ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

İnanılmaz ama Gerçek Estetik Uygulamaları

İnsanlar güzelleşmek ya da yaşlanmamak için estetik yaptırmıyor. Birine benzemek için inanılmaz estetik uygulamaları yaptırıyor.

1- 49 yaşındaki Nileen Namita, Mısır Kraliçesi Nefertiti'ye benzemek için 51 kez estetik yaptırdı. 20 yıldır estetik yaptıran Namita yaklaşık 360 bin dolar harcadı.
2- 57 yaşındaki Büyükanne Annette Edwards, çizgi film karakteri Jessica Rabbit'e benzemek için 16 bin dolara estetik yaptırdı.


3- Anne kızı gibi görünmek için estetik yaptırdı. Janet- Jane Cunliffe'in ikiz gibi göründüğüne aldanmayın. Janet, 22 yaşındaki kızı Jane benzemek için 13 bin dolar harcadı.


 


4- İkiz kız kardeşlerler Jo ve Kerry Burton tamamen aynı görünmek için 60,000 bin strelin harcadı.


 


5- Angelina Jolie'ye benzeme takıntısı insana neler yaptırıyor. Nadya Suleman, Angelina benzemek için büyük çaba harcadı. Sonuç ortada! Tam olmamış değil mi?


6- Çinlilerin birbirlerine çok benzediği, ayırt edilemeyeceğini düşünenlerdenseniz yanılıyorsunuz. Çin'de Zhao Gang adlı bir kadın kocasının ölen eski eşine benzemek için estetik yaptırmak istedi. Bu talep eski kocasından geldi.


7- Üç çocuk annesi İngiliz Miki Jay, Michael Jackson'ı o kadar çok seviyordu ki sonunda 16 bin dolar harcayarak estetikle ona benzemeye karar verdi. Ne dersiniz benzemiş mi?


8- 48 yaşındaki ev hanımı ve güzellik uzmanı Sarah Burge'un çocuklukta başlayan Barbie bebek sevgisi ileri yaşındada sürdü ve en sonunda estetik yaptırarak Barbie bebek gibi görünmeye karar verdi.


9- Beyin tümörü rahatsızlığı olan Lisa Connell, Demi Moore'a benzeyerek ölmek istedi. Bu nedenle 60 bin dolar harcadı. Estetik ameliyatlara karşı dayanıklı olan Connell, 27 yaşında beyin tümörüne yenik düştü.


10- İnanabiliyor musunuz, 39 yaşındaki Gavin Paslow, Şeytan gibi görünmek için 7500 dolar harcadı.

Kaynak : Mynet Kadın

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

adam şeytana benzemek için boynuz yaptırmış.çok itici bir tip olmuş.:)

nilnurah - 20-04-2010 12:43
ALLAH AKIL VERSİN

mehtap - 13-01-2010 03:07
para ile rezil olmakta var vezir olmakta kimi güzelleşmiş kimi maskara olmuş

NEVİN41 - 13-01-2010 01:07
sadece dil cıkaran adamı beğenmedim

NEVİN41 - 13-01-2010 10:50
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları