ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

Gönlünüze Göre Sevgiliyi Nasıl Bulursunuz?

Uzun yıllar boyunca heyecan ve romantizm dolu bir yaşam sürebileceğiniz insanı bulmak istemez misiniz? İşte kişiliğinize uygun bir sevgili bulmak için size yol gösterecek rehber.

Çok okuyanlar

Herhangi biri sizi açmaz. Uzun sohbetler edebileceğiniz, dünya görüşünüzün aynı olduğu kişilere yönelin. Cazip gelen çekici kişiler olabilir ama onlardan çabuk sıkılacağınız kesin. Göze hoş görünen bir süre sonra sıkıcı olabilir ve sohbetleriniz televizyon karşısında sıkışıp kalabilir.

Siz iyisi mi kültürel mekânları mesken haline getirin. Örneğin çok sık alışveriş yaptığınız kitapçıda biraz daha fazla vakit geçirin. İlgi duyduğunuz alan sosyoloji mi, o bölümün önünde en az sizin kadar çok vakit geçirecek biri mutlaka yanınıza gelecektir.

Kitapçıdaki satıcıları rahatsız etmemekte fayda var. İçeri giren her erkekle konuşmaya girişmeyin. Sezgilerinize güvenin, bir gün o oraya gelecek. Başlangıç hareketiniz, aradığınız kitabı okuyup okumadığını sormak olabilir.

Eğlence düşkünleri

Sizin mekanınız barlar demek mümkün ama bar çıkışlı pek çok ilişkinin sonunun hüsran olduğunu herkes gibi siz de bilirsiniz. Barlarda, gece hayatında herkes biraz farklı görünmeye çalışır.

Siz iyisi mi barlarda değil de, sohbet de edebileceğiniz kafe-barlarda yan masadakileri gözden kaçırmayın. Sarhoş olmamasına dikkat edin, ertesi gün gündüz gözüyle yabancılaşmanızı da önlersiniz böylece.

İştahla yiyenlerin keyifli insanlar olacağı gerçeğinden yola çıkarak, tanışmak için ilk adımı atıp atmamaya karar verebilirsiniz belki. Başlangıç hareketinizi tuzu istemek gibi basit bir hareket olabilir.Spor tutkunları

Spor salonlarının uygun yerler olduğunu söylemeye gerek yok ancak biraz daha ileri giderek yazın tenis kortları, kışın kar pistleri ve kapalı yüzme salonlarını da deneyin. Daha ekonomik bir çözüm ise hafta sonları sahilde koşmak ve yürüyüştür. Sizin başlangıç hareketiniz ustalıklı bir çarpışma ya da ayak burkma numarasıdır.

Seçici olmayanlar

Ben bir sınıfa dahil değilim diyorsanız, hem entel hem eğlenen her an her yerde olabilir bir ruh haliniz varsa siz de arkadaşlarınızı seferber edin. Size uygun olduğunu düşündükleri adaylarla bir randevu ayarlamalarını isteyin. Yani bir çeşit “kör buluşma” “blind date” ya da “chat tanışması” gibi.

Ancak bunda hayal kırıklığına uğrama riskiniz biraz daha az, çünkü arkadaşlarınızı sizi az çok tanıyorlar. Sonuç olarak arkadaşlarınızın aynı dertten yani sevgilisizlikten muzdarip pek çok yalnız erkek bulacağından emin olabilirsiniz.

Sizin başlangıç hareketiniz neden yalnız olduğunu anlamanızı sağlayacak bir soru olabilir. İyi erkeklerin kapılmış olduğu, geriye sorunluların kalmış olduğu gibi bir gerçeği unutmak ve kendinizi garantiye almak lazım.

Kaynak : Mynet Kadın

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

aşk birden oluşur aramakla değil ne kadar seçici olursan ol nasip kimeyse onu bulursun


cenan - 24-08-2010 10:23
sanırım ruh ikizinizi bulmak zor nasip kısmet işi

NEVİN41 - 01-01-2010 02:42
bende seçici olmayanlardanım

gülirana - 31-12-2009 12:36
Allah karşılaştırıyor zaten

alleez - 30-12-2009 10:52
bence fazla seciçi olmayalım herkes 4 dörtlük değil . gönül gözü ile bakmak lazım

dino - 30-12-2009 08:45
rabbim hayırlısını nasip etsin

emineburak - 29-12-2009 02:02
kısmet bence gönlümüze göre de olsa illaki uyuşmadığımız noktalar olabiliyor

emineburak - 29-12-2009 02:02
allah herkese nasip etsin

aysell - 29-12-2009 02:44
genele hitap eden bisey sonucta herkeste aynı etki olmazki

ozgekoc - 28-12-2009 07:43
hiç birşey dört dörtlük olmuyor allah iyilerle karşılaştırsın

mehtap - 28-12-2009 11:09
herkese allah gönlündeki kişiyi versin bence herşey nasip kısmet işi

dino - 28-12-2009 08:59
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları