ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

Makyajınız Mükemmel Görünsün!


Sezonun parlak renkleri gözünüze biraz fazla frapan gelebilir ama uyguladığında hiç de o kadar fosforlu görünmediğini ve yüzüne renk kattığını göreceksiniz.

Yanaklar

Parlak renkli bir allık, yanaklarını daha dolgun gösterebilir. Parlak pembe renkli bir allığı, büyük bir pudra fırçası ile(allık fırçası değil) elmacık kemikleri ve burnuna uygula. Pudra fırçası rengi iyice yaydığından, allık elmacık kemiklerinde duruyor ve böylece natürel bir görünüm oluşuyor.
Dudaklar

Parlak mercan renginde bir parlatıcı kullanın, hem kaliteli hem de havalı duruyor. Bazı parlak renkli dudak parlatıcıları 80'leri anımsatmaktan çok uzak olabiliyor. Turuncumsu kırmızılar ve fuşya çok modern durabiliyor. Bu görünümü, doğal ve parlak bir göz makyajı ile kombinleyiniz. Böylece gözlerindeki parıltı parlak dudak rengini dengeleyecek ama gölgelemeye çalışmayacak.
Gözler

Elektirik mavisi göz kalemini kullanmadan önce göz kapağına ince vir çizgi halinde siyah göz kalemi uygulayın. Sonra onun üstüne mavi göz kalemini kalınca çek. Böylece kirpik köklerindeki renk daha koyu bir çivit mavisine dönüşecek ve çizginin üstüne doğru daha parlak olacak. Alt ve üst kirpiklerine siyah rimel uygulayarak tamamlayabilirsiniz.

Kaynak : Mynet Kadın

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

bu güzel bilgiler için teşekkürler

nıluferdonmez - 03-09-2011 02:44
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları