ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

Ocak Ayı Burç Yorulmları


 

Sevgili Koçlar

Ocak ayı boyunca amacınıza uygun şekilde hızlıca ilerleyebilirsiniz. Yeni olan çalışmalarınızı grup içinde ve toplumsal alanda aktif şekilde gösterme fırsatları yakalarsınız. Mesleki konularda hayallerinize uygun şekilde kafanızın içindekileri gerçekleştirebilirsiniz. Sorumluluklarınız size ağır gelse de, gelişim için bunların gerekli olduğunu bilmelisiniz. İş konuları ve sosyal ilişkiler bakımından gayet aktif bir dönem olduğunu söylemeliyim.

Ocak Ayı Burç Yorumları


 

Sevgili Boğalar

Ocak ayı boyunca işlerinizi bildiğiniz şekilde yapmaktan hoşlanırsınız. Birilerine uymak istemezseniz. Psikolojik açıdan bazen gereksiz meseleler yüzünden gerginleşirsiniz. Ancak bunlara rağmen yaratıcı gücünüz, ciddiyetle işlerinizi yapabilmeniz gayet kolaydır. İş ve mali konular üzerinde egemen olma arzunuz yüksektir.

Ocak Ayı Burç Yorumları

 

Sevgili İkizler

 Ocak ayı, sürpriz gelişmeler, yenilikleri uygulamanızda, yeni bir iş için start vermenizde yardımcıdır. Ancak işinize dört elle sarılmayı ihmal etmeyiniz.

Ocak Ayı Burç Yorumları

 evgili Yengeçler

 Ocak ayının ilk on gününde ilişkiniz, partneriniz ve genel olarak iş ortaklığı gibi konularda sorumluluklarınız artıyor. Birbirinize karşı anlayışlı olmayı ihmal etmeyiniz. İlişkisi olmayanlar ciddi anlamda durumlarını gözden geçirebilirler.

Ocak Ayı Burç Yorumları

 

 Sevgili Aslanlar

Ocak ayı sağlık başta olmak üzere iş hayatınızla ilgili konularda kendinizi güvende hissetmeniz, ileriye dönük umutlu düşünmeniz zor olabilir.

Ocak Ayı Burç Yorumları

Sevgili Başaklar

 Ocak ayınız, özellikle ilk on günlük dönemi hem aşk hem iş hayatı hem de moral gücü bakımından gayet olumludur.

Ocak Ayı Burç Yorumları

Sevgili Teraziler

 Ocak ayının ilk on gününde, özellikle ailevi konular bir hayli etkili. Bazılarınız taşınmayı düşünürken, kimileri ev içinde kendini baskı altına alınmış hissedebilirler.

Ocak Ayı Burç Yorumları

Sevgili Akrepler

Ocak ayının ilk on gününde güven ve istikrar tümüyle iş ve özel ilişkilerde ön sırada yer alacaktır.

Ocak Ayı Burç Yorumları

 

Sevgili Yaylar

Ocak ayının ilk on gününde, kendinizi güven altına alabilmek için kişisel ve iş anlamında bir hayli ciddi hareket edersiniz.

Ocak Ayı Burç Yorumları

 Sevgili Oğlaklar

Ocak ayının, ilk on günlük döneminde iş hayatınız ve dış dünya ile olan ilişkinizde hakimiyetiniz belirgin oranda yükselmeye başlar. Hem yeni bir yaş kazanmanın hem de geçtiğimiz yılki tecrübelerin ışığında yıla adım atarken bir hayli kararlı kendinizden emin olacaksınız.

Ocak Ayı Burç Yorumları

 

Sevgili Kovalar

 Ocak ayının ilk yarısında mesafeli bir ilişki alışverişi göze çarpar. Gerek özel hayatınız gerek iş ve gerekse ailevi konularda kimseyle bir şeyinizi paylaşmak istemezsiniz.

Ocak Ayı Burç Yorumları

Sevgili Balıklar

Ocak ayının ilk on günlük döneminde ciddiyetin bir hayli yoğun olduğunu söyleyebiliriz. Ocak Aylık yorumuz, bugün astroloji köşemize eklenmiştir. Mutlaka okumanız tavsiye ediyorum.

Ocak Ayı Burç Yorumları

Ocak ayının sizlere arzu ettiğiniz güzellikleri yaşatması dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı


 

Kaynak : Mynet Kadın

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

burçlara pek inanmıyorum bizlerin kafasını karıştırıyor

cenan - 15-01-2013 07:16
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları