ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

Kendi Plasentasını YediMad Men dizisindeki rolüyle dikkatleri üzerine çeken ünlü oyuncu January Jones oğlunun doğumu sırasında kendi plasentasını yediğini itiraf etti. Uzun bir aradan sonra People dergisinin Amerikan edisyonunun nisan sayısına konuştu.

Doğumundan sonra ilk defa bir dergiye röportaj veren 34 yaşındaki aktris, söyleşi sırasında şu sıralar yedi aylık olan oğlu Xander’in doğumu sırasında kaybettiği enerjiyi geri kazanmak için kendi plasentasından yapılan özel haplardan yediğini itiraf etti. 

Yeni doğum yapmış annelere de aynı şeyi tavsiye eden Jones, ilk başlarda tereddüte düştüğünü belirtirken, insanın kendi plasentasını yemeyen tek memeli türü olduğunu ekleyerek bu işlemi bir süre sonra normal karşıladığını söyledi.

Bu arada January Jones, plasenta haplarından kullanan tek Hollywood yıldızı değil.

Ünlü oyuncu Tom Cruise ve eşi Katie Holmes da kızları Suri’nin doğumu sırasında plasentasını yediklerini belirtmiş, Superman rolüyle akıllara kazınan ve geçirdiği bir kaza sonucu felç geçiren Christopher Revee de ölen hücrelerinin yerine yenilerinin oluşmasını hızlandırmak için böyle bir yöntem uyguladığını söylemişti.

 

Kaynak : Mynet Kadın

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

bence dikkatleri üzerine çekmeye çalışıyor.

cenan - 01-04-2012 12:45
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları