ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

Hiç Çay Veren İnsan Kötü Olur Mu?


 
konuya nasıl girmeliyim bilmiyorum ama aklıma ilk 'cay duyguların sıvı halidir'sözü geldi belkide böyle başlamak en güzeli..
Kim cay sevmezki? hele böyle ikindi vakitleri sıcacık bir çayın sıcacık bir dost sohbetiyle damarlarındaki kanda dolaşmaya b acabaşlaması aksama kadar o huzurla dolaşmak hayatta herkesin enazından bi kere basına gelmiştir..
çay denildi mi akan sular durur benim için hele böyle 'gel çay koydum ocaga iki kaynatırız'diyen dostlarn sesleri var ya yaşadıklarını bilmek var ya nasıl mutlu eder insanı maksat cayda değil çayla beraber akıp giden hayat o kırmızının içine saklanmış onca düş onca masal insan belki içtiği her cayda yutuyordur hayallerini yutuyordur beraber çay içmek isteyipte çay içemediği insanlara duydugu sevgiyi kini öfkeyi özlemi..

cayda samimi bir hava var belkide duygularımız ondan çaya karısıp sıvı bir hale dönüşüyor çay anlatamadıklarımız gibi geliyor bazen gel çay dökelim,koyalım dediğimiz insanla o ince belli bardaktan yudum alırken gözgöze gelip gülümsemek herseyi anlatmıyor mu sizce de?

o zaman hep çay içelim içirelim:))

Kaynak : Mynet Kadın

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

Bu yazı hakkında henüz yorum yapılmamış.
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları