ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

Kadının Gücü


Her kadın güçlü bir yapıya sahiptir, bu da onların bulunduğu yerlerde parlamalarını sağlar. İşte güçlü bir kadının sahip olduğu nitelikler...
İstihbarat

Her kadın güçlüdür. ilk önce bir kadın zeki olduğunun farkına varmalıdır. Bu doğrultuda zekasını kullanarak yaratıcılığını kullanmalıdır. Karşısındakine zeki olduğunu hissettirmelidir. Her şeyden herkesten haberdar olmalıdır.

Dürüstlük

Her konuda dürüst olmalısınız ve karşınızdakilerede bunu hissettirmelisiniz. İnsanlarda ve erkeklerde oluşturduğunuz güven sizi her zaman güçlü kılacaktır.

Hırs

Hırs çok önemlidir. Hırs olmadan kadın kendini güçlü hissedemez. Evde, işte, her yerde hırslı olan kadının kendine güveni çok fazla olur.

Tutku

Tutku hırs ile birlikte gider,insana ayrı bir kişilik katar. Bir kadında tutku yoksa onun zayıf bir kişiliğe sahip görünmesine neden olur. Tutku da sadakat ile bağlıdır.

Güç "Hayır" demede

Hayatınızdan evet sözünü çıkartarak onun yerine hayır kelimesini koyduğunuzda istemediğiniz şeylerin olmasını engelleyebilirsiniz. Böylelikle güç siz olmuş oluyorsunuz.

Kaynak : Mynet Kadın

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

aslında evet kelimesinden daha zor söylemesi acaba karşımdaki insanı kırarmıyım düşüncesi yüzünden kendimizi kırılmaya müsait duruma getiriyoruz fakında olmadan

güliz - 05-09-2011 05:35
bütün yazılanlara katılıyorum .yerine göre hayır diyebildiğimiz sürece güç bizde artık .

nıluferdonmez - 10-08-2011 02:29
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları