ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

Estetikten Önce ve Sonra Ünlüler

Yıllar ünlerine ün kattı belki ama güzelliklerini de alıp götürdü. Zamana yenilen ünlüler estetik uzmanlarına çok şey borçlu..

Madonna, 51 yaşında

1985  ve 2009'daki hali


Madonna estetik yaptıranve iyi görünen ünlülerin başında geliyor. Yanaklar dolgu, boynu çizgisiz ve hemen hemen hiç kırışığı yok. Yüz gerdirme, yanaklara sculptra enjeksiyonu, (Sculptra tekniği; ülkemizde de uygulanıyor. En önemli özelliği ise cildin kendi kendine kolajen üretmesini sağlaması, cilt kalitesinde artış meydana getirmesi ve doğal hacim kazandırarak yüzdeki kırışıklıkları gidermesidir) çoklu lazer tedavileri ya da kimyasal peeling, Dysport enjeksiyonu ve kaş kaldırma operasyonu uygulatmış.

Jane Fonda, 72 yaşında

1967  ve 2008'deki hali


Jane Fonda görünümünün yüzde 30'unu spora ve beslenmeye, yüzde 30'unu genetiğine, yüzde 30'unu iyi seks yapmasına ve yüzde 10'unu plastik cerrahiye borçlu olduğunu açıkadı.

Ünlü aktiris yüz gerdirme, kaş kaldırma ve göz kapaklarını kaldırma operasyonları geçirmiş. Buradan güzelliğinin yüzde 50'sini estetik cerrahiye borçlu olduğu anlaşılıyor.

 


Cindy Crawford, 43 yaşında

1990 ve 2009'daki hali

Cindy Crawford 1990'larda olduğundan 5 yaşa daha büyük gibi görünüyormuş.  Cildi kırışıksız kalmış. Yeni jenerasyon ürünleri kullandığı, cilt sıkılaştırıcı ürünlerden istifade ediyor olabilir.


 


Courtney Cox, 45 yaşında

1996 ve  2009'daki hali


Courtney Cox'un da plastik cerrahlarla diyi geçindiği halinden belli oluyor. Yanaklara Sculptra tekniği ile enjeksiyon ya da yağ enjeksiyonu yapılmış gibi, Üst dudak daha dolgun görünüyor. Cildi çok yumşak ve sarkmamış görünüyor. 

 

 

 


Diane Keaton, 64 yaşıdna

1979 ve 2008'deki hali


Diane Keaton'ın görünümü 64 yaşındaki birine göre oldukça normal. Göz kapakları ağırlaşmış, saçları beyazlaşmış.  Yaşına göre genç göründüğü söylenemez. Bunlar için güzellik kremleri dışında birşey kullandığını söylemek zor.


 


Ellen Barkin, 55 yaşında

1996 ve 2009'daki hali


Ellen Barkin yüzde 99 55 yaşında! Kaşları eskisine göre daha yukarıda,  göz kapakları eskisine göre daha açık , göz altı torbaları yok. Cildi çok yumuşak ve kırışıksız, sıkı görünüyor. Kesinlikle dudakları eskisine göre daha dolgun. 


 


George Clooney, 48 yaşında

1988 ve 2009'daki hali


George Clooney kadınların aşık olduğu erkeklerin nefret ettiği biri.  Şimdiki hali hiç estetik yaptırmamasına rağmen eskisine göre daha iyi.  Yıllanmış şarap gibi yaşlandıkça daha iyi oluyor.


 


Jessica Lange, 60 yaşında

1976 ve 2009'daki hali


Jessica Lange'i geçen yıllar inanılmaz değiştirmiş. Özellikle kaşlara baktığınızda bunu net olarak görebiliyorsunuz. Göz kapakları da yaşına göre daha açık duruyor. Yanakları da eskisine göre daha dolgun ve yukarıda görünüyor.


 


Al Pacino, 69 yaşında

1992 ve 2008'deki hali


'Yaralı Yüz' yüzüne hiç estetik ayptırmış mıdır?Sanırız evet. Al Pacino gözaltı torbalarını aldırmış, göz kapaklarını kaldırtmış, alnındaki kırışıklıkları düzelttirmiş. Bu yaşında bile Baba filmindeki hali kadar iyi görünüyor.


 


Susan Sarandon, 63 yaşında

1995 ve 2008'deki hali

Susan Sarandon yeni ayrıldığı 63 yaşındaki eşinden daha genç görünüyor. Aynı jenerasyondaki ünlüler gibi estetik dünyasının nimetlerinden Susan Sarandon'da yararlandı.  Eskisi gibi yumuşak ve gergin bir cilt ile genç bakışlara sahip oldu.


 


Johnny Depp, 46 yaşında

1990 ve 2009'daki hali


Johnny Depp dünyanın en yakışıklı erkeklerinden biri.  Johhny Deep yaşına göre hala yüzde 99 çok iyi görünüyor. Ancak buna rağmen Johnny Depp'in de estetik yaptırdığı dedikoduları da var.  Ancak iyice incelediğinizde yaşına uygun kırışıklıklara sahip olduğunu görürsünüz.

 


 


Michael Douglas, 65 yaşında

1976 ve 2009'daki hali


Michael Douglas, genç eşi Catherine Zeta-Jones'un yanında iyi görünme konusunda endişeli mi? Evet, 2 kez yüzünü gerdirdi ve göz kapaklarını kaldırttı. Yıllar önceki fotoğrafındaki kırşıklıklara bakarsanız bugüne kadar neden hiç kırışık kalmadığı sorusuna cevap bulursunuz. İki kez yüz gerdirme estetiği olmasına rağmen Douglas hala yaşlı görünüyor.  Ancak 40 yaşındaki güzel eşi onun daha yaşlı görünmesine engel oluyor.


 


Meg Ryan, 48

1998 ve 2009'daki hali


America'nın tatlı, şirin oyuncusu Meg Ryan'ın dudakları biraz fazla dolgun görünüyor. Gortex uygulamasıyla bu hale gelmiş olabilir. Bu uygulama dudakların büyük, dolgun ve doğal olmayan bir şekilde görünmesine neden oluyor. Ünlü yıldız yanak implantı da yaptırmış gibi görünüyor. Yaptırdığı bu uygulama sadece 20 dakikasını alıyor.


Meryl Streep, 60

1980 ve 2009'daki hali


Meryl Streep olsaydınız estetik cerrahiye ihtiyacınız olmazdı. Streep, en genç aktristler arasında olmasın kimin umurunda? Kırışıklıkları, nasıl göründüğü konusunda en ufak bir endişe taşımayan yıldızlardan biri o.  Şimdilik sadece öğle arası yaptırılan ufak tefek müdahalelerle yetiniyor.


 


Nicole Kidman, 42 yaşında

1997 ve 2009'daki hali


Nicole Kidman farklı şekilde fotoğraf verebiliyor. Bazı günler dolgun dudaklara sahip oluyor. Botox ya da dudak dolgunlaştıran diğer yollara başvuruyor. Ayrıca, Sculptra tekniği ile yanaklarının daha dolgun görünmesini sağlıyor. Bazı kişiler alın çizgisinde Botoxenjekte edilmesine karşı çıkıyor. Kidman için az botoks daha yeterli olacaktır.Sharon Stone, 51 yaşında

1994 ve 2009'daki hali
Sharon Stone'un yüzü neden giderek daha yumuşak ve pürüzsüz görünüyor? Bazı kimyasal peelingler, lazer uygulamaları Stone'un çok işine yarıyor. Birçok Hollywood yıldızına göre oldukça iyi görünüyor.  Yaşına göre çok iyi görünüyor. Belik Temel İç Güdü 3'ü bile çekecek.

 

 

SİZCE ÖNCEKİ HALLERİ Mİ YOKSA SON HALLERİMİ DAHA İYİ?

Kaynak : Mynet Kadın

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

estetik olmasa bu ünlüler ne yapardı acaba. türküye deki ünlülerde farklı sayılmaz

neslihankoçak - 28-02-2012 11:13
meg ryan keşke yaptırmasaymış gerek yokmuş zaten çok doğal bir oyuncu

dimple1905 - 06-02-2010 11:02
hepsi ilk resimlerinde daha güzel daha doğrusu daha doğallar.estetik olaya karıştımı insanların suratlarındaki sıcak ifade kalkıyo çok önemli bir durum olmadıkça bence estetiğe gerek yok.bu insanlar çok farklı duruyo ama sırf estetikten değil ilk resim gençlik halleri sonraki resim hem estetikli hemde yaşlı halleri e okadar fark olsun.

derviş - 26-01-2010 03:43
hepsi güzel olmuş,Allah kaza bela vermesin çok rahatsız edeci bir görüntü yoksa estetiği düşünmem heryaşınkendine has güzelliği var

mehtap - 13-01-2010 07:45
estetik bence cağın en güzel buluşu ve teknolijinin kullanılması

NEVİN41 - 12-01-2010 12:22
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları