ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

İngiltere'de Behlül ve Bihter Çokmuş

İngiltere'de yapılan bir araştırmaya göre yaklaşık 5 milyon İngiliz çiftin ilişkilerine bir üçüncü dahil olmuş durumda. Yani Aşk-ı Memnu dizisindeki Behlül ve Bihter aşkı İngilizler için de geçerli! Bu üçüncü kişilerin çoğu da ya iş arkadaşları ya da yakın arkadaş çevresi arasından..

3 bin kişi üzerinde yapılan araştırmanın ortaya çıkardığı bir başka sonuç ise her 4 kişiden birisinin ilişkisinden tam anlamıyla memnun olmadığı! Şu anda ilişkisinin kendisini tam anlamıyla mutlu ettiğini söyleyen kişilerin yarısından biraz fazlası da, daha önce başkalarına karşı romantik duygular beslemiş.

Partnerinden başka birine aşık olanların altıda biri ise, bu üçüncü kişiyle uzun dönemli bir ilişkiye başlıyor. Ancak bir başkasına aşık olma olayı genellikle bir ilişki boyunca sadece bir kere oluyor.

Ankete katılanların yüzde altısı uzun süredir devam eden ilişkisini sonlandırıp diğer adamla ya da kadınla birlikte olmak istiyor.

İş arkadaşları tehlikeli

Anketi yapan internet sitesinin yetkilisi, araştırmaya yönelik şunları söylüyor: “Araştırmamız, ne kadar çok insanın aldatmaya meyilli olduğunu gözler önüne seriyor. Mutlu bir ilişkide bile insanlar, çevresindeki karşı cinslere başka bir gözle bakabiliyor. Hatta bazıları, başkalarına karşı tutkuyla bağlanıyor. Tutkularını kontrol edemeyenler ise; içinde bulundukları ilişki ya da evliliklerini sonlandırıyor. Özellikle iş arkadaşları, yakın arkadaşlar ve eski sevgililer ilişki için "tehlikeli insanlar" listesinde görülüyor.

Erkekler aldatmaya meyilli

Ankete katılan erkeklerin yüzde 22'si iki kadını sevdiğini söylerken kadınlarda bu oran yüzde 15. Ayrıca erkeklerin yüzde 29'u şu anda birlikte olduğu kadından ayrılmayı düşünürken kadınların da yüzde 19'u ilişkisini sonlandırma düşüncesinde. Erkekler daha çok aldatır diye bir ön yargı var. Araştırmanın sonuçlarına baktığımızda ise bunun çok da yanlış olmadığını görüyoruz.”

Kaynak : Mynet Kadın

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

allah korkusu olmayınca herşey normal gelir insana

emineburak - 27-08-2010 02:23
ilginç bir haber

dimple1905 - 15-08-2010 10:17
ALLAH ıslah etsin onları

saniyekaradag - 11-08-2010 12:28
böyle yapanlara allah tez vakitte doğru yolu buldursun


cenan - 07-08-2010 11:39
allah kimseyi şaşırmasın ,böyle insanlardan uzak tutsun

naime - 14-07-2010 12:10
insanların doğası heryerde aynı hangi milletten olduğu farketmiyor

mehtap - 14-07-2010 12:03
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları