak : Mynet Kadın

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

evet geri dönüşümle çok güzel şeyler yapılıyor

nıluferdonmez - 05-12-2011 11:15
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları