ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

Filmlerdeki En Romantik Erkekler

The Notebook (Not Defteri) Filmindeki Noah Calhoun

Nicholas Sparks'ın kitabına uyarlanmış bu film kalp kırıklığı ve tutku içeren geçmiş bir hikayeyi anlatıyor. Ryan Gosling, Noah karakteri ile güçlü ve hassas bir kahramanı oynuyor. Noah'nın aşık olduğu kadına olan sadakati hayatı boyunca hiç bitmiyor.   


 


The Twilight Saga (Alacakaranlık Efsanesi) Filmindeki Edward Cullen

En romantik erkekler gerçek aşkları için her zaman fedakarlık yapmak isterler. Ve seksi vampir Edward Cullen insan olan Bella Swan'a aşık olduğunda Bella'yı ısırmamak ve onu vampire dönüştürmemek için savaş verir. Ve sonunda Edward hayatının sonuna kadar Bella ile olmak istediğini söyler. İşte bu bağlılık!     


 


Titanic (Titanik) filmindeki Jack Dawson

Eğer batan bir geminin içinde bulunmak zorunda kalsaydık, şüphesiz bize Jack Dawson'ın (Leonardo DiCaprio)  eşlik etmesini isterdik. Gemi batarken Rose ve Jack kendi kurtulmaları dışında birbirlerini düşünmüşlerdi. Jack'in zamansız ölümü herkesi gözyaşına boğmuştu.        


 


Jerry Maguire Filmindeki Jerry

1996 yapımlı bu filmde, Jerry (Tom Cruise) iş arkadaşı Dorothy'e aşık olur. Filmin sonunda Jerry, herkesin duymak isteyeceği o cümleyi söyler: "Beni tamamlıyorsun."      


 


Lake House (Göl Evi) Filmindeki Alex Wyler

2006 yapımlı bu filmde Alex (Keanu Reeves) ve Kate (Sandra Bullock) farklı zamanlarda yaşayan iki insandır. Kate 2006 yılında yaşarken Alex 2 yıl önceki zaman diliminde yaşamaktadır. Birbirlerini mektuplar aracılığı ile tanımaya çalışırlar Alex'in Kate' e "Bu kadar açık iki kalp olamaz, bu kadar tanıdık bir tat olamaz ve bu kadar uyumlu fikirler olamaz" dediği sahneyi hiçbirimiz unutmuyoruz. İkna edici bir adam!


Dirty Dancing (İlk dans ilk aşk) Filmindeki Johny Castle

Kimsenin Johny Castle (Patrick Swayze) kadar daha yumuşak hareketleri yoktur. Johny hepimizi eriten sözleri söylediğinde bize hayatımınızın en güzel anını yaşattı.    


 


Hitch Filmindeki Alex Hitchens

2005 yapımlı bu romantik komedide ilişki doktoru Hitch (Will Smith) düzgün, kibar ve seksi bir adamı canlandırıyor. Hitch Sara'ya (Eva Mendes) aşık olduğunda, sağlıklı bir ilişkinin asıl kuralının sadece kendin gibi davranmak olduğunu anlamıştı.        


Say Anything (Birşey Söyle) Filmindeki Lloyd Dobler

Lloyd'un (John Cusack) basit sadakati hepimizin aklına bir gün kendi Lloyd'umuzu bulacağımız fikrini getirmişti.        

 


When a Man Loves A Woman (Erkek Severse) Filmindeki Michael Green

Micheal (Andy Garcia) güç ve hassasiyetin en mükemmel karışımıdır. Hayatını ailesi ile ilgilenmeye adamış olan bu hassas adam, 1994 yılındaki bu dramada hepimizi heyecanlandırmıştır.


 


Away We Go (Uzağa Gidelim) Filmindeki Burt Farlander

Burt (John Krasinski) hamile sevgilisi Verona'ya (Maya Rudolph) aile ve arkadaşlarından uzağa gidelim dediğinde, bebeklerini nerede büyüteceklerini düşünmüşlerdir. Burt'ın kız arkadaşına olan hassasiyeti sayesinde nasıl aile olacaklarını öğrenmişlerdir.    
 

 


Forrest Gump Filmindeki Forrest

Başlarda Forrest'ın (Tom Hanks) alışılmadık romantiklikte bir adam olduğu düşünülse de Jenny'e aşık olduğunda ne kadar büyük kapasitede bir sevgisi olduğu görülmüştür. Forrest'ın hayattaki temel amacı Jenny ile birlikte olmaktır. Bundan daha romantik ne olabilir?     

The Bridges of Madison County (Yasak İlişki) Filmindeki Robert Kincaid

1995 yapımlı bu drama geleceği olmayan olgun bir aşkı anlatıyor ve Robert (Clint Eastwood) bize bir dileğin ömür boyu sürebileceğini gösteriyor.                


Pretty Woman (Özel Bir Kadın) Filmindeki Edward Lewis

Bu filmin en romantik sahnelerinden birinde, Edward (Richard Gere) aşık olduğu kadını dairesinde bulur, limuzininden iner yangın merdivenlerinden en üst kata kadar çıkar ve onu öper.      

Kaynak : Mynet Kadın

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

dervişeee kesinlkle katılıyorummmmmmmmmmmm

esmossa - 04-06-2010 07:38
erkekler zaten bir tek filmlerde romantik..

gungem - 23-03-2010 04:34
amaaann hepsi kavuşana kadar emin olabilirsiniz kızlar.

derviş - 27-02-2010 04:55
bazılarını seyrettim çok romantik filimler görmediklerimide alıp seyredicem

nevince - 26-02-2010 09:37
Lake House (Göl Evi) Filmindeki Alex Wyler kesinlikle katılıyorum eğer filmi izlemeyenler varsa kesinlikle tavsiye ederim.

xcelis - 24-02-2010 03:14
hepsi oldukça güzel filmler

dimple1905 - 24-02-2010 02:16
hoş görüntüler

naime - 24-02-2010 12:07
güzel görüntüler ara sıra romantik olmak lazım

mehtap - 23-02-2010 11:58
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları