ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

Kırmızının Tutkusunu YaşayınKırmızı enerji veren ve harekete geçiren bir renktir. Dekorasyonda kullanımı da ruh halimize direkt enerji olarak geri döner. Ancak tehlikeli renklerden biridir. Fazla kullanımı huzursuz edici ve yorucu olacaktır. Bu nedenle dikkat edilmesi gereken bazı noktalar asla atlanmamalı. İşte evmanya.com size kırmızının en güzel halini sunuyor.

DAHA FAZLA ÇEŞİT GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN...

Işığın çok güçlü olduğu bir alanda kırmızı sizi yoracaktır. Ama eve geldiğinizde enerjinizi yenilemek ihtiyacı içindeyseniz kesinlikle kullanmalısınız. Bu yılın en trend renklerinden olan kırmızı yı özellikle aksesuarlarda kullanmak daha uygundur. Kırmızı bir sehpa ile salonunuzu hareketlendirebilir, aksesuarlarınızla sade salonunuzu canlandırabilirsiniz.

Kırmızıyı en iyi dengeleyen renk beyaz ve siyahtır. Bu renklerin yanında kahve tonlarını krem ve beji de kullanabilirsiniz. Ayrıca kırmızının enerjik halini eğlenceli aksesuarlarda kullanmak daha keyifli olacaktır. Örneğin bu kahve fincanı şeklindeki duvar saati gibi!

Kırmızının tutku ve aşk rengi olduğunu da atlamayalım. Bu nedenle yatak odasında en sık kullanılan renklerden biri kırmızıdır. Cinselliği ve romantizmi harekete geçiren bu rengi yatak odanızda kullanabilirsiniz.

Kırmızının en eğlenceli olduğu alan da mutfak! Kırmızı mutfak ürünlerinin ruhumuzda daha pozitif etkileri olduğu bilimsel olarak da kanıtlanmış. Mutfakta kullanmanız size de iyi gelecektir. ancak iştah açıcı bir renk olduğunu da unutmayın.
 

Kaynak : Mynet Kadın

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

bu yıl bende kırmızı tutkumu daha fazla artırdım

güliz - 17-12-2011 02:33
kırmızı her alanda vazgeçemediğimiz bir renk

nıluferdonmez - 14-09-2011 02:38
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları