ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

Halay Başı Beren


Tarkan, Sezen Aksu, Kenan Doğulu ve Mazhar Alanson’un şarkılar söylediği gecede Demet Akbağ da sahneye çıkıp Aksu taklidini yaptı.

İŞTE YILIN DÜĞÜNÜNDEN KARELER

Ünlü komedyen Cem Yılmaz ve manken Ahu Yağtu’nun düğünü konuşulmaya devam ediyor. Cumartesi gecesi tarihi Pera Palas Otel’in ev sahipliği yaptığı tören, sanat dünyasının popüler isimlerini bir araya getirdi. Düğünün sahnesi de Türkiye’nin en ünlü yıldızlarını ağırladı. Ümit Besen’in şarkılarıyla başlayan gecede başta Tarkan, Sezen Aksu, Mazhar Alanson, Cihan Okan ve Kenan Doğulu olmak üzere tüm ünlü konuklar sahneye çıktı. Kimi kısa bir konuşma yaptı, kimi de şarkılar söyledi. Düetlerle renklenen düğünün sürprizlerinden biri de Sezen Aksu’nun ısrarıyla sahneye çıkan Demet Akbağ’dı. Ünlü oyuncu, yaptığı Sezen Aksu taklidiyle konukları güldürdü. Akbağ’a en çok gülen de Aksu oldu.

TWITTER SERBEST!

Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu, düğünün basına kapalıydı. Ancak Yılmaz’ın nikâh kıyılıp gelini öptükten hemen sonra “Hadi bakalım, kimler fotoğrafları çekip Twitter’a yüklüyor?” demesiyle birlikte sosyal medya hareketlendi. Cep telefonları ve fotoğraf makineleriyle geceyi görüntüleyen konuklar, o kareleri internetteki takipçileriyle paylaşmaya başladı.

Cem, Cansu’nun hakkıydı
* Pera Palas Otel’in önünden geçen bir grup genç kız, içeride Cem Yılmaz’la Ahu Yağtu’nun düğünü olduğunu öğrenince “Cem, Cansu’nun hakkıydı” diye tezahürat yaptı.

* Gece saat 01.00’e doğru konuklar, törenin yapıldığı salonun alt katında verilen after party’ye geçti.

Kaynak : Mynet Kadın

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

allah mesut etsin,inşaallah uzun sürercenan - 15-03-2012 02:01
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları