ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

Merkür İkizler Burcunda


 

 

Sevgili Okurlarımız,
 

24 Mayıs- 7 Haziran tarihleri arasında yöneticisi olduğu İkizler burcunda seyrine başlayacak Merkür her konuda bilgi sahibi olmayı önemsemek, sorular sorarak öğrenmeye çalışmak ve aktif bir şekilde kendimizi ifade etmek anlamında etkili bir dönemdir. Venüs gerilerken, Merkürün İkizler burcunda ilerlemesi, ilişki konularında akıllıca gözden geçirmelerde bulunulmasını sağlayıcıdır. Ancak duygusallık devre dışıdır. Çünkü bu süreçte zihnimiz olaylara derin anlamlar yüklemez. Uzun vadeli olandan ziyade, kısa süreli olana meyil verilir.

Özgürce düşünülür, fakat ardına dönüp bakmadan akışa ayak uydurulur. Pratik hareket edilir ve uygulamaya dönük şekilde çalışılır. Ancak meselenin ASIL ÖZÜ gözden kaçabilir. Lütfen dikkatli bir şekilde gözlemlemeyi, gerçek bilgiye ulaşmayı, gereksiz laf ve sözden uzak durmayı bilelim. Kısa dönemde gözümüze hoş gelse de, karşımıza çıkacak fırsatları, insanları iyice gözden geçirelim. Bilgilenmeyi, doğru sonuca ulaşmak için var gücümüzle araştırmayı, üzerinde düşünmeyi ihmal etmeyelim. Olan bir durumla, olması gereken arasındaki farkı akıllıca tespit edelim.

Böylece nasıl daha ileri gidebileceğimizi, kendimizi geliştirebileceğimizi görmüş oluruz. Bilginin sınırı yoktur. Kısaca çözmeye çalışalım, dolaştırmaya değil. İkna ederken, işimize geldiği gibi düşünmeyelim. Dinlemeyi bilelim.


Merkür-İkizler seyrinin Haziran ayındaki etkili tarihleri 1 ve 4 Haziran. Her iki tarihte de iş-ilişki-yolculuk-yenilik anlamındaki kararlarınızı mantıklı bir şekilde gözden geçirmeyi ihmal etmeyiniz. Bu enerji, doğru şekilde kullanıldığında, hakikaten işinizi bilerek hızlı bir şekilde ilerlemenizi sağlar. Ancak fazla laf söz, dedikodu, sinirlilik, endişeli tavırlar, sadece yüzeyde olanla ilgilenip derinlikli düşünmemek zarar verebilir.


Dolaşsak dünyayı okusak yüzlerce kitabı
Bilmiyorsak ne yaptığımızı,
Karıştırırız birbirine Gerçek ile Yalanı

Her ne işimiz varsa kolayca yoluna koymanız, başarılı olmamız, ne dediğimizi bilerek hareket etmemiz dileğimle.


iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Koç burcuna etkileri

Boğa burcuna etkileri

İkizler burcuna etkileri

Yengeç burcuna etkileri

Aslan burcuna etkileri

Başak burcuna etkileri

Terazi burcuna etkileri

Yay burcuna etkileri

Akrep burcuna etkileri

Oğlak burcuna etkileri

Kova burcuna etkileri

Balık burcuna etkileri


 

Kaynak : Mynet Kadın

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

Bu yazı hakkında henüz yorum yapılmamış.
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları