ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

En yakışıklı erkeklerin yaşadığı 10 şehir!

Kadınların hangi şehirleri, hangi erkeklerden dolayı çekici bulduklarına inanamayacaksınız. Bir gezi sitesinin yaptığı anket ilginç sonuçlar ortaya çıkardı. İşte en yakışıklı erkeklerin yaşadığı 10 şehir.

 

Tel-Aviv
Akdeniz'in kıyı şeridini şöyle bir değerlendirdiğinizde Tel-Aviv'deki erkekler hemen ön plana çıkıyor. Akdeniz akşamları Tel-Aviv'de bir başka oluyor diyebiliriz. Özellikle şarkıcı ve söz yazarı Idan Raichel, yakışıklı Tel-Aviv erkekleri için iyi bir örnek. Tüm dünyada beğenilen bir isim.

 

Milan
Milanlı erkekler de, en yakışıklı erkekler sıralamasında yer alıyor. Dökülmeyen saçlar ve düzgün yüz hatlarıyla iyi genlere sahip Milanlı erkekler. İtalya'nın eski başbakanı Berlusconi, kadınların Milanlı erkekleri çekici bulmasındaki en büyük etken.

 

Berlin
Zekâları ve hemcinslerinden daha orijinal bulunmalarından dolayı Alman erkekler çok beğeniliyor. Kadınların Alman erkekleri çekici bulmasında Michael Schumacher'in payı büyük.

 

Madrid
Sıradışı gece hayatı ve leziz yemekleriyle Madrid gidip de unutulmayan şehirlerden biri kadınlar için. Ve tabii ki erkekler! Eğer Javier Bardem'i siz de çekici buluyorsanız, Madrid'de her köşe başında ve her sokakta birden fazla Javier görmeniz mümkün.

 

Sydney
Güneş, nefes kesen plajlar ve akıl karıştıran gece hayatı sizin için cezbediciyse, Sydney'e mutlaka gitmelisiniz. Hem belki Hugh Jackman'la karşılaşırsınız, belli mi olur...

 

Buenos Aires
Şaşırtıcı bir sonuç da Buenos Aires'ten geliyor. Asla sonu gelmeyen gece hayatı ve hafızalarda güzel anılar bırakan mekanlarıyla olan Buenos Aires'in erkekleri de kadınlar için çekici durumda. Belki inanamayacaksınız ama Buenos Aires'e karşı oluşan sempatinin en büyük nedeni efsane futbolcu Maradona.

 

Lisbon
Metroseksüel şehirlerden biri olan Lisbon'un erkekleri de tarz, çağdaş ve geleneksel özelliklerini de canlı tutan karakterdeler. Bu yüzden Lisbonlu erkekler beğeniliyor. Christiano Ronaldo, Lisbon erkeklerine iyi bir örnek.

 

Amsterdam
Bisiklet sevenlerin ve kahve tutkusu olanların bayılacağı bir kültür şehri Amsterdam. Su kanallarında romantizmle beraber Amsterdamlı erkekler yakışıklı milletler topluluğunda yer alıyor.

 

New York
Tartışmasız en yakışıklı erkeklerin yaşadığı şehir New York! Her milletten erkeğe rastlayabileceğiniz bu şehirde, hayatınızın aşkı olacak erkeğe rastlamanız garanti. Ama uyaralım, New York'ta bekar kadın nüfusu, bekar erkeklerden fazla.

 

Stockholm
İskandinav ülkeleri, yakışıklı erkekler konusunda lider durumda. Fakat Stockholm, bütün şehirleri geride bırakıyor. Kuzey kasvetinin verdiği gizem ve bunalımlı hayat tarzının getirdiği muğlak tavırlar, erkekleri kadınlar için cazip hale getiriyor. True Blood'ın yıldızı Alexander Skarsgard, kadınların taptığı yakışıklı Stockholm erkeğine en güzel örnek.

Kaynak : IVillage Türkiye

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

Bu yazı hakkında henüz yorum yapılmamış.
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları