ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

Jüpiter İkizler Burcunda
Sevgili Okurlarımız,

11 Haziran 2012-26 Haziran 2013 tarihleri arasında İKİZLER burcunda seyredecek JÜPİTER, 4 Ekim 2012-30 Ocak 2013 tarihleri arasında geri harekete geçecektir. En başından şunu belirteyim ki, ben bu geçişin çok dikkatle mercek altına alınması ve burçlar üzerindeki etkisinin çok iyi anlaşılması gerektiğini düşünüyorum. Herhangi bir gezegen yönettiği burcun(Yay) karşıtında yer alıyorsa, kendi gölgesiyle haşır neşir olacak demektir. İşte o gölge yanları bilirsek, bu geçişi gayet akıllıca değerlendirmemiz mümkündür. Bu seyrin burçlar üzerindeki yansımalarını, aşağıdaki linkler aracılığıyla gözden geçirdiğimizde, Jüpiter-İkizler geçişinin önemini çok daha iyi anlayabiliriz. 

Koçlar:İLETİŞİM, HABERLEŞME, HIZLI BAĞLANTILAR

Çabuk öğrenmenizde yardımcıdır. Hangi yaşta olursanız olun meraklısı olduğunuz her şeye çabucak atlayarak bilgi sahibi olmaya çalışırsınız. Ancak öğrendiklerinizi çabucak unutabilirsiniz. Gerekli gereksiz her konuda bilginiz olur. Fakat bunları belli bir temele oturtamıyorsanız bir anlamı kalmaz. Çevre değişimlerinde bulunmak hoşunuza gider. Bir yerden başka bir yere seyahat etmek, ancak belli bir yerde uzun süre kalmak istemezsiniz. Bavulunuz kapı arkasında gibidir. Aklınıza estiği anda hemen yola çıkabilirsiniz.

Jüpiter'in Burcunuza Etkilerini Görmek İçin Tıklayın...

 

 

Boğalar:HIZLI KAZANÇ-HIZLI HARCAMALAR

Jüpiterin genişleten, büyüten, hızla kazandıran etkisi, aynı anda çabuk tüketmeye benzetme yerindeyse döküp saçmaya neden olabilir. Her ne kadar Boğalar bütçeleri konusunda dikkatli kişiler olsa da, ben yine de tedbirli olunmasını tavsiye ediyorum. İletişim, kazanç elde etmede joker kart değerinde. Meraklılık daha fazla kazanmak için araştırmak yine bu dönemin etkili kazanç elde etme araçlarından biri olarak görünüyor.

Jüpiter'in Burcunuza Etkilerini Görmek İçin Tıklayın...

 

 

İkizler:YENİ BİR YAŞAM TARZI

Burcunuz üzerinde ilerlemeye başlayacak Jüpiter, sizler için benzetme yerindeyse vites büyütmeye benzer. Önündeki yolun ve kendi gücünün farkında olan kişi artık hızlanarak hedefine daha çabuk varabilir. Hani üstünde şeytan tüyü var derler ya bazı kişiler için. İşte bu dönemde başkaları tarafından fark edilmemeniz kesinlikle mümkün olmaz.

Jüpiter'in Burcunuza Etkilerini Görmek İçin Tıklayın...

 

 

Yengeç:RUHSAL GELİŞİM

Eğer bir konuda kendinizi geliştirmek niyetindeyseniz mutlaka sebatkar çalışınız. Odaklanmanın pek kolay olmadığı Jüpiter-İkizler döneminde kendiniz için bir çalışma programı yapınız. Bu programa harfiyen uyunuz. Ruhunuzu sakinleştiren, dağılmaların önüne geçen ritüellere önem veriniz.

Jüpiter'in Burcunuza Etkilerini Görmek İçin Tıklayın...

 

 

Aslan:YENİLİK HEVESİ

Çok yönlülük, esneklik, birçok bilgiyle donanma anlamında bu süreç hakikaten hızlı gelişmeleri işaret eder. Kişi her konuda bilgi sahibi olmaya çalışır, meraklılık ön plandadır. Ancak bir o kadar da çabuk sıkılabilir. Bu dönem size yeni bir çevre ve yeni arkadaşlıklar edinmenizde yararlıdır. Hatta bu arkadaşlıklar bir aktivite, faaliyet yoluyla kurulabilir.

Jüpiter'in Burcunuza Etkilerini Görmek İçin Tıklayın...

 

 

Başak:MESLEKİ ALANDA GELİŞMELER

Yabancı dil veya eğitim alanında ders eğitmenliği, tercümanlık, internet üzerinden satış ve pazarlama işleri kolaylıkla üstesinden gelebileceğiniz ve kendi başınıza yürütebileceğiniz meslekler olarak öne çıkmakta. Bu dönemde işinize adapte olmakta zorlanmazsınız ancak işi tam anlamıyla köklendirmekte zorlanmalar görülebilir. Haberleşme, seyahat konuları yine bu dönemin etkileri arasında yer almaktadır.

Jüpiter'in Burcunuza Etkilerini Görmek İçin Tıklayın...

 

 

Terazi:HIZLI ÖĞRENME-SEYAHATLER-BİLGİLENMEK

Bu süreçte medya ve yayın faaliyetleri internet aracılığıyla rahatlıkla gerçekleştirebilir. Farklı ülkeleri tanıma, onların kültürlerini araştırma, yabancı bir dil öğrenme anlamında gelişmeler yaşanabilir. Günü birlik geziler, spor faaliyetleri, Kültürel aktiviteler, eski veya yeni kurulacak arkadaşlıklar bu dönemin pırıltıları arasında yer alır.

Jüpiter'in Burcunuza Etkilerini Görmek İçin Tıklayın...

 

 

Akrep:İYİ DÜŞÜN, İYİ TAŞIN

Genel olarak bu dönem, eş-ortak ilişkileri-banka ve kredi talep ve alımlarında da bütçenizi göz önüne alarak hareket etmekte yarar görüyorum. Miras, hisseli paralar eski davalar anlamında da güvenmediğiniz kişilerle iş yapmayınız. Vergi konusunda özenli davranınız.

Jüpiter'in Burcunuza Etkilerini Görmek İçin Tıklayın...

 

 

Yay:İLİŞKİLERDE YENİLİK

Ne olursa olsun birlikteliğinizi gerçekçi bir şekilde gözden geçiriniz. Cicim aylarının kısa sürmemesi için ilişkinin kökleşmesini mutlaka önemseyiniz. Bu ise ancak zaman faktörünün önemsenmesi ile mümkün olur. İlişkisi uzun süredir devam eden ve evlenmeye karar veren çiftler için uygun bir dönem gibi gözükse de yine de her şeyin tekrar bir gözden geçirilmesi uygun olur.

Jüpiter'in Burcunuza Etkilerini Görmek İçin Tıklayın...

 

 

Oğlak:ÇALIŞMA HAYATINDA HIZLI GELİŞİMLER

Jüpiter-İkizler burcu seyri, yoğun bir meraklılık, bilgiyi sürekli arayış, çok yönlülük ve iş ortamınızla ilgili meselelerde hızlı aktivitelerin olduğu bir dönemdir. Ancak bu çok yönlülük kimi zaman dağılmaya, aşırı yoğunluğa ve düzenli bir şekilde çalışmamaya sebep olabilir.

Jüpiter'in Burcunuza Etkilerini Görmek İçin Tıklayın...

 

 

Kova:HIZLI YAŞAM

İkizler burcunda seyrini sürdürecek Jüpiter, 12 yıl sonra aşk hayatınız, yaşamın ritmi, hızı, her türlü yeniliği, iletişimi anlamında bir ışıltılı dönemdir. Işıltı kelimesinin ardında saklanan bazı önemli noktaları göz ardı etmeden bu dönemi geçirebilirseniz hakikaten tadına doyum olmaz.

Jüpiter'in Burcunuza Etkilerini Görmek İçin Tıklayın...

 

 

Balık:YERLEŞİM VE AİLEVİ KONULARDA YENİLİKLER

İkizler burcunda seyrini sürdürecek Jüpiter, ev yaşamınızı hareketlendirici, yeni bir yere taşınma anlamında etkileyici, iletişimin ailevi konularda artmasını sağlayıcı bir dönem olarak dikkat çekiyor.

Jüpiter'in Burcunuza Etkilerini Görmek İçin Tıklayın...

Kaynak : Mynet Kadın

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

Bu yazı hakkında henüz yorum yapılmamış.
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları