ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

Evde Sonbahar TrendleriTatilin sona ermesi, okul zilinin çalması, iş yoğunluklarının artması demek sonbaharın gelmesi demektir. Bir eve dönüş ve yazın temposunun sona ermesi demek. En önemlisi ise yenilik demek. Romantizmi de unutmamak gerek. Sonbaharın romantik havasından etkilenen ruhumuzun yansımalarının ev hayatımıza da yansıyor. Bu yeni mevsimde evi de kendimizi yenilerken evde de değişiklik yapmamız gerektiğini hissederiz. Bu yılın ev modasında etkili olan trendleri uygulamak için birkaç püf noktaya ihtiyacımız var. İşte onlardan bazıları;

Doğadan ilham alın. Yağmur havası, yaprak desenleri ve sonbahar renkleri mevsimi en iyi hissetmenin yolu. Kahverengi, krem, bej, bordo ve gri tercih edebilirsiniz.

Ev aksesuarlarınızı mevsime uydurun. Vazolara canlı çiçekler yerine kurumuş ağaç dalları koyabilirsiniz. Dökülen ağaç yapraklarını evinizde dekor haline dönüştürebilirsiniz.

Dinlenme köşenize özel bir ilgi gösterin. Okuma köşesi de yaratabilirsiniz. Hem bir köşede kahve eşliğinde kitabınızı okur hem de sonbaharı hissedebilirsiniz.

Sonbahar, evde en çok vakit geçirdiğimiz mevsimlerden biri. Romantik akşam yemekleri evde dvd keyfi, kahve eşliğinde yağmuru izlemek ruhunuza iyi gelecek.

Dışarıda vakit geçirmek eskisi kadar sık olmayacağından misafirlere hazırlıklı olun. Onlara sonbaharın simgeleri olan aksesuarlar ile şık sunumlar yapabilirsiniz.

Mutfak gereçlerinde yaprak desenli koleksiyonlar bol bol karşınıza çıkacak. Mutlaka bir adet edinmeyi unutmayın.

Sonbaharın hakim tonları kahverengi ve gri bu mevsimde salona çok yakışıyor. Özellikle tv köşenizde uygulayabilirsiniz.

Mevsim geçişleri en sık hastalandığımız dönemlerdir. Kendinize dikkat edin. Bitki çayları şifalı olacak ve bağışıklığınızı güçlendirecek. Hem kendinize hem misafirlerinize ikram etmeyi ihmal etmeyin.

Eviniz artık sonbahara hazır, siz hazır mısınız?

Kaynak : Mynet Kadın

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

kahverengi hiç benim tarzım değil ama

güliz - 16-09-2011 06:24
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları