ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

Merkür'ün Geri Hareketi BaşladıMerkür'ün geri hareketi başladı. Astroloji danışmanımız İremSu sizin için burçlara olan etikilerini yorumladı.

3 Ağustos-7 Ağustos Başak burcunda ve 8 Ağustos-26 Ağustos  tarihleri arasında Aslan burcunda olmak üzere iki ayrı yaşam alanında ve Merkür'ün yönettiği ev konularında  etkili olacak geri hareket astrolojik olarak kısaca onarım süreci anlamı taşır.  Yani durursunuz, şöyle ardınıza bir bakarsınız, neler aksamakta neler ters gitmekte, neleri tamamlamanız gerekiyor veya hangi konularda ve alanlarda  temkinli olmanız lazım bunları akıllıca gözden geçirirsiniz.  Önünüze çıkacak fırsatları iyi incelemek, hemen olur yanıtı vermemek, beklemede kalıp yakından üzerinde düşünmek faydalıdır.

Ben geri hareketi, seyahat esnasında verilen kısa molalara benzetiyorum. Yani hedefe gitmeden önce durup eksikleri giderme zamanı. Fakat bilirsiniz insan egosu gereği sabırsızdır. İster ki bir an önce amacına erişsin, beklemeyi bilmez. Oysaki bazen durup dinlenmek gerekir. Fakat o bekleyiş süresi canımızı sıktığı için doğal olarak her geri hareket sözünü duyduğumuzda irkiliriz. Oysaki hayat durmuyor. Her burç mensubu  GERİ HAREKETİN ETKİLİ OLACAĞI ALANLARI  dikkatlice gözden geçirmeli ve yukarıdaki uyarılar ışığında bu dönemi mercek altına alarak günlük hayatını düzenlemelidir.

Mynet Astroloji Danışmanı
İremSu
http://astroloji.ivillage.mynet.com/fal/gunluk/koc

Kaynak : Mynet Kadın

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

Bu yazı hakkında henüz yorum yapılmamış.
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları