ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

Dünyanın Gözü Troia'da Olacak


"Tarihin Işığında Moda" sloganıyla Çanakkale'de gerçekleştirilecek olan Toria Moda Haftası'nda ünlü isimler yer alacak.

Dünya modası Troia'da buluşacak
Çalışmalarına aralıksız devam edilen ve 18-19-20-21-22 Ekim 2011 tarihleri arasında Çanakkale Ören yerindeki 3.000 yıllık kültürel değer Troia’nın içinde gerçekleşecek TROİA FASHION WEEK (Troia Moda Haftası) için çalışmalara başlandı.
12 yıllık deneyimli firma “Şimdi Reklamlar” tarafından yapımcılığı üstlenilen Troia Fashion Week, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Çanakkale Valiliği, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi, Çanakkale İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Çanakkale Troia Vakfı ve Fashion TV Türkiye sahibi Enis Onat başta olmak üzere birçok kurum ve kuruluş tarafından desteklenmektedir. Troia Fashion Week aynı anda dünyanın birçok ülkesinde yayınlanacaktır. Sunuculuğu Oylum Talu tarafından gerçekleşecek olan moda haftasının özel müzikleri Gökhan Kırdar tarafından yapılacaktır.

Dünyanın En Ünlü Modacısı
Troia Fashion Week çalışmaları arasında görüşmelerinin halen devam ettiğini belirten Şimdi Reklamlar firma yöneticisi Dilek Ünlü, ''Projede sadece moda tasarımcılarının sergileri değil birçok önemli bay bayan giyim firmasının da defilelerini yapmayı planlıyoruz. Ayrıca  tek gecede şöhreti yakalayarak adından söz ettiren ve şu anda da Beyonce, Hindistanlı aktris Aishwarya Rai, Anna Kendrick, Christina Aguilera, Catherine Zeta Jones, Ürdün Kraliçesi Rania, Angelina Jolie, Celine Dion, Elena Anaya, Elsa Zylberstein, Viktoriya İsveç Prensesi, Rihanna, Mila Kunis’i giydiren ELIE SAAB’ı Çanakkale Troia’ya getirmek için görüşmelerimiz sürüyor. Geçtiğimiz hafta kendisine ulaştık yoğun olduğunu fakat tek gün günü birlik gelebileceğini söyledi. SAAB’ın Türkiye’ye Troia'ya gelmesi tüm dünya basınının da Troia’ya akın etmesini sağlayacak.''dedi

Kaynak : Mynet Kadın

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

ülkemizin adını böyle güzel işlerle duyurmak ne güzel

nıluferdonmez - 08-09-2011 04:53
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları