ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

Mücizevi Besin MaydnozEGE Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Dursun Eşiyok, “Maydanozun yaprakları A, C, K vitaminleri ve demir bakımından zengindir. Ayrıca potasyum, kükürt, kalsiyum, magnezyum ve klorin yönünden de zengindir" dedi.
Prof. Dr. Eşiyok, bir tutam maydanozun günlük C vitamini ihtiyacını karşıladığını belirtirken, “Maydanoz, toksinlerin vücuttan atılmasını sağlarken, kanı temizler, kansızlığa, böbrek ve karaciğer rahatsızlıklarına iyi gelir' diye konuştu.
Maydanozun sindirim enzimlerini uyararak sindirim rahatsızlıklarını dindirdiğini kaydeden Prof. Dr. Dursun Eşiyok, maydanozun ayrıca iltihaplı yaraların iyileşmesine yardım ettiğini söyledi. Prof. Dr. Eşiyok, maydanozun mide ve bağırsaklarda gaz birikmesini engellediğini vurgularken, yararlarına ilişkin şunları söyledi:
“Maydanoz, idrar yollarının temizlenmesine yardım eder. Romatizmada, damar sertliği, tansiyon düzensizliklerinde, şişmanlıkta kullanılabilecek bir bitkidir. Ayrıca, böbrek taşı, kum gibi rahatsızlıklarda da etkilidir."

Peki Maydanoz Hapı Nedir ?
Maydanoz'un güçlü formülü, en iyi, güvenli ve doğal maddelerden oluşmaktadır. Sebze Form Maydanoz kalori kaybı için kanıtlanmış ve çalışan tek üründür. Klinik testlerden başarıyla geçmiş ve en iyi sonuçları vermiştir.

Reçeteye tabii olmayan haplardan oluşuyor ve hiçbir yan etkisi yoktur!

Geçmişte kilo kaybı çok zordu. Diğer diyet ürünleri sizin kilo kaybı hedeflerinizde çok başarılı değillerdi. Maydanoz, bilimsel araştırmalar sonucu Maydanoz sayesinde geliştirilmiş bir üründür.

Maydanoz'u hemen kullanmaya başlayıp bu mükemmel etkisini görebilirsiniz. Diğer diyet ürünlerinin aksine bu ürün sizin tam bir hayat kurtarıcınız olacaktır! İstediğiniz vücuda ulaşmak artık umduğunuzdan daha kolay! Spor yapmak için saatlerinizi harcıyorsanız, artık buna gerek yok! Maydanoz hapı, günde 278 kalori yakarak sizi 25 dakika koşmaya veya 80 dakika yürümeye eş değer şekilde formda kalmanızı sağlıyor.
278 kaloriyi nasıl alırım?

•1 hamburger yemek 278 kalori almanıza neden olur.
•1 dilim pizza yemek 278 kalori almanıza neden olur.
•2 çikolata cips ve çerez yemek 278 kalori almanıza neden olur.
•1 biftek yemek 278 kalori almanıza neden olur.

Bu yıl olacak! Sene sonunda midenizin genelini kaplayan yağlardan, gevşek kollarınızdan ve bacaklarınızdan bu sinir bozucu durumlardan kurtulacaksınız!

Kaynak : Mynet Kadın

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

becede taze olalanı daha olur kanısındayım


güliz - 24-08-2011 09:04
acaba hap yerine maydonozun kendini yesek faydası olurmu

cenan - 29-07-2011 10:55
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları