ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

Meme Kanseri Tedavisinde Yeni Dönem


 

 

Acıbadem Meme Sağlığı Merkezi olarak meme kanseri konusuna dikkat çekmek, meme kanseri hastalığında erken tanı sağlayan tarama yöntemleri hakkında bilgi vermek ve risk altında olsun olmasın tüm kadınları bilinçlendirmek amacıyla yeni bir kampanyaya başladık.

'Doktora görünmeme', 'Kendi kendini kontrol etmeme', 'Mamografi ve ultrasonografi çektirmeme' erken tanıyı geciktirir sloganıyla başlattığımız kampanyamızda kadınları bilinçlendirerek meme kanseri nde erken tanının önemine dikkat çekmek istiyoruz.

 

Kampanya kapsamında hazırladığımız sitemizde meme kanseri, meme hastalığı, tanı ve tedavi yöntemleri hakkında merak ettiğiniz her şeyi bulabilir, aklınızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz. Sitemizde aynı zamanda teşhis konulmuş, tedavisi tamamlanmış kişilere yönelik öneriler de yer alıyor.

Hastalıkların tanı ve tedavisi hakkında doğru bilgi sahibi olmak ve bilinçli hareket etmek, tedavinin başarısını pozitif etkiler. Sizin için hazırladığımız bu sitede meme kanseri ile ilgili merak ettiğiniz tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. "Erken tanı hayat kurtarır" bilincini tüm hayatınıza uyarlamanız dileğiyle...

Acıbadem Meme Sağlığı Merkezi

Kaynak : Mynet Kadın

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

Bu yazı hakkında henüz yorum yapılmamış.
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları