ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

Her Halinizle Işıldayın


Hiçbirşey bir kadını dozunda kullanılmış ışıltıdan daha baştan çıkarıcı ve çekici gösteremez. İşte bu önerilerle ışıltı ürünleri hangi dozda kullanmanız gerektiğini öğrenin.

Metalik gözler

Girdiğiniz ortamdaki ısıyı artıracak bu göz makyajı, klasik bir makyaj hilesi olan gözpınarlarına ışıltılı beyaz far sürerek sürerek bakışları güçlendirme tekniğinden esinlenerek yaratılmış. Gözlerin iç kısmına siyah kalem çektikten sonra metalik tonlarda kalem far ile göz pınarlarına ışıltı katın.
Bakır öpücük

Her ne kadar bakır tonları doğal renk ailesinin üyesi olsa da sadeliğin yanından bile geçmedikleri bir gerçek. Bronz ya da kahverengi bazılı olanlar koyu tenlerde mükemmel duracak. Pembemsi olanlarsa tam açık tenlilere göre.
Folyoya sarılı tırnaklar

Işıl ışıl parlayan altın sarısı ya da gümüş tırnaklara önceden yalnızca çıkartmalarla kavuşabilirdik. Fakat artık bu renk ojeler neredeyse her mevcut. Tırnak yüzeyini koruyucu ön cila ile pürüzsüzleştirin. Unutmayın ki metalik ve ışıltılı renkler tırnak yüzeyindeki pürüzlerin görünürlüğünü artırır.
Bomba etkili dekolte

Pürüzsüz göğüs dekoltelerine sahip olmanız iki adımda mümkün olacak. Öncelikle ışıltılı bronzlaştırıcı losyonu tüm dekolte bölgesine sürün. Sonra ince ışıltılı toz pudra uygulayarak yarattığınız etkiyi güçlendirin.

Kaynak : Mynet Kadın

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

Bu yazı hakkında henüz yorum yapılmamış.
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları