ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

Erkeklerin Size Söylediği Yalanlar


Kadınlar erkek arkadaşlarını yada eşlerinin söylediği tatlı yalanlara inanabilirler. İşte erkeklerin söylediği yalanlar...

Hayır, kilolu gözükmüyorsun

Siz ve erkek arkadaşınız gece dışarı çıkmak için hazırlanıyorsunuz ve siz giyiceğiniz elbiseyi erkek arkadaşınıza gösteriyorsunuz ve "bunun içinde kilolu mu gözüküyorum?" En iyi cevap? "Hayır, tabiki kilolu gözükmüyorsun" Biran önce birşey olmadan dışarı çıkılması için söylenen yalandır.
Striptiz klübüne eğlenmeye gitmeyeceğim

Erkeklerin göz zevkine hitap eden, kız arkadaşlarının ve eşlerinin izin vermedği yerlerdir. Kadınlar yakışıklı erkek için dizi yada romantik seks sahnesi izlemek isterken, erkeklerde fantazi kuracağı eğlenceli şeyler izlemek ister bu yüzden ilişkilerde yalan çoğalır.
Sonra konuşalım

Bu küçük cümle erkeklerin çoğuna tartışma sonrasında yardımcı olur. Çoğu olayda, aslında bunu gerçekten istemezlerdir"sonra konuşalım". Hiç bir zaman tartıştıkları konuyla ilgili konuşmak istemzler. Bu onlar içinb zaman kazanmaktan başka birşey değildir.
Jennifer Lopez'e andırıyorsun

iltifat, erkeklerin kadınlara söylediği en büyük yalandır. Onun sizi güzel bir ünlüyle kıyaslaması güveninizi artıracaktır. Gerçekten seksi olduğunuzdan mı? Öyleyse tebrikler!
Yemeklerini seviyorum

Bazı kadınlar tarifsiz tost yapamıyor, bunu içinde yaptığınızda erkeklerin yapıcağı şey bir sırıtma ve o yemeğe katlanmak olucaktır en azından bana yemek yaptı diye. Bunu üzerine  akşam yemeğine yardım için teklifte bulunurlar.
Diğer kadınları düşünmüyorum

Kız arkadaşlarını yada eşlerini incitmek istemeyen erkekler genellikle bu yalanı söylerler. Eğer ona inanıyorsanız, size "sen daha güzel bir kadın görmedim" dediğinde, bu onun için çocuk oyuncağı olacaktır. Zaman zaman magazin dergilerindeki kadınların resimlerine bakmak onlar için suç anlamına gelmemektedir.
Bacaklarını tıraş etmek için tıraş bıçağımı kullanabilirsin

Bacaklarınızdan oluşan kıllar erkek arkadaşlarınızın pekte fazla hoşuna gitmediğinden, size tıraş bıçağını ödünç verebileceğini söyler.
Meg Ryan'nın fimlerini seviyorum

Bazı yalanlar vardır erkekleri kurtarmaya yardımcı olan. Filmin hayali bir film olduğunu anlatmaktansa, film boyunca kulaklarını tıkamayı tercih ederler. Bunu daha eğlenceli hale getirebilmek içinde kendilerine büyük boy patlamış mısır, şekerleme ve içecek hazırlar, bitirdiklerinde, diğer erkek arkadaşlarıyla konuşmak için tuvaletin yolunu tutarlar.

Kaynak : Mynet Kadın

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

Bu yazı hakkında henüz yorum yapılmamış.
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları