ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

Dünyadan 21 sıra dışı düğün fotoğrafı

Düğün fotoğrafları artık yeşil alanlarda, deniz kenarlarında hatta özel izinle bazı müzeler de bile çekilebiliyor. Farklılık arayan çiftlerin ilham alabileği en sıra dışı 21 düğün fotoğrafını bir araya getirdik. Dünyadan en ilginç düğün fotoğraflarını görünce çok şaşıracaskınız.

İşte dünyadan 21 sıra dışı düğün fotoğrafı...

 

Kış Yüzücü'leri adlı derneğin bir üyesi olan Rus asıllı Sergey Kaunov, bu fotoğrafı müstakbel eşi Irina Kuzmenko'yu -22 derecede Yenisey Irmağı'nda kucağına alırken çektirdi.

 

Kablo yardımlarıyla havada asılı duran  Taylandlı gelin ve damat, bu ilginç düğün fotoğraflarını Sevgililer Günü öncesinde Bangkok'ta çektirdi.

 

Yelena Babkini ve müstakbel kocası, düğün fotoğraflarını Moskova'daki Gorky Park'ta bisiklet sürerken çektirdi.

 

Yeni evli çift Mang Jun ve Zeng Shuangying 'in düğün fotoğrafı Çin'in güneyindeki Guangxi Zhuang adlı özerk bölgede çekildi. Hala eski düğün geleneklerinin sürdürüldüğü bölgede Meng Jun, eşini süslenmiş bir at arabasında kendi gücüyle taşıyor . Bu geleneğe göre damadın yüzü de mürekkeple boyanıyor.

 

Akemi Kito ve Hiroshi Matsuoka adlı çift, düğünlerini bir iglo köyünde geçrekleştirdi. Japonya'nın kuzeyindeki Shikaribetsu Gölü'nün üzerinde yer alan Hokkaido adlı adadaki bir iglo köyünde gerçekleşen düğünden bu kare de bi iglo içinde çekildi.

 

Çin'in güney bölgesinde yeni yıl kutlamaları esnasında çekilen bu fotoğrafta, gelinleri sırtlarında taşıyan damatlar koşarak yarışıyor.

 

Perulu gelin ve damadın Lima sahilinde kameralara yansıyan bu fotoğraf, şamanların Sevgililer Günü için gerçekleştrdikleri ritüelden önce çekildi.


Tomohiro Shibata ve Satoko Inoue çiftinin düğün fotoğrafı, Tokyo'da "I-Fairy" adlı bir insan robot tarafından evlendirilirken çekildi.

 

Tel Aviv'de çekilen bu düğün fotoğrafında gelin ve damat, motorsiklet konvoyu eşliğinde düğüne giderken görüntülendi.

 

Fang Jing ve kocası Liuzhou'nun düğün fotoğrafları Çin'in güneyindeki Guangxi Zhuang adlı özerk bölgede, bir dağ tırmanışı esnasında çekildi.


Joey Bayo ve eşi Lea'nın düğün fotoğrafı, Filipinler'in kuzeyindeki Palawan şehrinde gerçekleşen düğünlerinden hemen sonra bir gelenek olan mangrov bitkisini ekerken çekildi.


Çinli nişanlı çiftin bisiklet üzerindeki bu fotoğrafı, Sevgililer Günü'nde Pekin'de çekildi.

 


Damat Kong Qingyang, müstakbel eşi Shen Likun ile ilginç bir düğün fotoğrafı çektirdi. Çinli çift, yük taşımaya yardımcı olan küçük bir iş makinasını düğün arabası yaptı ve ortaya böyle bir manzara çıktı.

 

Damat Sorawich Changtor and ve eşi Rungnapa Panla, eğlenceli düğün fotoğrafları ile dikkat çekiyor. Bangkok'ta çekilen fotoğraf için bir kişi korsan kostümü giyerek yeni evli çifti göl üzerine kurulu bir köprüde kovaladı.

 

Taylandlı Prasit Rangsiyawong ve Varuttaon Rangsiyawong çifti, havada öpüşürken çekilen bu fotoğrafları ile herkesi kendilerine hayran bırakıyor.

 

Gerhar Pyper ve eşi Jane'in düğün fotoğrafı Kanada'da her yıl yapılan geleneksel Polar Bear Swim adlı yüzme etkinliği esnasında çekildi.

 

Sine Andersen ve eş, Rune Jamrath, düğün fotoğraflarını Kopenhag'da Dünya Santa Claus Kongresi esnasında çektirdi.

 

Melessa ve Rick Clark, düğün fotoğraflarını yılbaşı gecesinde Times Square'de çektirdi.

 

Ramoncito Campo ve eşi Hernelie Ruazol Campo, düğün fotoğraflarını şiddetli yağan yağmur ve su baskını eşliğinde çektirdi. 

 

Meksikalı Marisela Matienzo ve Carlos Munoz çifti mcDonalds'ta evlendi. McDonalds'ın ikonik palyoçusunun çoraplarından giyen çift, sipariş verilen bölümde böyle görüntülendi.

 

İtalyan çiftin düğün fotoğrafı, Giro d'Italia'da adlı bisiklet yarışı esnasında çekildi.

Kaynak : IVillage Türkiye

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

Bu yazı hakkında henüz yorum yapılmamış.
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları